derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barwindg jestem najmądrzejszy. Vabank zagrałem.
1
@amanter znowu ptaka ?
1
@barcelonaLM na necie zamów
1
@baczmus Mrzeżyno.. Nie zawiedziesz się
0
Panowie Player zrobił się całkiem płatny? Chciałem obejrzeć powtórki Na wspólnej. W TV aplikacja nie działa. Na tel wszystko wykup dostęp :(
1
@marcinK0000 każdy chce zarabiać więcej co w tym dziwnego ?
2
@FCBMati10 nie musisz mi tego tłumaczyć bo dokładnie myśle tak samo
3
@MesQueUnClub_87 nie tak do końca. Dostała zaproszenie od babeczki prowadzącej HP. Ale że Stano rządzi to cofnął te zaproszenie.
0
@4Fabregas4 zawsze myślałem że napastnik jest rozliczany z goli, asyst a kreować grę ma ktoś inny. Dziękuje za przekazaną wiedzę ;) I rozumiem Demebele ma to dlatego uważasz że musi zostać ? :D
0
@4Fabregas4 no czyli chcesz oddać zawodnika który ma statystyki tak ? bo uważasz że wpływ na grę ma mizerny tak ?? :D
5
@4Fabregas4 a Dembele nawet tego nie potrafi. Zresztą porównaj staty obu zawodników. Przepaść.
5
@VenoM Zdecydowanie Dembele. Griz miał już cyferki w tym sezonie.
1
@Martwy z nikim tak mi piwo nie smakowało jak w jego towarzystwie. Stary czas ale miło wspominam Niechorze i turniej plażówki który komentował.
0
@Bobo25 mocno umniejszasz role w tej rozmowie ratownika...to nie jest jakiś gość z ulicy kolego tylko człowiek co jest bliżej tego niż my czy nawet naukowiec. Jest naocznym świadkiem od ponad roku ;)
1
@Bobo25 a ja mu wierze, bo to ja z nim rozmawiałem, bardzo rzeczowy człowiek. I jak napisałem na początku. Sam przyznał że jest zdumiony.
0
@Bobo25 nie no sory, nie sprowadzajmy zwykłej rozmowy do poziomu szamba że ktoś sie czymś tu chwali ;)
0
@Bobo25 jeden ratownik...a co jak tysiąc ratowników albo i więcej to samo stwierdzi ? ;)
2
@daniel32778 zrozumieją jak się ciemno zrobi przed oczyma. Czego im nie życzę oczywiście.
1
@daniel32778 Masz rację kolego. Dużo pić w taką pogodę to podstawa. Wody oczywiście a wujek woli cole..
0
@daniel32778 ale wujek to zasłabł tylko. Ma 68. Tak pobocznie poruszyłem temat z ratownikami jak wygląda sprawa zarażonych itd.
10
Wczoraj u mojego wujka była karetka. Zasłabł z racji gorąca. Pogadałem chwilę z ratownikami. Zdumieni są. W ostatnim czasie około 10 osób szczepionych Pfizerem.... Pozytywni. Tak mocno kowidowych pacjentów dawno nie mieli po zrobieniu im testów. Fakt z życia wzięty. Pozdrawiam
0
@Matheo123 kolega ma w Rewalu ośrodki z basenami. Tylko jedzenie musisz sobie ogarnąć. Sprawdź Seo i Seo 2
4
Bo zabrakło szczepionki
https://x.com/MJednaki/status/1400856448909860866
0
@Pogba z Giza był przedłożony. Ze Śliwka chyba też ciut
0
@Bobo25 ciężko stwierdzić, ale raczej by jej nie zaorał bo na TT cukruje jej
0
@Nazio87 odmówiła mu
0
@Barcakolcz dawno się tak nie uśmiałem
1
@Lionel_Messi10 ale tu nie chodzi o kompleksy, organizm sam Ci powie za jakiś czas że coś nie halo :)
1
@Lionel_Messi10 to ładnie kalorii przytulisz. A zaraz wieczór i metabolizm zwalnia. Będziesz kiedyś płakał.
9
@Mroziu chłopie on 12 baniek zarabia. Sprzedać. Odciążyć place.