derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@cichociemny1000 a co ma do tego Dania?
46
Dzień dobry Polsko. Dzień dobry biało czerwoni. Raz jeszcze dzięki za wczoraj. Spokojnego dnia wszystkim.
1
@tobiasson92 gdyby gdyby... No chłopie na gdybaniu świat układasz? Jest remis. Nie była lepsza. Dziękuję
0
@tobiasson92 gdyby była to by wygrała czy się mylę?
3
@ptrx o 21 też są
14
Bez sensu w KS odbieranie tych tel po meczu. Wszyscy najebani dzwonią.
2
@tobiasson92 czyli w studiu BBC się fachowcy mylą....bo wszyscy zgodni tam że karny
0
@Pogba i posiadanie 70 czy 80 dla Hiszpanów
0
Ale Nowak ciśnie wielkiego Bora.
2
Kowal teraz co Ty pierd.... Haha
0
@masterandservant buzia na kłódke
0
No to idziemy na KS posłucham Kowala hyhyb
1
Takkkkkkkkkkkkkkkkk brawo Polacy!!!!!!!
3
O swoje nogi Kacper ale chu... tam
1
@Uukasz_93 nie jakieś tylko olbrzymie
1
Ale ile mogą im te piły za kołnierz wrzucać
4
@macio_944 wygrać ze Szwecja i wychodzimy
0
Zawał no zawał zaraz.
2
Polacy wytrzymajcie. Chcę usłyszeć co Kowal powie. Błagam
2
@Barcaa12 są powtórki ze karny był dla nas na poczatku
0
Takkkkkkk kurw.........
1
Niech odkupi Wojtek
0
Karny będzie fuck
3
Nie cofnąć się tylko do obrony Częstochowy
0
Takkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
1
Kozłowski za Klicha żeby czerwa nie było i jedziemy.
0
@MarioVeB! No Ciebie nie przebije
0
Boszeeeeeeeeeeeeeee czemu
1
Eee panowie Zieliński jest na boisku??
0
Glik jak oddycha po 30 minutach dzizys