0

@-barca4ever- Tmobile około 600

1

@tomek256 na FB masz mnóstwo grup. Listopad to szaleństwo teraz jak patrze. Cypr, Turcja. Mega dobre ceny.

3

9

0

@Qaz123 nasz klub to ferrari ? weź się obudź, póki co to 1.9tdi i to z mocnymi lagami na turbinie.

0

Nawet jak spalony to jak w masło

0

Szybko poszło....

1

@Tomason bo opony nie pozwalały?

0

@jakub1906 nie przypominaj trumy Bekdasa

2

@Ojciec5tkidzieci mam identycznie :) a od wtorku witaj Portugalio

1

Oby żadnych. Nie otwierać zamkniętych drzwi.

0

@Tom0VeB dlatego Brave na tel na kompie adblock i mnie temat reklam nie interesuje

0

@Tom0VeB nie mam ani jednej reklamy, przeglądarka Brave

3

@bartekvisca ponoć po 4 dawce cały stres puszcza

1

@Azi dokładnie w punkt ;)

1

@RichardWinters Dawid Kamizela. Ale nie wiem czy ogarnie to ktoś Twojego pokroju kto wrzuca link do Washington Post który to znów powołuje się na tajemniczego ukraińskiego urzędnika.

0

@RichardWinters Gdybym nie czytał, gdybym nie słuchał to bym się nie wypowiadał proste ? Proste. Pooglądaj zdjęcia satelitarne z miejsca ataku. Posłuchaj kogoś kto się na tym zna. Wypowiedzi jest mnóstwo w sieci. Nic trudnego.

0

@RichardWinters oj to wystarczy poszukać ;) nie słyszałeś o uciekających Rosjanach w lato z Krymu ? 9 sierpień sprawdź tę datę.

0

@Rust_Cohle a nie byłeś ??

2

Pragnę tylko przypomnieć że Ukraina już zaatakowała Krym Himarsami i jakoś Ruskie nie aktywowali doktryny i atomówki ;) Tak samo będzie z republikami jeśli je przyłącza za chwile.

1

@Zoker jeszcze się rozkręci

0

@kuz przy 20tys zł wpłaty w banku, pytali skąd dochód bo muszę umieścić adnotację bank BNP ;)

0

@Nozyk Getin ma takie same oprocentowanie a na rok teraz wyjechał z 8%. Także jak zdecydowanie lepiej tam złożyć sos. Dodam że sam w Getinie mam dwie lokaty.

2

@Rust_Cohle takie odzywki to zachowaj dla siebie, ewentualnie uskuteczniaj w domu skoro tak zostałeś wychowany

17

@Rust_Cohle analogiczne pytanie bym Ci zadał

0

Dobrze Putin troluje w tym wystąpieniu :D ogłosił częściowa mobilizację. Także bujta się.

0

@MesQueUnClub_87 tyle kalorii na kolejce, dzizys

12

Ale chyba jakieś granice są...czy nie ?


1

@Encore Jakieś kodeki trzeba mieć bo mam czarny obraz w większości filmu :(

2

@SuperPatsonFCB 30 przekroczyć na esce czy autostradzie to niebezpieczne ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?