2

Od jutra posty na LR tylko po niemiecku. Pamiętac

2

Komentarz usunięty

3

@norbi77 wstydu nie mają te.....

1

@Seledynowy mój się popisał. Dyfer do regeneracji mi zafundował.

0

@partymaker Galata Man myślę że będzie ogień.

2

@Rust_Cohle to kolejka cudów ;) Ja to bym remis tu grał albo win Radomiaka

1

Kamil czas już chyba odwiesić narty.

1

@barcanawieki idź grubo. Tom Ford

1

@TheNekro94 test test. Na brave wszystko śmiga

1

@norbo80 patrząc obiektywnie to najlepsze dymy tam gdzie siedzi Pis

2

@taxky szit jakich mało, ale zjadłem żeby zrobić zdjęcie na FB

1

@Patrykl145 patrząc na poziom to meczem kolejki była Pogoń z Rakowem

2

@Rifek tvp sport

0

@Kinginiesta no jak wiesz, to ja Ci wierze....

1

@dorkizos Obejrzyj filmki z szatni przed meczem Pogoni Szczecin. Przykład banalny ale skoro nie wiesz to warto.

0

@Rastafarnianin Zaczynam oglądać każdy ale...po prostu mnie nudzi ta Barcelona od x czasu. Czesto się zdarza że nie mogę dotrwac do końca meczu, gdyż są ciekawsze mecze i nie koniecznie piłkarskie.

0

@mate92 szyny też były złe

1

Kiedy kibicujesz Barcelonie i Pogoni...

0

@Swistus172 a gdzie lecą?

1

@Criss18Barca jedna noc bym poorał

1

Ale oprawa superpucharu w siatkę TOP

1

Czy czy w tym roku rząd będzie chryzantemy skupował....Boszeee jak sobie to przypomnę.

0

@KichuBlaugrana no co Ty piszesz. Auta są na gwarancji i pełny serwis bo jest wymagany. Pierwszy właściciel co ma więcej dbać ? Jedynie w przypadku silnika który tu jest to chłodzenie po jeździe i nie pałowanie na zimnym.

0

@KichuBlaugrana Kutfa ten ma 4 lata - więc jeszcze młodzian się wydaje he he

0

@Xavinista tarcze i klocki na przód i to po mega rabatach 4.5 tys, jak pisałem zdaje sobie sprawę ile kosztuje V8 w utrzymaniu bo inaczej bym się na M550i nie zdecydował. No ale że dyfer cieknie w 4 letnim aucie ? Tu mnie bmw zaskoczyło

1

@lucca87 @Foton to nie moje pierwsze bmw, serią F jeździłem 6 lat bez żadnej awarii, fakt o te auta trzeba dbać, no ale na dzień dobry ta mnie zaskoczyła.

1

@lucca87 G30 M550i

1

@El Madridista. był sprawdzany szanowny Panie ;) 5 tys km zrobione i kwiatki wyszły

0

Kupujesz auto za kupę sianą bo chcesz spełnić swoje marzenie. Auto 70 tys przebiegu. Pierwsza wizyta w serwisie...Cieknie dyfer przedni i miska olejowa. Uszczelnienie skromne 6 tys za sama robotę. Gównolit a nie auta w obecnych czasach. Tęskni człowiek że swoim pierwszym passerati w tdi.

2

@kaamil1910 jak spokojni. Zobacz jak wyją na TT. Już rozliczają rząd opozycji haha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?