derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co te skoczki w takim okrojonym składzie?
7
@shinthps Boże narodzenie obchodzisz w maju, Wielkanoc w listopadzie a Sylwestra w lutym ? Bo przecież nie chodzisz za tlumem.
0
Panowie LM czy liga angielska?
0
@barcanawieki tylko viaplay
2
@require faktycznie grubo
3
@QuaReL lecz się albo choć melisa
2
@Adran360 tak a co?
0
Strzelił coś Haland dla Bvb?
0
@Commandement dragi, dilerka
0
@Krzychu1010 Fauda 4 sezon wyszedł
1
@Kessie Żandarm i kosmicie mój TOP
1
@Comfortable_ nooo tak jest
0
@Comfortable_ teraz to Polska gra
1
Dawać Polsko!!!!!
1
@GeneralXavi ja tam dostałem przepis od kolegi z pracy i teraz pędzę sobie nalewki. Fajna robota, smakuje jeszcze lepiej. Koło 50%. Ulubiona to malina i aronia.
0
@Encore znowu ?? Czy piszesz o tym co pare dni temu
1
Jagermaister z pepsi i limonka. Ależ to pyszny drink. Polecam.
0
@Survier praca i stream podpowiem, tak się to godzi
0
Pięknie Kamil. Tak ma być
1
@AmigoBlancos narazie 5
1
@FinNin tak airbnb czesto wymaga, normalna sprawa
0
@Roxi masakra....
0
@Luciano99 zaliczyłeś choć że było warto?
0
Daje czadu granulat
0
@Foton bo swoje w życiu już wypiłem
4
@Bartosz85 szanuje!
40
5 sylwester bez alko. Wstajesz czujesz moc na ten Nowy Rok. Najlepszego dla wszystkich.
0
Za to karny?????
0
Jaki wylew ten mecz.
0
Norweg ich pogodzi niestety