0

@michal26 Ale Kwolek na arenie międzynarodowej ma większe doświadczenie ;)

5

❗Skład reprezentacji Polski na LN21❗
A➡️Kurek, Muzaj, Kaczmarek
R➡️Drzyzga, Janusz, Łomacz
Ś➡️Nowakowski, Bieniek, Kochanowski, Kłos
P➡️Kubiak, Leon, Śliwka, Semeniuk, Bednorz, Fornal
L➡️Zatorski, Wojtaszek
Ze składu wypadają więc: Komenda, Konarski, Kwolek, Szalpuk, Huber, Popiwczak.

Zamiast Fornala Kwolek i dla mnie idealny skład.

2

@Zoker bmw m550, zrobiona na 480koni, serwis olejowy 2 tys to raz na rok, hamulce 5tys przód, panewki i rozrząd jeśli przyjdzie pora koło 13tys

0

@brzucho Baczność ! mów synu co Cię boli

0

@_catalan najeb....to do domu :)

4

@wojopancer jeśli się szczepiłeś masz nowa moc

3

@Darkfin człowieku nie spinaj pośladów przed snem. Co ja jej tu wartości intelektualne oceniam ? Mi się strona fizys podoba. Jak Tobie nie to nie mój problem :)

3

2

Aż ciężko uwierzyć że to nie film...

0

@Rewolucja123 dobrze niech będzie bardzo dobrych. To ile tych meczy naliczyłeś od starcia z Psg? Proszę Cię. To cień zawodnika od x czasu. Ale cenie namiętność z jaką go bronisz. Tylko po co.

1

@Rewolucja123 . Dla mnie na początku to były tylko poprawne występy. No ale jeśli trzymac go dla paru poprawnych występów w sezonie z taką pensją, to mamy tu zupełnie inne spojrzenie na jego osobę.

0

@norbi77 jakbyś pisał logicznie może bym zrozumiał. Zresztą kolega wyżej chyba Cie wyjaśnił.

0

@busquets5 szach mat

0

@gontex tak skrócili ten okres ale umknęło o ile

2

0

@norbi77 No i już wiem że nie warto z Tobą dyskutować.. Ale by zaspokoić Twoje domysły to mam pakiet i Polsat premium, canal plus i eleven.

2

@norbi77 ilość występów od meczu z Psg porównaj z liczba jego super albo nawet dobrych występów. Wszystko w temacie.

1

Żegnaj żegnaj oooo baj baj zanucę

0

@KapiFCB tez dostałem maila że lipa

0

@Rewolucja123 Właśnie w tym sezonie brakuje mu tego czegoś. Jak ta 3 bramka. W optymalnej formie to by nigdy nie wpadło.

2

@Rewolucja123 Masz rację nie powinno się zrzucać na niego winy z prostego powodu. Jego nie powinno być już w tym zespole.

2

@Comentateiro ja bym jeszcze przy 3 bramce widział winę Matsa

0

@333tricampeones333 u mnie wiosna

0

@333tricampeones333 spójrz na pogodę od dziś.. niespodzianka. Wiosna

0

@hans206 Wyleci i oby z Roberto

8

Leo nie poddawaj się. Zrób kolejnego grilla i więcej śpiewu wincyj... Aaa i szczaw musi być szczaw bo w tym sezonie tylko do tego się nadajecie.

4

@Pivott przestań go już tak bronić, w tym sezonie strasznie obniżył loty, bramkarz w formie wyciąga to co nie powinienem. Mats praktycznie co w światło to gol. A i zdecydowanie źle się często ustawia w tym sezonie.

1

@333tricampeones333 u mnie było 31 wczoraj więc jak na wiosnę ciut za dużo..

3

@FC1899Barca jak zawsze szanowalem każdego gracza Barcelony to patrząc na niego mam wylew...

0

Ciekawe czy Holender tym wynikiem podpisał wczoraj na siebie wyrok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?