derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Od jutra posty na LR tylko po niemiecku. Pamiętac
2
Komentarz usunięty
3
@norbi77 wstydu nie mają te.....
1
@Seledynowy mój się popisał. Dyfer do regeneracji mi zafundował.
0
@partymaker Galata Man myślę że będzie ogień.
2
@Rust_Cohle to kolejka cudów ;) Ja to bym remis tu grał albo win Radomiaka
1
Kamil czas już chyba odwiesić narty.
1
@barcanawieki idź grubo. Tom Ford
1
@TheNekro94 test test. Na brave wszystko śmiga
1
@norbo80 patrząc obiektywnie to najlepsze dymy tam gdzie siedzi Pis
2
@taxky szit jakich mało, ale zjadłem żeby zrobić zdjęcie na FB
1
@Patrykl145 patrząc na poziom to meczem kolejki była Pogoń z Rakowem
2
@Rifek tvp sport
0
@Kinginiesta no jak wiesz, to ja Ci wierze....
1
@dorkizos Obejrzyj filmki z szatni przed meczem Pogoni Szczecin. Przykład banalny ale skoro nie wiesz to warto.
0
@Rastafarnianin Zaczynam oglądać każdy ale...po prostu mnie nudzi ta Barcelona od x czasu. Czesto się zdarza że nie mogę dotrwac do końca meczu, gdyż są ciekawsze mecze i nie koniecznie piłkarskie.
0
@mate92 szyny też były złe
1
Kiedy kibicujesz Barcelonie i Pogoni...
0
@Swistus172 a gdzie lecą?
1
@Criss18Barca jedna noc bym poorał
1
Ale oprawa superpucharu w siatkę TOP
1
Czy czy w tym roku rząd będzie chryzantemy skupował....Boszeee jak sobie to przypomnę.
0
@KichuBlaugrana no co Ty piszesz. Auta są na gwarancji i pełny serwis bo jest wymagany. Pierwszy właściciel co ma więcej dbać ? Jedynie w przypadku silnika który tu jest to chłodzenie po jeździe i nie pałowanie na zimnym.
0
@KichuBlaugrana Kutfa ten ma 4 lata - więc jeszcze młodzian się wydaje he he
0
@Xavinista tarcze i klocki na przód i to po mega rabatach 4.5 tys, jak pisałem zdaje sobie sprawę ile kosztuje V8 w utrzymaniu bo inaczej bym się na M550i nie zdecydował. No ale że dyfer cieknie w 4 letnim aucie ? Tu mnie bmw zaskoczyło
1
@lucca87 @Foton to nie moje pierwsze bmw, serią F jeździłem 6 lat bez żadnej awarii, fakt o te auta trzeba dbać, no ale na dzień dobry ta mnie zaskoczyła.
1
@lucca87 G30 M550i
1
@El Madridista. był sprawdzany szanowny Panie ;) 5 tys km zrobione i kwiatki wyszły
0
Kupujesz auto za kupę sianą bo chcesz spełnić swoje marzenie. Auto 70 tys przebiegu. Pierwsza wizyta w serwisie...Cieknie dyfer przedni i miska olejowa. Uszczelnienie skromne 6 tys za sama robotę. Gównolit a nie auta w obecnych czasach. Tęskni człowiek że swoim pierwszym passerati w tdi.
2
@kaamil1910 jak spokojni. Zobacz jak wyją na TT. Już rozliczają rząd opozycji haha