0

Tak jest !!!!!!!!!!!!!! Tak się walczy

0

@AmigoBlancos Ameryki czy tam Iranu nie odkryłeś

0

Trochę cierpliwości panowie z Iranu

24

@AmigoBlancos że nie umiom wymieniac podań w obronie i robiom se tym kszywde

0

@Kengo dlatego jeśli już mam tam zjeść to tylko Podwójny McRoyal pikantny

1

Precz z tym mundialem. Dawać rozgrywki ligowe i europejskie puchary. Miernota te mecze. Za każdy herbik popierające dostęp do onlyfans mojej babci na tydzień gratis.

0

Hahahah dobry bramkarz

1

Już niech ich nie biją. Troche człowieczeństwa.

1

Jedziemy Kostaryka z lamusami :)

1

Ale kicha te mecze. A niby piłkarze w formie bo w trakcie sezonu. A tu chu...nia z patatanią.

0

Lewym Lewym ale Zieliński to już ciężko coś napisać. Zawodnik w top formie a piłki podać celnie na 5 metrów nie potrafi ? A te bite rożne....

2

Dobrzeeee Kowal krótko z nimi.

0

Dawać Skorasia albo Grosika. Na co tu czekać

0

@bart_azz a jakie znaczenie ma tu siła?jest kopnięcie jest karny.

1

@bart_azz idź idiote robić z siebie gdzie indziej. Wygrana pozycja kopnięcie w kolano. Nie nie ma karnego.

0

@Faro mecz meczowi nie równy,

0

@Bernard777 fuera więc

0

Nic. Żadnej składnej akcji :(

0

@paweldunajecfcb wygrana Zambii

1

Gdzie Zieliński w top firmie

0

Już wylew Wojtusia

0

Na nich rodacy z jajami!!!!

0

@LS tylko kto mu poda by strzelił

0

Jak to tu było ? Ardzentina izi ale pewnie tak wysoko jak Anglia nie wygrają. Hhahahah uwielbiam.

3

Brama kosmos. Co ich porobił

0

Oj Frank Frank spiertoliles

0

@klopx mogę wynik podać. Zadowoli taki?

1

@bartas97 bramkarz Iranu było po nokaucie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@hayek dziwne bo mieli lecieć katarskimi liniami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?