0

@FcPortoFan1999 z punktu widzenia kibica Pogoni, wolę Piasta. Raków nam nie leży

0

Brawo Piast. Jedziecie dalej

0

Panowie. Lech czy Pogoń dziś ?

0

Który meczyk dziś atrakcyjniejszy?

0

@draxidox u mnie 4.99, w końcu !

0

Pytanie techniczne. Tez nie możecie zamknąć okienka czatu na fb, gdy używacie go przez kompa ??

0

Już przysypiam. Ale 20 minut wytrzymałem.

0

@xvcWinterSoldier Tom Ford noir extreme parfum, gisada intesiv, Givenchy, hugo boss elixir. To z dziś

0

@xvcWinterSoldier nie mam potrzeby. Tyle zakupione.

1

@Luciano99 czyli wiedzą że jeszcze nie wygrał

0

Zapisałem się na fb do grupy perfumowe świry. Czyste zło dla portfela ale jak człowiek pachnie. Myć się nie trzeba.

0

Ta drużyna jest skończona.

5

„Jeśli nie będę czegoś wnosił, odejdę”....to czemu jeszcze niespakowany ?

0

Jadę po kebaby. Ktoś coś ? Żebym dwa razy nie musiał..

0

@Stinger_ giń ty ty

0

Szlak by trafił te peło znów nie ma teleekspresu

0

Nie powiem ale mocno śmiechłem


1

@M4G1K trochę przesadził Donek

1

8

Przepiękne wiadomości. 8 lat czekałem

0

@tristan87 nie ma takiej oglądalności ;)

0

Bronią jak lwy bo to gdzie teraz będzie lecieć pisowska propaganda ? Starsi ludzie nie używają fb czy TT.

15

Jak odpadać to z kimś lepszym niż Kopenhaga. Przestańcie na nią głosować.

0

@FcPortoFan1999 to nie Wszolek dośrodkowal

0

@LM10GOAT musimy tam stracić, trudno ale on musi odejść

3

Ile jeszcze będą tego parodystę trzymać na posadzie trenera. Całe szczęście że są inne mecze bo mam odruch wymiotny oglądając taką Barcelonę. Nie kłamie. Już dawno mi się ulało.

1

Jak tu oglądać LM jak w Sejmie takie "dymy"

0

@TR3YWAY ciągle czekamy ;) bo póki co to słowa Twoje są bez pokrycia.

2

@TR3YWAY pokaż te kondolencje

0

Grubo się zaczęło. Teraz Maciar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?