derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kidd chory naród
1
Pierwsze spożyte truskawy w tym roku. Malina!
0
Już nie pajacujcie z tymi podaniami białych bo my byśmy lepsi nie byli przy takim City
1
@Antimadridista_WR eglamur, perfumesco w tych kupuje
3
Blanka zwyciężczynią Eurowizji donoszą australijskie fora
1
@bartas97 dożylni spróbuj, pominiesz etap przełknięcia
4
@gumaz to Piri Piri i było to parę dni temu
1
@cinero1996 oczywiście, świadczysz stosunek pracy więc zaświadczenie o zarobkach jest w pełni legalne
2
Max to jak tyczki ich objezdza.
0
@antymadridista100 melisę zaparz z dwa woreczki
1
Tak jest Pogoń!
1
Tak jest Portowcy!
0
@Salchent nie ma opcji z Legią
1
Hahaha Raków co to było.
1
@FcPortoFan1999 a co napisałem? Oficjalnie. Stare grzyby mają kontakt do dziś. Jestem ze Szczecina chłopaku.
0
@FcPortoFan1999 skoro Cracovia oddala mecz Legia też odda. Sztamy to Sztamy. Choć oficjalnej Pogoni z Legia już nie ma.
2
Tyle było jeczenia o jakość polskiej szmacianki. Mamy kontynuacje
0
@karci0 mordo niektórzy nie muszą zbierać
0
15 minuta i człowiek już tęskni za Legia Rakow.
0
@FCB24 ta jest. Na Portowcow
1
@Nazio87 o 19:30 kontynuacja
7
Nie no kur... Komentatorzy top. Legia bliższa zdobycia gola. Kurtyna
2
@HighestInTheRoom 11 lat to masz mleko pod nosem. Gdybyś kibicował 40 to może byś zrozumiał o co mi chodzi :)
17
@HighestInTheRoom zdziwiony? Poczytaj sobie historie swojego klubu. Od zawsze frajerstwo się szerzyło
5
@HighestInTheRoom to po Ch... jęczysz
0
@HighestInTheRoom a jaka ma być?
0
Brawo sędziowie. Nie bać się ze to Legia.
1
@Barcanajlepszyteam Stefan się dronem bawił już temat wyjaśniony
1
Jaka ta nasza obecna Barca to kelnerzy.... Straciłem totalną ochotą na oglądanie tego badziewia.
1
@Majkel34 +1 bez żadnych ale