1

@szkutnik91 zdolni jebaniutcy, szybko im to idzie od wczoraj

0

@MesQueUnClub_87 grubo ? jak ich tam 150tys

3

Przeżył :)

20

To się nie mieści w żadnych kanonach niczego...


0

@Blanco16 mała wyspa dzielnie się broniła i powiedziała ruskim żebym spierda....niestety 13 osób poległo

1

@BulaKG Nexta, WiadomościBliskoCiebie24, BuckarooBanzai

0

@Bogan może lepiej nic

0

@Bogan ogólnie że luzio z tym atakiem. Mogą robić ruskie co chcą

0

@osa91 jest info ze odbili. Ale ile w tym prawdy

0

A tylko mi coś dalej zamawiajcie z Alliexpress. Po tym co Chiny powiedziely po ataku Rosji.

0

Marco Rubio, senator USA zakorzeniony w wywiadzie, który jako pierwszy podał informacje o inwazji uważa, że akcje Rosji blisko granicy z ???????? są "bardzo niepokojące".

— Niebezpieczeństwo błędnej kalkulacji i błędów ludzkich może szybko doprowadzić do katastrofalnej eskalacji

Oby nie napiszę krótko.

0

@Gwyn mówisz ?? pokaż tą defiladę to mnie uspokoisz :)

8

Miażdżący widok. Jak nisko. Wiadomo czemu.

https://x.com/Billiam_Shake/status/1496722074605211649

20

- Ci, którzy będą próbowali nam przeszkodzić, spotkają się z odpowiedzią militarną, która doprowadzi do konsekwencji, z jakimi się nie spotkaliście. Jesteśmy gotowi na wszystko - oświadczył Putin.

Zwariował...

0

Jeba... zrobił to :/ Kijów, Odessa, Charków, Mariupol.

1

@Kgorecki2500 zaraz im shakują stronę i się skończą zabawy ;)

0

@paweldunajecfcb oczywiste że dwa obwody

0

@Nieznajomy owszem masz rację ale to i tak nic nie zmieni ;) oddadzą to lekką ręką

0

@Nieznajomy dalej nie wiem czemu Ukraina miała być coś teraz zrobić skoro od 2014 nie próbowała odbić nawet tej części. Stracą całe i na tym się zakończy.

1

@michal26 Oczywiście że się dogadali. Zobacz kto się wypowiada. Francja, Niemcy, GB. Ci którzy mają interesy z Rosją ;) Czemu Włochy, Hiszpania albo Norwegia nie zabiera głosu. Wszystko dawno jest ustalone. Zajmą to co już defacto mają zajęte od 2014. I na tym skończy się cała rebelia.

1

@Barca1992 jakie walki ? Te tereny Ukraina utraciła w 2014r. Nic do tej pory nie zrobili to czemu mają teraz zrobić ;)

0

@gregory9609 tak też to właśnie czytałem i potem jakieś forum, dostajesz oryginalną kartę Ryśka, także nie ma żadnego problemu z wejściem na lot

0

@gregory9609 a to nie mam pojęcia, pewnie jakaś umowa obliguje ich ceny tak myślę @rafeVeB a to teraz się zgadza

1

@masa11 Absolutnie nie. To zaczyna fajnie funkcjonować.

0

@rafeVeB a to dziwne bo Kiwi raczej odprawia na 24h przed lotem

0

@gregory9609 ja też kupiłem dużo taniej niż na stronie. Były tam niesnaski kiedyś ponoć że nie chcieli ludzi odprawić na kartach z Kiwi. Ale dostajesz oryginalną kartę Ryśka wiec totalnie nie wiem o co ludziom chodziło na forach.

0

@gregory9609 tak kupowałem w Kiwi. Wszystko ok. Karty pokładowe dostałem na maila 24 godziny przed lotem.

0

@Seledynowy zgadza się tu masz rację, czytam wlaśnie że już wojska rosyjskie wjechały

0

@BombowiecKrawczyk Jak czytam to sami Ukraińcy mają wyjebongo na te tereny ;) rozejdzię się po kościach jak ze wspomnianym Krymem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?