derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No chciałem jakaś niespodziankę i mam. Dzięki Maroko
4
Brazylia Francja. Chyba byłby to najlepszy finał. Słabizna dzis Hiszpania.
0
Mogłoby jakaś niespodzianka sypnac. Do boju Maroko.
0
@SeWo77 po przejściu ? Ty tak poważnie ? Ma zjazd formy ale w ostatnim czasie.
0
Nie no kurwa co z nim jest
0
@KlonaZepan dobra ale on piłki celnie nie potrafi podać
0
Jesuuu uuuu czemu
16
Póki co wyrównany mecz
0
Ale będzie Lewy kręcił Varanem. Skład Francji słabiutki. Iście defensywny. Czują respekt.
1
@Image Borek i Podolinski
1
Meczycho przez duże H
4
Piękny widok. Brawo Korea.
1
@LionelKessie Tak Ty wiesz co kto w domu ogląda. Japier....skąd się tacy ludzie biorą. Ciężkie czasy dla normalności.
1
@LionelKessie tylko człowiek ułomny i wyznawca pisu może myśleć że jak ktoś ma pis w dupie to jest od razu zwolennikiem po, co za umysłowe dno
0
@Przemek2323 też czujesz to podniecenie ? Niesamowite prawda.
0
@gontex O weselu wiesz pewnie z rok wcześniej. Jest czas by odłożyć zwłaszcza siostrze ;)
0
@Adas82 siostrze dałbym 2 koła.
6
@Pustelnik Ty normalny jesteś ??
2
@gumaz Nie. Nigdy nie pojmę jak zawodnik z taką techniką która pokazuje na co dzień w Napoli, w reprezentacji nie potrafi podać celnie na 2 metry. Pominę te jego dośrodkowania czy przyjęcia piłki :/ On się mentalnie nie nadaje na repke.
0
@Cochise Czemu za polskich terenów ? Nie ma co uogólniać Mi się podobała gra za Nawałki czy Engela. Jeśli mowa o eliminacjach wtedy.
4
@Spider_64 Arabom ? To te 4 punkty zdobyliśmy też dzięki innym ?
0
Komentarz usunięty
0
Uciszyła Was wielka Polska. Co za wieczór. Mamy awans!!!!
0
@Herato 3 mamy mniej
0
@Rewolucja123 my możemy tu stracić kolejne
0
Cudowna obrona Częstochowy. Ale kij tam. Jeśli skuteczna. Tylko ten Zieliński znów. Jesu piłki podać na 2 metry nie potrafi. Nosa kur...
0
Zlejcie tych Amigosow. Na nich polska bando!!
6
Boszeee już tych lameciarzy co piszą o pompowaniu balonika nie da się czytać. I będziemy bo okazja jest jakich mało. Nie wyjdzie trudno. Wyjdzie będzie euforia. Taki jest sport. Z jajami Polsko po ten awans!
1
Tak mamy my się cieszyć jak Australijczycy
0
@kynio302 gruby temat byłby