3

@cichociemny1000 a co ma do tego Dania?

46

Dzień dobry Polsko. Dzień dobry biało czerwoni. Raz jeszcze dzięki za wczoraj. Spokojnego dnia wszystkim.

1

@tobiasson92 gdyby gdyby... No chłopie na gdybaniu świat układasz? Jest remis. Nie była lepsza. Dziękuję

0

@tobiasson92 gdyby była to by wygrała czy się mylę?

3

@ptrx o 21 też są

14

Bez sensu w KS odbieranie tych tel po meczu. Wszyscy najebani dzwonią.

2

@tobiasson92 czyli w studiu BBC się fachowcy mylą....bo wszyscy zgodni tam że karny

0

@Pogba i posiadanie 70 czy 80 dla Hiszpanów

0

Ale Nowak ciśnie wielkiego Bora.

2

Kowal teraz co Ty pierd.... Haha

0

@masterandservant buzia na kłódke

0

No to idziemy na KS posłucham Kowala hyhyb

1

Takkkkkkkkkkkkkkkkk brawo Polacy!!!!!!!

3

O swoje nogi Kacper ale chu... tam

1

@Uukasz_93 nie jakieś tylko olbrzymie

1

Ale ile mogą im te piły za kołnierz wrzucać

4

@macio_944 wygrać ze Szwecja i wychodzimy

0

Zawał no zawał zaraz.

2

Polacy wytrzymajcie. Chcę usłyszeć co Kowal powie. Błagam

2

@Barcaa12 są powtórki ze karny był dla nas na poczatku

0

Takkkkkkk kurw.........

1

Niech odkupi Wojtek

0

Karny będzie fuck

3

Nie cofnąć się tylko do obrony Częstochowy

0

Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

1

Kozłowski za Klicha żeby czerwa nie było i jedziemy.

0

@MarioVeB! No Ciebie nie przebije

0

Boszeeeeeeeeeeeeeee czemu

1

Eee panowie Zieliński jest na boisku??

0

Glik jak oddycha po 30 minutach dzizys

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?