derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grają czy nie. Niedługo baraż o ekstraklase!
0
@ChampionLW caste way leci na tv puls. Lepsza propozycja
0
Chyba zacznę oglądać Opole
0
@Rust_Cohle kozak w robocie i tam wystarczy
0
@dniel miałem identycznie. Zmieniłem ubezpieczyciela a polisa w starej ubezpieczalni przedluzyla się z automatu. Musiałem zapłacić za 13 dni
0
Jak ona szybko mówi. Zrobiłbym jej testy na narkotyki. Może coś było pudrowane.
0
@michal26 gdzieś czytałem że kobiety nie muszą
2
Zawsze ciary na hymnie
0
Dziękuję. Pozamiatane. Brawo!
0
Terazzzzzzzzzzzzz
0
Dobra teraz przełamanie i finito
0
@SteuerFreiMoney można to gdzieś oglądac?
0
@kamilop aaa, to moc serwisu
0
@kamilop uroda
3
Były łzy było ocieranie lica biała chusteczką. Była Barcelona w sercu. Teraz zabrakło chwili cierpliwości. Taki dziwny marazm Messiego.
0
@gumaz talonów na...
0
Tragiczna ta Wisła
0
Ale chyba ten plan zakłada też sprzedaż grajków naszych. Ciekawe co jak się nie uda wszystkich wypchać.
1
Zwyciężymy zwyciężymy!
1
@fcbarcafan19 cztery
1
@DanielVeB trzymałeś w niewiedzy. Auuuu Wilki :)
3
Wiem że macie to w dupie ale jako szczecinianin proszę o trzymanie kciuków dziś za pierwszy mecz o miszcza :D
4
@Przemek2323 jestem
6
Przecież to karny
1
Barca powinna grać o 22. Idealnie mi się wtedy zasypia.
3
@Lola120 w TV może piękny, syf totalny na żywo
6
@bartas97 a chu...z nim już baba od rana wkurzyła, sexu jej sie chce jak tylko oczy otworzy, zgroza
0
@HypeR nie ma znaczenia, bo tu i tu chce trochę poleżeć i wykupić wycieczki ;)
0
Panowie może ktoś był tu i tu i doradzi. Madera czy Kanary. Tu mam na myśli Teneryfę albo Grand Canarię.
0
@FCB_dimiC głos czasem szwankuje