1

@Tomo1989 tak jest

2

Swoboda zaraz. Dajesz piękna

0

@TheRobertos już mam od roku

0

@TheMazixX niestety nie

1

@takisobiektos a od kiedy to Pogoń jest w strefie spadkowej?

0

Tak jest. Brawo

0

Dobra bo słońce ciut przygrzało i nie ogarniam. Raków jak przejdzie to już grupa LM ?

1

@Kinginiesta i jaki potem rachunek za wodę :)

0

@4drian0 hit co :D

3

Zaraz na 15 się skończy i chipsy


1

@FcPortoFan1999 teraz Portowcy do boju

0

Perez na miękko

0

@Amok97 dobry kurs, ja już kupiłem

0

@kuz załadował w końcu?

1

Niech on się już nie ośmiesza.

0

Sprzedać wszystkich, Xavi out. Można już ?

2

@Wojtah nie ma takiego prawa

1

Kapitalna akcja

1

@saczers438 Madera. Pobije wszystkie tu propozycje.

0

@Barcasub buzia na kłódke

0

@Barcasub ciekawe czy taki mądry byłbyś na żywo

0

Ale poziom meczu to cienizna.

1

Hymn to zawsze ciary.

0

@Encore spokojnie najpierw Brazylia

0

@Comentateiro jakbyś dostał kulkę w łeb rozumiem że rodzina w pełni by zaakceptowała Twoja teorie :)

2

Kutfa obejrzałem ten film z Poznania... Dokąd ten świat zmierza...

0

@TheNekro94 a jak ja w Twoim chłopie

13

Polak w cwiercinale Wimbledonu do lat 18.

1

Lm dziś a polsat premium ma to w dupie? To za co ja płacę.

0

@Sysia11 budapren zawsze działa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?