derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle zawsze sobie dodaj do swojego TT i wtedy nigdy nie zginie
0
@marcinK0000 polsat sport premium 1 od godziny 13
3
@Rust_Cohle zostawiłem sobie na pamiątkę
4
@AnnaMarianna tak gdzie kosa nie, tam gdzie kulturalnie rozstanie oczywiście
0
@Zoker to nie kibice to wilki
33
No jest atmosferka :)
1
@Zieliniak Potężną masz wiedzę.
1
@Seba_89_ Ale komu zabierają ?? doczytałeś ?
3
Komentarz usunięty
0
@kuz co bramka?
0
Albo 1:3 albo czuje remis i dogrywkę
0
@kuz taaa jasne. Przekaz jest z opóźnieniem.
2
Nie no nie mogę czytać LR. Viaplay jaki to syf. Wiedzieć że za chwilę będzie bramka...
0
Spokojnie jeszcze się rozkręci... Po naszej stronie
0
@Adriano99 nie do obejścia jeśli nie zablokujesz. Jedynie możesz edytować listę szukanych.
1
@kryhaa mieszasz w głowie
1
@Messibestplayerintheworld przekonales bo się wahałem
0
Juve Villarreal czy Arsenal Liverpool?
1
@IronSanHybrid japierd... Ale ona się zmieniła
0
@jakub1906 to ubogo u ciebie z zainteresowaniami
2
@Gavinho za szybko było ;) grunt że Ty cały
0
@SzahMatt straszne :)
0
@SzahMatt straszne :)
24
Popłakałem się :)
https://x.com/ArliBro/status/1503768932607537157
1
@Deviler tak się dzieje. Mariupol jest już prawie w rękach Rosjan. Właśnie oglądam wywiad z Jarosławem Wolskim.
0
@Tomo_95 ale takiej możliwości nie ma więc po co gdybac na poziomie podstawówki :)
4
@Janiama NATO nie może wypowiedzieć chyba. Ona ma w statucie obronę państw członkowskich.
0
@Bykunn To jest ta wasza płytkość :D Biedna emocjonalnie !
0
@Rust_Cohle jedyną barierą to byłby brak znajomości jej języka, chyba że mówi po angielsku. Współczuje wam jak sie boicie kobiet. Czyli tylko takie koguciki w kłotniach na LR ;)
14
Biedna :( pocieszałbym...