derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest !!!!!!!!!!!!!! Tak się walczy
0
@AmigoBlancos Ameryki czy tam Iranu nie odkryłeś
0
Trochę cierpliwości panowie z Iranu
24
@AmigoBlancos że nie umiom wymieniac podań w obronie i robiom se tym kszywde
0
@Kengo dlatego jeśli już mam tam zjeść to tylko Podwójny McRoyal pikantny
1
Precz z tym mundialem. Dawać rozgrywki ligowe i europejskie puchary. Miernota te mecze. Za każdy herbik popierające dostęp do onlyfans mojej babci na tydzień gratis.
0
Hahahah dobry bramkarz
1
Już niech ich nie biją. Troche człowieczeństwa.
1
Jedziemy Kostaryka z lamusami :)
1
Ale kicha te mecze. A niby piłkarze w formie bo w trakcie sezonu. A tu chu...nia z patatanią.
0
Lewym Lewym ale Zieliński to już ciężko coś napisać. Zawodnik w top formie a piłki podać celnie na 5 metrów nie potrafi ? A te bite rożne....
2
Dobrzeeee Kowal krótko z nimi.
0
Dawać Skorasia albo Grosika. Na co tu czekać
0
@bart_azz a jakie znaczenie ma tu siła?jest kopnięcie jest karny.
1
@bart_azz idź idiote robić z siebie gdzie indziej. Wygrana pozycja kopnięcie w kolano. Nie nie ma karnego.
0
@Faro mecz meczowi nie równy,
0
@Bernard777 fuera więc
0
Nic. Żadnej składnej akcji :(
0
@paweldunajecfcb wygrana Zambii
1
Gdzie Zieliński w top firmie
0
Już wylew Wojtusia
0
Na nich rodacy z jajami!!!!
0
@LS tylko kto mu poda by strzelił
0
Jak to tu było ? Ardzentina izi ale pewnie tak wysoko jak Anglia nie wygrają. Hhahahah uwielbiam.
3
Brama kosmos. Co ich porobił
0
Oj Frank Frank spiertoliles
0
@klopx mogę wynik podać. Zadowoli taki?
1
@bartas97 bramkarz Iranu było po nokaucie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@hayek dziwne bo mieli lecieć katarskimi liniami