0

@Barwindg jestem najmądrzejszy. Vabank zagrałem.

1

@amanter znowu ptaka ?

1

@barcelonaLM na necie zamów

1

@baczmus Mrzeżyno.. Nie zawiedziesz się

0

Panowie Player zrobił się całkiem płatny? Chciałem obejrzeć powtórki Na wspólnej. W TV aplikacja nie działa. Na tel wszystko wykup dostęp :(

1

@marcinK0000 każdy chce zarabiać więcej co w tym dziwnego ?

2

@FCBMati10 nie musisz mi tego tłumaczyć bo dokładnie myśle tak samo

3

@MesQueUnClub_87 nie tak do końca. Dostała zaproszenie od babeczki prowadzącej HP. Ale że Stano rządzi to cofnął te zaproszenie.

0

@4Fabregas4 zawsze myślałem że napastnik jest rozliczany z goli, asyst a kreować grę ma ktoś inny. Dziękuje za przekazaną wiedzę ;) I rozumiem Demebele ma to dlatego uważasz że musi zostać ? :D

0

@4Fabregas4 no czyli chcesz oddać zawodnika który ma statystyki tak ? bo uważasz że wpływ na grę ma mizerny tak ?? :D

5

@4Fabregas4 a Dembele nawet tego nie potrafi. Zresztą porównaj staty obu zawodników. Przepaść.

5

@VenoM Zdecydowanie Dembele. Griz miał już cyferki w tym sezonie.

1

@Martwy z nikim tak mi piwo nie smakowało jak w jego towarzystwie. Stary czas ale miło wspominam Niechorze i turniej plażówki który komentował.

0

@Bobo25 mocno umniejszasz role w tej rozmowie ratownika...to nie jest jakiś gość z ulicy kolego tylko człowiek co jest bliżej tego niż my czy nawet naukowiec. Jest naocznym świadkiem od ponad roku ;)

1

@Bobo25 a ja mu wierze, bo to ja z nim rozmawiałem, bardzo rzeczowy człowiek. I jak napisałem na początku. Sam przyznał że jest zdumiony.

0

@Bobo25 nie no sory, nie sprowadzajmy zwykłej rozmowy do poziomu szamba że ktoś sie czymś tu chwali ;)

0

@Bobo25 jeden ratownik...a co jak tysiąc ratowników albo i więcej to samo stwierdzi ? ;)

2

@daniel32778 zrozumieją jak się ciemno zrobi przed oczyma. Czego im nie życzę oczywiście.

1

@daniel32778 Masz rację kolego. Dużo pić w taką pogodę to podstawa. Wody oczywiście a wujek woli cole..

0

@daniel32778 ale wujek to zasłabł tylko. Ma 68. Tak pobocznie poruszyłem temat z ratownikami jak wygląda sprawa zarażonych itd.

10

Wczoraj u mojego wujka była karetka. Zasłabł z racji gorąca. Pogadałem chwilę z ratownikami. Zdumieni są. W ostatnim czasie około 10 osób szczepionych Pfizerem.... Pozytywni. Tak mocno kowidowych pacjentów dawno nie mieli po zrobieniu im testów. Fakt z życia wzięty. Pozdrawiam

0

@Matheo123 kolega ma w Rewalu ośrodki z basenami. Tylko jedzenie musisz sobie ogarnąć. Sprawdź Seo i Seo 2

4

0

@Pogba z Giza był przedłożony. Ze Śliwka chyba też ciut

0

@Bobo25 ciężko stwierdzić, ale raczej by jej nie zaorał bo na TT cukruje jej

0

@Nazio87 odmówiła mu

0

@Barcakolcz dawno się tak nie uśmiałem

1

@Lionel_Messi10 ale tu nie chodzi o kompleksy, organizm sam Ci powie za jakiś czas że coś nie halo :)

1

@Lionel_Messi10 to ładnie kalorii przytulisz. A zaraz wieczór i metabolizm zwalnia. Będziesz kiedyś płakał.

9

@Mroziu chłopie on 12 baniek zarabia. Sprzedać. Odciążyć place.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?