derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 z punktu widzenia kibica Pogoni, wolę Piasta. Raków nam nie leży
0
Brawo Piast. Jedziecie dalej
0
Panowie. Lech czy Pogoń dziś ?
0
Który meczyk dziś atrakcyjniejszy?
0
@draxidox u mnie 4.99, w końcu !
0
Pytanie techniczne. Tez nie możecie zamknąć okienka czatu na fb, gdy używacie go przez kompa ??
0
Już przysypiam. Ale 20 minut wytrzymałem.
0
@xvcWinterSoldier Tom Ford noir extreme parfum, gisada intesiv, Givenchy, hugo boss elixir. To z dziś
0
@xvcWinterSoldier nie mam potrzeby. Tyle zakupione.
1
@Luciano99 czyli wiedzą że jeszcze nie wygrał
0
Zapisałem się na fb do grupy perfumowe świry. Czyste zło dla portfela ale jak człowiek pachnie. Myć się nie trzeba.
0
Ta drużyna jest skończona.
5
„Jeśli nie będę czegoś wnosił, odejdę”....to czemu jeszcze niespakowany ?
0
Jadę po kebaby. Ktoś coś ? Żebym dwa razy nie musiał..
0
@Stinger_ giń ty ty
0
Szlak by trafił te peło znów nie ma teleekspresu
0
Nie powiem ale mocno śmiechłem
1
@M4G1K trochę przesadził Donek
1
@DonAndrzejos nie
8
Przepiękne wiadomości. 8 lat czekałem
0
@tristan87 nie ma takiej oglądalności ;)
0
Bronią jak lwy bo to gdzie teraz będzie lecieć pisowska propaganda ? Starsi ludzie nie używają fb czy TT.
15
Jak odpadać to z kimś lepszym niż Kopenhaga. Przestańcie na nią głosować.
0
@FcPortoFan1999 to nie Wszolek dośrodkowal
0
@LM10GOAT musimy tam stracić, trudno ale on musi odejść
3
Ile jeszcze będą tego parodystę trzymać na posadzie trenera. Całe szczęście że są inne mecze bo mam odruch wymiotny oglądając taką Barcelonę. Nie kłamie. Już dawno mi się ulało.
1
Jak tu oglądać LM jak w Sejmie takie "dymy"
0
@TR3YWAY ciągle czekamy ;) bo póki co to słowa Twoje są bez pokrycia.
2
@TR3YWAY pokaż te kondolencje
0
Grubo się zaczęło. Teraz Maciar