derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Było ?
1
@Kamilos84 i rozkładał ręce komu zagrać..
0
@barcelonaLM nie pisałem o streszczeniu, nie zrozumiałeś
2
@Ewelinax sezon nie, mecz pożegnalny tak
1
@maroon bo jeśli kogoś treść się powiela to choć cudzysłow powinien być, chociażby po to.
1
@michal26 nie lepiej wrzucić link do odcinka Historii realnej niż tak skopiować czysto słowa Wolskiego.
0
@Muszynianka kurczak w sezamie na ostro
0
Z racji że nic w sporcie się nie dzieje polecam mini serial 800 metrów na Netflixie. O zamachu terrorystycznym na LaRambli
0
@Gavinho o jakieś 30%
1
@AllBundy Uwielbiam tego stand upera :)
1
@Cobra303 myślę że każdy kibic wie co dla nas zrobił i taki mecz jest wystarczający ;) bo co więcej można zrobić, na pewno nie kontrakt w naszej sytuacji
5
Żadnego kontraktu nawet w stylu Alvesa. Jeden pożegnalny mecz i myślę że to by wystarczyło by mu podziękować za wszystko co tu zrobił.
0
@DonMatteo901 ale przepisy na żarcie daje rewelacyjne
1
@QuentinTarantino Oglądam Milan regularnie, bo to moja ulubiona drużyna obok Barcy i jeśli mam tak szczerze powiedzieć... to widzę Francka w Barcelonie, pasuje mi tutaj.
8
Żaden Messi. To zaczyna dobrze żreć. Ten rozdział jest już zamknięty.
0
@Litman po wpisach widzę że Ty fachowiec hahaha
2
@Litman to teraz obejrzyj odcinek na kanale Ćwiakały, szybko zweryfikujesz swoją wiedze
2
@Kleps0n Takie info dostalem od organizatora ;)
1
@Majkmajki 20 marca Niemcy zniosły obostrzenia dotyczące pojemności stadionu, premier Hesji potwierdził zasadę "0G" - nie są wymagane szczepienia, certyfikaty ani nawet testy. Oferta na mailu
0
@Majkmajki daj maila na pw to wyślę Ci ofertę, @Katalończyk 99 w przypadku tego regionu tak bez pajacerki
0
@Quarhodron @Majkmajki 790zł za bilety i przejazd
0
@JurnyGerwazy chyba oglądałeś Hola Laliga wczoraj bo piszesz identycznie jak mówili w studiu ;)
1
Wybiera się ktoś do Frankfurtu na mecz? Wyjazd jest z Poznania. Cena dość dobra. Plus nie ma żadnych wymogów co do testów, paszportów covidowych.
10
"W XXI wieku w El Clasico było 10 zwycięstw z przewagą minimum 3 goli
9 zwycięstw Barcelony:
0-3, 3-0, 2-6, 5-0, 0-4, 0-3, 5-1, 0-3, 0-4
1 zwycięstwo Realu Madrytu: 4-1"
Taka niecodzienna statystyka :)
1
@DonMatteo901 identyczny mordo :D
0
@Nano22 zaskakująco dużo wiesz jak na kogoś kto się tym nie interesuje
2
Półfinal pierwszy mecz na wyjeździe. Jeśli się tam znajdziemy.
4
Ciężko pokusić się o komentarz...
0
@mekston tak jest tam w komentarzach link do Borowczyka :D
0
@Bobo25 aaa tak tak chodziło mi o LM