0

Co te skoczki w takim okrojonym składzie?

7

@shinthps Boże narodzenie obchodzisz w maju, Wielkanoc w listopadzie a Sylwestra w lutym ? Bo przecież nie chodzisz za tlumem.

0

Panowie LM czy liga angielska?

0

@barcanawieki tylko viaplay

2

@require faktycznie grubo

3

@QuaReL lecz się albo choć melisa

2

@Adran360 tak a co?

0

Strzelił coś Haland dla Bvb?

0

@Commandement dragi, dilerka

0

@Krzychu1010 Fauda 4 sezon wyszedł

1

@Kessie Żandarm i kosmicie mój TOP

1

@Comfortable_ nooo tak jest

0

@Comfortable_ teraz to Polska gra

1

Dawać Polsko!!!!!

1

@GeneralXavi ja tam dostałem przepis od kolegi z pracy i teraz pędzę sobie nalewki. Fajna robota, smakuje jeszcze lepiej. Koło 50%. Ulubiona to malina i aronia.

0

@Encore znowu ?? Czy piszesz o tym co pare dni temu

1

Jagermaister z pepsi i limonka. Ależ to pyszny drink. Polecam.

0

@Survier praca i stream podpowiem, tak się to godzi

0

Pięknie Kamil. Tak ma być

1

@AmigoBlancos narazie 5

1

@FinNin tak airbnb czesto wymaga, normalna sprawa

0

@Roxi masakra....

0

@Luciano99 zaliczyłeś choć że było warto?

0

Daje czadu granulat

0

@Foton bo swoje w życiu już wypiłem

4

@Bartosz85 szanuje!

40

5 sylwester bez alko. Wstajesz czujesz moc na ten Nowy Rok. Najlepszego dla wszystkich.

0

Za to karny?????

0

Jaki wylew ten mecz.

0

Norweg ich pogodzi niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?