derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Bardzo dobrze ze Real wygrał. Malolaci, fanboje Messiego i inni z dupy wciezci. Tak się ma jaja i mistrzowski kunszt. Może kiedyś podołamy temu wyzwaniu ale póki co jaja na twardo i milczymy. To nasze miejsce.
3
Komentarz usunięty
0
@PatrychoO to po chu... dupe zawracasz
2
@PatrychoO to oglądaj a na chu... marudzisz
0
Tak realnie patrząc co ma Gaviego u nas zatrzymać kiedy Liverpool chce wpłacić klauzulę.
0
@Messibestplayerintheworld a za Messiego w ostatnim czasie to ile było. Coś nie mogę sobie przypomnieć
0
@Rust_Cohle raczej fantaste
1
@Clue pierogi ruskie
0
@tbas te punkty kiedyś żółci oddadzą w kluczowym momencie dla nas ;)
0
@Comfortable_ po prostu podziwiam ludzkie dramaty. Pozwól
0
@Comfortable_ drama życiowa. Jak żyć...
0
@Comfortable_ histeryzujesz. Oglądasz i tyle. Jakie to będzie miało dla Ciebie znaczenie.
3
Przypomnę że 21 Zaksa walczy o obronę tytułu. Szybciej czas zleci do meczu.
0
@Comfortable_ 30 parę złotych Cie nie stać. Już bez przesady
4
Chciałbym być na meczu City teraz
0
Brawo City. Jedziemy dalej
0
@P33ck przecież jest liderem
2
@Pawci023x Perla miodowa
0
@Pavlogoalkeepe a co jak się okaże że przewaga będzie dużo większa? Gdybać sobie możemy..
0
@mekston już niżej napisałem. Uważam że na typ etapie te 7 punktów nie robi różnicy
0
@Bykunn na tym etapie sezonu uważam że mogliby dać mu wygrać i nic by się nie stało
0
Szkoda tego Pereza. Choc jeden niech mu dadzą wygrać za to co zrobił w tamtym sezonie.
0
@RMS aaa to może być fajnie o ile boczny wiatr. Bo jak od przodu to żadnych emocji
0
@RMS przy starcie nigdy, co innego jakbyś lądował
0
@rav55 nie słabsze niż to co Ty wypociles
0
@Cwaniak4 niecały kapitał
1
@Rust_Cohle oczywiście i trochę pieprzu
2
Świeża bułka z masłem i jajkiem plus szczypiorek. Moje śniadanie miszcza ;)
1
@MesQueUnClub96 obyś się nie mylił bo chętnie bym obejrzal
1
@MesQueUnClub96 UEFA Europa League: Countdown: FC Villareal - Manchester United. Niemiecki to pokazuje