0

Grają czy nie. Niedługo baraż o ekstraklase!

0

@ChampionLW caste way leci na tv puls. Lepsza propozycja

0

Chyba zacznę oglądać Opole

0

@Rust_Cohle kozak w robocie i tam wystarczy

0

@dniel miałem identycznie. Zmieniłem ubezpieczyciela a polisa w starej ubezpieczalni przedluzyla się z automatu. Musiałem zapłacić za 13 dni

0

Jak ona szybko mówi. Zrobiłbym jej testy na narkotyki. Może coś było pudrowane.

0

@michal26 gdzieś czytałem że kobiety nie muszą

2

Zawsze ciary na hymnie

0

Dziękuję. Pozamiatane. Brawo!

0

Terazzzzzzzzzzzzz

0

Dobra teraz przełamanie i finito

0

@SteuerFreiMoney można to gdzieś oglądac?

0

@kamilop aaa, to moc serwisu

0

@kamilop uroda

3

Były łzy było ocieranie lica biała chusteczką. Była Barcelona w sercu. Teraz zabrakło chwili cierpliwości. Taki dziwny marazm Messiego.

0

@gumaz talonów na...

0

Tragiczna ta Wisła

0

Ale chyba ten plan zakłada też sprzedaż grajków naszych. Ciekawe co jak się nie uda wszystkich wypchać.

1

Zwyciężymy zwyciężymy!

1

@fcbarcafan19 cztery

1

@DanielVeB trzymałeś w niewiedzy. Auuuu Wilki :)

3

Wiem że macie to w dupie ale jako szczecinianin proszę o trzymanie kciuków dziś za pierwszy mecz o miszcza :D

4

@Przemek2323 jestem

6

Przecież to karny

1

Barca powinna grać o 22. Idealnie mi się wtedy zasypia.

3

@Lola120 w TV może piękny, syf totalny na żywo

6

@bartas97 a chu...z nim już baba od rana wkurzyła, sexu jej sie chce jak tylko oczy otworzy, zgroza

0

@HypeR nie ma znaczenia, bo tu i tu chce trochę poleżeć i wykupić wycieczki ;)

0

Panowie może ktoś był tu i tu i doradzi. Madera czy Kanary. Tu mam na myśli Teneryfę albo Grand Canarię.

0

@FCB_dimiC głos czasem szwankuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?