derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Hubsao a inni napierda....ruskie auto. Bo taki mają potrzebę chwili. A co do schronów to w większości kobiety i dzieci. Tu grono męskie więc zew walki olbrzymi.
0
@Hubsao nie myślisz w takich chwilach co jest racjonalne co nie, walczysz...
18
@Hubsao napisał Hubcio z ciepłej kanapy w ciepłych papuciach
31
@Hubsao to jest desperacja w obronie swojego kraju, więc przestań ich osądzać
2
@Sulimo jeśli odetną zachodnią stronę od dostaw broni z Europy to partyzantka długo nie powalczy
1
@Tomo1989 nie latają su22 ! od ponad 20 lat chłopie
0
@Tomo1989 jak mogła Ukraina prosić o Su skoro od 20 lat nimi nie lata. Tylko migi wchodzą w grę. Maszyny które ogarniają ukraińscy piloci.
1
@Roni/VEB uratowały im flary dupę
3
@Kondziubarca a dziś MSZ Rosji informowało rzekomo o wykonaniu polecenie Putina.
0
@QQL5
1
@pawello10 wojna
0
@QQL5 dziś już chyba o 14 pisali
0
@JoeBlack może coś mylę ale Browary tam gdzie baza radarowa to czasami nie północ Kijowa? Bo to bombardują.
1
@Hubsao być może tak jest. Sporo tych mocnych wybuchów w ciągu dwóch godzin i mój TT mówił że iskander. Reasumując idzie grubo...
0
@Hubsao to zdam się na Ciebie
10
Kolejny iskander. Odpalili gruby kaliber...
0
@kuz to część jakąś sterujaca, to nie wybucha, ale krzywdę może zrobić
2
@Kondziubarca to jest blef bardziej w stronę Europy ;) "Kreml oskarżył Unię Europejską o wrogie zachowanie wobec Rosji, twierdząc, że dostawy broni na Ukrainę są niebezpieczne i destabilizujące oraz dowodzą, że Rosja ma słuszność, dążąc do demilitaryzacji swojego sąsiada.
0
@Medium myślę że na ten moment nie ma takiej opcji nikt
11
"Minister Obrony Rosji poinformował Putina o wykonaniu rozkazu: siły nuklearne, wojska rakietowe, flota północna i pacyficzna (okręty podwodne) oraz lotnictwo zostały postawione w stan gotowości bojowej. — TACC"
Władymir TOP....
7
@Odcinkowy nasze Migi29 idą na Ukrainę. Zapłaci za nie UE. Kasa będzie przeznaczona na F16. Co prawda na ten starszy model ale mimo wszystko to przepaść względem Miga. Jak odszukam artykuł na TT to podrzucę. Nie ujawniono tylko liczby ile sztuk oddamy. Dodam że nasze Migi miały i tak slużyć do 2025.
8
Wreszcie nasze migi29 kończące swój żywot do czegoś się przydadzą. W zamian F16 od USA dostaniemy.
0
@Zoker To chyba ta grupa V co szukają ich od 2 dni już. Oby dorwali skurwy....
0
@Dawid_J jeśli uważasz że to pełne uderzenie to ok...
0
@Dawid_J nie muszę. Widziałem autora film na YouTube. Poszukaj sam się przekonasz.
3
@Lisek jakbyś śledził fr24 to ta cysterna lata już od 2 tygodni
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@marcin62 bez szans. Póki co to Rosja macha paluszkiem z tymi siłami co wysłała. Lepiej nie myśleć jakby wyglądało pełne uderzenie.
2
No troche lipa. Tvn 24 pokazuje zestrzelenie rosyjskiego su przez ukraiński mig. A to gra komputerowa z podłożonym dźwiękiem.
0
@kaamil1910 w punkt