3

@Kidd chory naród

1

Pierwsze spożyte truskawy w tym roku. Malina!

0

Już nie pajacujcie z tymi podaniami białych bo my byśmy lepsi nie byli przy takim City

1

@Antimadridista_WR eglamur, perfumesco w tych kupuje

3

Blanka zwyciężczynią Eurowizji donoszą australijskie fora

1

@bartas97 dożylni spróbuj, pominiesz etap przełknięcia

4

@gumaz to Piri Piri i było to parę dni temu

1

@cinero1996 oczywiście, świadczysz stosunek pracy więc zaświadczenie o zarobkach jest w pełni legalne

2

Max to jak tyczki ich objezdza.

0

@antymadridista100 melisę zaparz z dwa woreczki

1

Tak jest Pogoń!

1

Tak jest Portowcy!

0

@Salchent nie ma opcji z Legią

1

Hahaha Raków co to było.

1

@FcPortoFan1999 a co napisałem? Oficjalnie. Stare grzyby mają kontakt do dziś. Jestem ze Szczecina chłopaku.

0

@FcPortoFan1999 skoro Cracovia oddala mecz Legia też odda. Sztamy to Sztamy. Choć oficjalnej Pogoni z Legia już nie ma.

2

Tyle było jeczenia o jakość polskiej szmacianki. Mamy kontynuacje

0

@karci0 mordo niektórzy nie muszą zbierać

0

15 minuta i człowiek już tęskni za Legia Rakow.

0

@FCB24 ta jest. Na Portowcow

1

@Nazio87 o 19:30 kontynuacja

7

Nie no kur... Komentatorzy top. Legia bliższa zdobycia gola. Kurtyna

2

@HighestInTheRoom 11 lat to masz mleko pod nosem. Gdybyś kibicował 40 to może byś zrozumiał o co mi chodzi :)

17

@HighestInTheRoom zdziwiony? Poczytaj sobie historie swojego klubu. Od zawsze frajerstwo się szerzyło

5

@HighestInTheRoom to po Ch... jęczysz

0

@HighestInTheRoom a jaka ma być?

0

Brawo sędziowie. Nie bać się ze to Legia.

1

@Barcanajlepszyteam Stefan się dronem bawił już temat wyjaśniony

1

Jaka ta nasza obecna Barca to kelnerzy.... Straciłem totalną ochotą na oglądanie tego badziewia.

1

@Majkel34 +1 bez żadnych ale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?