derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCMichalo dobrze że to tylko Twoj problem ;)
2
@MesQueUnClub96 Ania wspominała że dawno się odblokował ;) gol za golem leci w słonecznej Hiszpanii
0
@highway laściki.pl
0
@Bobo25 Całka LM mówi jednak co innego. Możemy udupić na 1/4 spokojnie
0
@FCB_dimiC a nie przełączałem, sugerowałem się tym co wcześniej było w planach
0
@krajana druga połowa na tvp sport
0
@bartekvisca a gdzie Orla Perć ?
0
Ok ok zadzwonimy do Pana...
0
@q1 ja mam wszystko co można mieć.
0
@Mike1023 65 za niego i bede zadowolony, plus znika jego wysoki kontrakt
19
@kacper96 oczywiście że gra piach
1
To co skoro Frank się trzyma na siłę, wychodzi że Marca chcą wypchać.
0
@Jaski1899 easy jet z Berlina szukaj
2
@Dajnatace troche ciężko uwierzyć. Na czym niby te 500 podwyżki? Też mam mieszkanie spółdzielcze i podwyzki owszem są ale rzędu 40zl
2
Robert za Tobą murami... Ale spokojnie z tymi deklaracjami. Szary pion ze mnie ale chyba każdy wie. Dzialaj nie mów
3
@Medium znów obudziła się w nas świadomość mózgu wielkości orzeszka....
36
@Worny Dlatego nie uważam że polskim chłopakom brakuje luzu.
1
@ZwyklyKibicBarcy04 ale nie widzę sensu porównywac kto daje więcej. Frank dla mnie jest dawno do odstrzału. Depay miał sezon by przekonać do siebie. Mamy lepszych i moim zdaniem musi odejśc. To że teraz się stara nic nie wnosi.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 teraz się stara ?
0
@Zimny w Chinach
0
@kosol11 Liczba komentarzy 112 miszcz LR
0
@Barca1922 szkoda mi czasu już ns dyskusje z kimś kto nawet w drobnym stopniu nie ogarnia ekonomi. Tu broni Holendra w kolejnych pisze o dream teamie z Bernardo i Lewym. To się leczy serio. A typa to sobie leszczu poszukaj w swoim otoczeniu.
0
Komentarz usunięty
1
@Barca1922 przestan pisać te farmazony o pozycji, ile można. Jest cienki u nas jak siku i tyle w temacie jego formy. I nikt najpierw sprawy z nim nie załatwiał bo liczyli ze wypchną szrot. Nie wypchali stąd decyzja że Holender musi odejść by to posklejać. Coś jeszcze Ci wytłumaczyć wieki fanie?
0
@MesQueUnClub96 za dwa dni temu czytałem że 50 do rączki
0
@MrPGG wyższa ? chcieli 50 baniek tyle Barca niby dawała i teraz wyższa ?? Cyrk
0
@Bocheno1 przeczytaj co napisałem wyżej
1
@zenoowity @Barca1922 hola hola ! Kto taki kontrakt zafundował Holendrowi ?? Chyba wszyscy wiemy. Przecież tu też o jego wysokość chodzi a nie tylko o kasę z jego transferu. Wy się trochę interesujecie tym zespołem ? Obecny zarząd naprawia błędy poprzedniego. Fakt że można to było zrobić bardziej w cywilizowany sposób (mówię o poinformowaniu Holendra) Niestety jest ofiarą obecnych finansów i poprzedniego zarządu. Żeby on jeszcze coś dawał tej drużynie. Nie daje nic i staję się nieodzowne pozbycie takiego zawodnika. By później nie było Waszego płaczu że znów sezon bez pucharów.
1
@Bocheno1 no to teraz myśl jak wyrzeźbić limit płacowy by zarejestrować zawodników. Bo skoro piszesz że bardzo dobrze to rozumiem że masz pojęcie o czym piszesz.
2
@Krystian1588 i pewnie masz rację