0

Twister znów idzie po swoje

0

@BulaKG nauczka na przyszłość

1

@MesQueUnClub_87 no 3 pykły jaja, może ziemniaków za mało, o kefirze nie pomyślałem

0

Jajo sadzone i ziemniaki. Co to kutfa za obiad. Zjadłem nie poczułem.

0

@mekston dzięki mordo

0

@Popitek12 dobra może coś pomyliłem. Luis miał ponad 100 Maks 33. Czego to były statystki?

0

@Popitek12 w czym?

0

Uwielbiam Maxa ale no kutfa 22 sekundy...

0

@lucas/catalan tu chyba tak

0

@FcPortoFan1999 niech wyjątek stanowi regułę

0

@FcPortoFan1999 nie czaruj mi tu Pogoni :)

0

@lucas/catalan i też dałbym radę na 7 do odcinki

1

@FcPortoFan1999 też mnie rozbawiło

0

@LM10GOAT dużo pokaże ten weekend

0

@Marcin199310 zawsze zostaje fajna walka z tyłu

1

@Kamilos84 dzięki miło słyszeć

2

@Kamilos84 ciężko będzie nam znaczy Portowcom. Remisem nie pogardzę.

0

Nie ma ktoś ochoty podzielić się kontem w viaplay? Bym się dorzucił

3

@macio_944 nie okaże tylko jest pewne że Polak

2

@Boro79 fakt, chyba lepsze. Najgroźniejszy rywal teoretycznie u siebie

4

Dawać mi tego Piasta u siebie. Po finał Portowcy !

0

@Bykunn bo pewnie miałeś jeszcze w kręgosłup miejscowe, wtedy dają pić jak piszesz malutko, póki nerki nie zaczną pracować po znieczuleniu

0

@gumaz miałem wymianę biodra, budzisz się normalnie tylko w cholere jest Ci zimno, potem dużo trzeba pić by wyszczać ten płyn od usypiania. Siusiak mocno piecze wtedy.

0

@Bobo25 12 proszem pana

0

@derlysy1979 dzięki

0

@derlysy1979 na kanale, Łączy nas piłka

0

Pany będzie gdzieś transmisja z losowania Pucharu Polski ?

0

@draxidox dlatego fajne jest sterowanie gestami. Stać mnie na taki luksus.

1

@BorzyKrzys cichutko z mordeczką

0

@FcPortoFan1999 no niestety, będzie ciężko ale będziemy gryźć trawę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?