derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Tak słabo gra a jednak... To trzeba mieć to coś
0
@Antajbandaj w 1 klasie masz 6 osób w przedziale w 2 masz 8. Jeśli chodzi o wagony z przedziałami
0
Nie zwalniamy tempa. Narzekajmy dalej na Ige. Wtedy jej idzie
0
Comon Iga! Dajesz
0
@MesQueUnClub96 do dwóch?
0
Można wyłączyć. Szkoda
0
@SeWo77 uwielbiam ludków którzy sami sobie zadają pytanie i sami odpowiadają. To już nie pytam o Pereza.
0
Max to kosmita.
0
No nie, no kur.....nie
0
@Nano22 znaczy sytuacja jest taka że ja nie mam insta, więc tylko podglądam profil, wcześniej przez kompa i i apkę widziałem, teraz tylko przez apkę w tel wyświetla się a na kompie że konto zostało skasowane.
0
Panowie pewnie niektórzy mają tu instagrama. Czemu jeśli wchodzę na profil przez kompa wyświetla się że dana osoba skasowała konto a w apce w tel dalej konto widze ?
2
@Tomo1989 o kutfa masakra...
0
@Mazi Nooo w końcu perspektywiczna młodzież a nie grajki po 30 lat
1
@JimMorrisonFCB no to jestem na tak
0
Dobry ten Gundogen ? Bo nie znam typa.
1
@Untouchable 1000 euro będzie ok
0
Ale Leon to kaszana na tym przyjęciu.
3
Uwielbiam ich relacje
2
Jesteś i skończ już pierd...
13
Bułeczka z masełkiem, jajkiem i szczypiorem. Top. Nie zapraszam do dyskusji :)
1
Dlaczego my jesteśmy skazani na takie sieroty piłkarskie. Co ten naród zawinił, kiedy jak bardzo. Dlaczego nie zjedzą snickersa w przerwie skoro czują że zaczynają gwiazdorzyć Tyle pytań...
0
Rozwiązać tą drużynę w pizdu
0
Taaaaaa.........
0
Bronić wyniku Polacy. Murujemy!
0
Ruszyła Barca oby dziś był mistrz.
0
@Kengo aż tak się nie pocę to tu nie pomogę
0
@Kengo nivea w kulce black and white
5
Kamera jak w B klasie
4
@zadafcb najgorszy jest wiatr
1
@FcPortoFan1999 panie nie takie bogactwa u mnie