derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twister znów idzie po swoje
0
@BulaKG nauczka na przyszłość
1
@MesQueUnClub_87 no 3 pykły jaja, może ziemniaków za mało, o kefirze nie pomyślałem
0
Jajo sadzone i ziemniaki. Co to kutfa za obiad. Zjadłem nie poczułem.
0
@mekston dzięki mordo
0
@Popitek12 dobra może coś pomyliłem. Luis miał ponad 100 Maks 33. Czego to były statystki?
0
@Popitek12 w czym?
0
Uwielbiam Maxa ale no kutfa 22 sekundy...
0
@lucas/catalan tu chyba tak
0
@FcPortoFan1999 niech wyjątek stanowi regułę
0
@FcPortoFan1999 nie czaruj mi tu Pogoni :)
0
@lucas/catalan i też dałbym radę na 7 do odcinki
1
@FcPortoFan1999 też mnie rozbawiło
0
@LM10GOAT dużo pokaże ten weekend
0
@Marcin199310 zawsze zostaje fajna walka z tyłu
1
@Kamilos84 dzięki miło słyszeć
2
@Kamilos84 ciężko będzie nam znaczy Portowcom. Remisem nie pogardzę.
0
Nie ma ktoś ochoty podzielić się kontem w viaplay? Bym się dorzucił
3
@macio_944 nie okaże tylko jest pewne że Polak
2
@Boro79 fakt, chyba lepsze. Najgroźniejszy rywal teoretycznie u siebie
4
Dawać mi tego Piasta u siebie. Po finał Portowcy !
0
@Bykunn bo pewnie miałeś jeszcze w kręgosłup miejscowe, wtedy dają pić jak piszesz malutko, póki nerki nie zaczną pracować po znieczuleniu
0
@gumaz miałem wymianę biodra, budzisz się normalnie tylko w cholere jest Ci zimno, potem dużo trzeba pić by wyszczać ten płyn od usypiania. Siusiak mocno piecze wtedy.
0
@Bobo25 12 proszem pana
0
@derlysy1979 dzięki
0
@derlysy1979 na kanale, Łączy nas piłka
0
Pany będzie gdzieś transmisja z losowania Pucharu Polski ?
0
@draxidox dlatego fajne jest sterowanie gestami. Stać mnie na taki luksus.
1
@BorzyKrzys cichutko z mordeczką
0
@FcPortoFan1999 no niestety, będzie ciężko ale będziemy gryźć trawę.