3

Tak słabo gra a jednak... To trzeba mieć to coś

0

@Antajbandaj w 1 klasie masz 6 osób w przedziale w 2 masz 8. Jeśli chodzi o wagony z przedziałami

0

Nie zwalniamy tempa. Narzekajmy dalej na Ige. Wtedy jej idzie

0

Comon Iga! Dajesz

0

@MesQueUnClub96 do dwóch?

0

Można wyłączyć. Szkoda

0

@SeWo77 uwielbiam ludków którzy sami sobie zadają pytanie i sami odpowiadają. To już nie pytam o Pereza.

0

Max to kosmita.

0

No nie, no kur.....nie

0

@Nano22 znaczy sytuacja jest taka że ja nie mam insta, więc tylko podglądam profil, wcześniej przez kompa i i apkę widziałem, teraz tylko przez apkę w tel wyświetla się a na kompie że konto zostało skasowane.

0

Panowie pewnie niektórzy mają tu instagrama. Czemu jeśli wchodzę na profil przez kompa wyświetla się że dana osoba skasowała konto a w apce w tel dalej konto widze ?

2

@Tomo1989 o kutfa masakra...

0

@Mazi Nooo w końcu perspektywiczna młodzież a nie grajki po 30 lat

1

@JimMorrisonFCB no to jestem na tak

0

Dobry ten Gundogen ? Bo nie znam typa.

1

@Untouchable 1000 euro będzie ok

0

Ale Leon to kaszana na tym przyjęciu.

3

Uwielbiam ich relacje


2

Jesteś i skończ już pierd...

13

Bułeczka z masełkiem, jajkiem i szczypiorem. Top. Nie zapraszam do dyskusji :)

1

Dlaczego my jesteśmy skazani na takie sieroty piłkarskie. Co ten naród zawinił, kiedy jak bardzo. Dlaczego nie zjedzą snickersa w przerwie skoro czują że zaczynają gwiazdorzyć Tyle pytań...

0

Rozwiązać tą drużynę w pizdu

0

Taaaaaa.........

0

Bronić wyniku Polacy. Murujemy!

0

Ruszyła Barca oby dziś był mistrz.

0

@Kengo aż tak się nie pocę to tu nie pomogę

0

@Kengo nivea w kulce black and white

5

Kamera jak w B klasie

4

@zadafcb najgorszy jest wiatr

1

@FcPortoFan1999 panie nie takie bogactwa u mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?