7

Było ?


1

@Kamilos84 i rozkładał ręce komu zagrać..

0

@barcelonaLM nie pisałem o streszczeniu, nie zrozumiałeś

2

@Ewelinax sezon nie, mecz pożegnalny tak

1

@maroon bo jeśli kogoś treść się powiela to choć cudzysłow powinien być, chociażby po to.

1

@michal26 nie lepiej wrzucić link do odcinka Historii realnej niż tak skopiować czysto słowa Wolskiego.

0

@Muszynianka kurczak w sezamie na ostro

0

Z racji że nic w sporcie się nie dzieje polecam mini serial 800 metrów na Netflixie. O zamachu terrorystycznym na LaRambli

0

@Gavinho o jakieś 30%

1

@AllBundy Uwielbiam tego stand upera :)

1

@Cobra303 myślę że każdy kibic wie co dla nas zrobił i taki mecz jest wystarczający ;) bo co więcej można zrobić, na pewno nie kontrakt w naszej sytuacji

5

Żadnego kontraktu nawet w stylu Alvesa. Jeden pożegnalny mecz i myślę że to by wystarczyło by mu podziękować za wszystko co tu zrobił.

0

@DonMatteo901 ale przepisy na żarcie daje rewelacyjne

1

@QuentinTarantino Oglądam Milan regularnie, bo to moja ulubiona drużyna obok Barcy i jeśli mam tak szczerze powiedzieć... to widzę Francka w Barcelonie, pasuje mi tutaj.

8

Żaden Messi. To zaczyna dobrze żreć. Ten rozdział jest już zamknięty.

0

@Litman po wpisach widzę że Ty fachowiec hahaha

2

@Litman to teraz obejrzyj odcinek na kanale Ćwiakały, szybko zweryfikujesz swoją wiedze

2

@Kleps0n Takie info dostalem od organizatora ;)

1

@Majkmajki 20 marca Niemcy zniosły obostrzenia dotyczące pojemności stadionu, premier Hesji potwierdził zasadę "0G" - nie są wymagane szczepienia, certyfikaty ani nawet testy. Oferta na mailu

0

@Majkmajki daj maila na pw to wyślę Ci ofertę, @Katalończyk 99 w przypadku tego regionu tak bez pajacerki

0

@Quarhodron @Majkmajki 790zł za bilety i przejazd

0

@JurnyGerwazy chyba oglądałeś Hola Laliga wczoraj bo piszesz identycznie jak mówili w studiu ;)

1

Wybiera się ktoś do Frankfurtu na mecz? Wyjazd jest z Poznania. Cena dość dobra. Plus nie ma żadnych wymogów co do testów, paszportów covidowych.

10

"W XXI wieku w El Clasico było 10 zwycięstw z przewagą minimum 3 goli
9 zwycięstw Barcelony:
0-3, 3-0, 2-6, 5-0, 0-4, 0-3, 5-1, 0-3, 0-4
1 zwycięstwo Realu Madrytu: 4-1"

Taka niecodzienna statystyka :)

1

@DonMatteo901 identyczny mordo :D

0

@Nano22 zaskakująco dużo wiesz jak na kogoś kto się tym nie interesuje

2

Półfinal pierwszy mecz na wyjeździe. Jeśli się tam znajdziemy.

4

Ciężko pokusić się o komentarz...


0

@mekston tak jest tam w komentarzach link do Borowczyka :D

0

@Bobo25 aaa tak tak chodziło mi o LM

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?