derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szkutnik91 zdolni jebaniutcy, szybko im to idzie od wczoraj
0
@MesQueUnClub_87 grubo ? jak ich tam 150tys
3
20
To się nie mieści w żadnych kanonach niczego...
0
@Blanco16 mała wyspa dzielnie się broniła i powiedziała ruskim żebym spierda....niestety 13 osób poległo
1
@BulaKG Nexta, WiadomościBliskoCiebie24, BuckarooBanzai
0
@Bogan może lepiej nic
0
@Bogan ogólnie że luzio z tym atakiem. Mogą robić ruskie co chcą
0
@osa91 jest info ze odbili. Ale ile w tym prawdy
0
A tylko mi coś dalej zamawiajcie z Alliexpress. Po tym co Chiny powiedziely po ataku Rosji.
0
Marco Rubio, senator USA zakorzeniony w wywiadzie, który jako pierwszy podał informacje o inwazji uważa, że akcje Rosji blisko granicy z ???????? są "bardzo niepokojące".
— Niebezpieczeństwo błędnej kalkulacji i błędów ludzkich może szybko doprowadzić do katastrofalnej eskalacji
Oby nie napiszę krótko.
0
@Gwyn mówisz ?? pokaż tą defiladę to mnie uspokoisz :)
8
Miażdżący widok. Jak nisko. Wiadomo czemu.
https://x.com/Billiam_Shake/status/1496722074605211649
20
- Ci, którzy będą próbowali nam przeszkodzić, spotkają się z odpowiedzią militarną, która doprowadzi do konsekwencji, z jakimi się nie spotkaliście. Jesteśmy gotowi na wszystko - oświadczył Putin.
Zwariował...
0
Jeba... zrobił to :/ Kijów, Odessa, Charków, Mariupol.
1
@Kgorecki2500 zaraz im shakują stronę i się skończą zabawy ;)
0
@paweldunajecfcb oczywiste że dwa obwody
0
@Nieznajomy owszem masz rację ale to i tak nic nie zmieni ;) oddadzą to lekką ręką
0
@Nieznajomy dalej nie wiem czemu Ukraina miała być coś teraz zrobić skoro od 2014 nie próbowała odbić nawet tej części. Stracą całe i na tym się zakończy.
1
@michal26 Oczywiście że się dogadali. Zobacz kto się wypowiada. Francja, Niemcy, GB. Ci którzy mają interesy z Rosją ;) Czemu Włochy, Hiszpania albo Norwegia nie zabiera głosu. Wszystko dawno jest ustalone. Zajmą to co już defacto mają zajęte od 2014. I na tym skończy się cała rebelia.
1
@Barca1992 jakie walki ? Te tereny Ukraina utraciła w 2014r. Nic do tej pory nie zrobili to czemu mają teraz zrobić ;)
0
@gregory9609 tak też to właśnie czytałem i potem jakieś forum, dostajesz oryginalną kartę Ryśka, także nie ma żadnego problemu z wejściem na lot
0
@gregory9609 a to nie mam pojęcia, pewnie jakaś umowa obliguje ich ceny tak myślę @rafeVeB a to teraz się zgadza
0
@LionelM95 https://kup.pl.canalplus.com/oferta/wybierz-pakiet
1
@masa11 Absolutnie nie. To zaczyna fajnie funkcjonować.
0
@rafeVeB a to dziwne bo Kiwi raczej odprawia na 24h przed lotem
0
@gregory9609 ja też kupiłem dużo taniej niż na stronie. Były tam niesnaski kiedyś ponoć że nie chcieli ludzi odprawić na kartach z Kiwi. Ale dostajesz oryginalną kartę Ryśka wiec totalnie nie wiem o co ludziom chodziło na forach.
0
@gregory9609 tak kupowałem w Kiwi. Wszystko ok. Karty pokładowe dostałem na maila 24 godziny przed lotem.
0
@Seledynowy zgadza się tu masz rację, czytam wlaśnie że już wojska rosyjskie wjechały
0
@BombowiecKrawczyk Jak czytam to sami Ukraińcy mają wyjebongo na te tereny ;) rozejdzię się po kościach jak ze wspomnianym Krymem.