1

@FCMichalo dobrze że to tylko Twoj problem ;)

2

@MesQueUnClub96 Ania wspominała że dawno się odblokował ;) gol za golem leci w słonecznej Hiszpanii

0

@highway laściki.pl

0

@Bobo25 Całka LM mówi jednak co innego. Możemy udupić na 1/4 spokojnie

0

@FCB_dimiC a nie przełączałem, sugerowałem się tym co wcześniej było w planach

0

@krajana druga połowa na tvp sport

0

@bartekvisca a gdzie Orla Perć ?

0

Ok ok zadzwonimy do Pana...

0

@q1 ja mam wszystko co można mieć.

0

@Mike1023 65 za niego i bede zadowolony, plus znika jego wysoki kontrakt

19

@kacper96 oczywiście że gra piach

1

To co skoro Frank się trzyma na siłę, wychodzi że Marca chcą wypchać.

0

@Jaski1899 easy jet z Berlina szukaj

2

@Dajnatace troche ciężko uwierzyć. Na czym niby te 500 podwyżki? Też mam mieszkanie spółdzielcze i podwyzki owszem są ale rzędu 40zl

2

Robert za Tobą murami... Ale spokojnie z tymi deklaracjami. Szary pion ze mnie ale chyba każdy wie. Dzialaj nie mów

3

@Medium znów obudziła się w nas świadomość mózgu wielkości orzeszka....

36

@Worny Dlatego nie uważam że polskim chłopakom brakuje luzu.

1

@ZwyklyKibicBarcy04 ale nie widzę sensu porównywac kto daje więcej. Frank dla mnie jest dawno do odstrzału. Depay miał sezon by przekonać do siebie. Mamy lepszych i moim zdaniem musi odejśc. To że teraz się stara nic nie wnosi.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 teraz się stara ?

0

@Zimny w Chinach

0

@kosol11 Liczba komentarzy 112 miszcz LR

0

@Barca1922 szkoda mi czasu już ns dyskusje z kimś kto nawet w drobnym stopniu nie ogarnia ekonomi. Tu broni Holendra w kolejnych pisze o dream teamie z Bernardo i Lewym. To się leczy serio. A typa to sobie leszczu poszukaj w swoim otoczeniu.

0

Komentarz usunięty

1

@Barca1922 przestan pisać te farmazony o pozycji, ile można. Jest cienki u nas jak siku i tyle w temacie jego formy. I nikt najpierw sprawy z nim nie załatwiał bo liczyli ze wypchną szrot. Nie wypchali stąd decyzja że Holender musi odejść by to posklejać. Coś jeszcze Ci wytłumaczyć wieki fanie?

0

@MesQueUnClub96 za dwa dni temu czytałem że 50 do rączki

0

@MrPGG wyższa ? chcieli 50 baniek tyle Barca niby dawała i teraz wyższa ?? Cyrk

0

@Bocheno1 przeczytaj co napisałem wyżej

1

@zenoowity @Barca1922 hola hola ! Kto taki kontrakt zafundował Holendrowi ?? Chyba wszyscy wiemy. Przecież tu też o jego wysokość chodzi a nie tylko o kasę z jego transferu. Wy się trochę interesujecie tym zespołem ? Obecny zarząd naprawia błędy poprzedniego. Fakt że można to było zrobić bardziej w cywilizowany sposób (mówię o poinformowaniu Holendra) Niestety jest ofiarą obecnych finansów i poprzedniego zarządu. Żeby on jeszcze coś dawał tej drużynie. Nie daje nic i staję się nieodzowne pozbycie takiego zawodnika. By później nie było Waszego płaczu że znów sezon bez pucharów.

1

@Bocheno1 no to teraz myśl jak wyrzeźbić limit płacowy by zarejestrować zawodników. Bo skoro piszesz że bardzo dobrze to rozumiem że masz pojęcie o czym piszesz.

2

@Krystian1588 i pewnie masz rację

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?