derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox takich kolejek nie widzialem jeszcze jak żyje. A żyje już trochę.
0
@AdiKingu96 popieram.
2
@Tomo1989 wicemistrzowie świata jeszcze
0
@Albatros mnóstwo. Na tik toku też są
9
@jacob345 źle z czasem trafili bo już Morawiecki wrzucił post na TT że poniosą konsekwencje. Przed wyborami "pokażą" jak działa polskie prawo....
0
@barteq da się. Kasujesz inne waluty które masz ustawione. Zostawiasz jedna
0
@Graves tak jest
4
@fenix1983 czytałem że to obowiązuje ale w lidze niżej
0
Turcja Włochy w siatę. Ale meczycho
0
@szkudi7 Hamburg
0
@Bobo25 i tu zgoda, wtedy mu się należało, ale na litość boską nie teraz jak on po 60 minutach ledwo oddycha jak wczoraj ze Śląskiem
0
@Bobo25 nie osłabiaj mnie, mimo że jestem portowcem to te powołanie to jedna wielka kpina, to człapak obecnie po boisku bez żadnej charyzmy
0
Zaraz nasze panie 4x100
0
Ale zmienili. Boszeee
0
@Krzysiek_FCB 720p godzina zabiera koło 700-800 mega jak pamiętam
0
Podobny typ do Ansu
0
@FcPortoFan1999 Augustyniak rozpoczął
0
@Matt_i1992 weź, kotlet z piersi to kotlet z piersi
0
@Kidd nie jadam
1
@Kidd mielone tylko z indyka, schabu nie jadam więc jeśli kotlet to z piersi
0
@Toffik śmiało, tanio nie jest ale ciuchy klasa
0
@Mixtape ja też, ale akurat w robocie tylko tą zetkę mi łapie
0
Ale te Radio Zet to są muły. Od rana że Swoboda nie dostała się do finału. I pytają usilnie ludzi co oni robią w 0,001 sekundy.
0
@avanes np. boczny wiatr tak nie jest odczuwalny
3
@whoocash19841 a nie 10.94 ma?
0
@BorzyKrzys a co to zachwycać się nie można? Właśnie szanuje za takie widoki
1
Jaką pupcie ma Kaczmarek. Wow
1
@esem91 piękna kobieta
0
Ooooo brawo sędziowie.
0
@Tomo1989 bez szans z tym czasem. Szkoda