derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Ale Kwolek na arenie międzynarodowej ma większe doświadczenie ;)
5
❗Skład reprezentacji Polski na LN21❗
A➡️Kurek, Muzaj, Kaczmarek
R➡️Drzyzga, Janusz, Łomacz
Ś➡️Nowakowski, Bieniek, Kochanowski, Kłos
P➡️Kubiak, Leon, Śliwka, Semeniuk, Bednorz, Fornal
L➡️Zatorski, Wojtaszek
Ze składu wypadają więc: Komenda, Konarski, Kwolek, Szalpuk, Huber, Popiwczak.
Zamiast Fornala Kwolek i dla mnie idealny skład.
2
@Zoker bmw m550, zrobiona na 480koni, serwis olejowy 2 tys to raz na rok, hamulce 5tys przód, panewki i rozrząd jeśli przyjdzie pora koło 13tys
0
@brzucho Baczność ! mów synu co Cię boli
0
@_catalan najeb....to do domu :)
4
@wojopancer jeśli się szczepiłeś masz nowa moc
3
@Darkfin człowieku nie spinaj pośladów przed snem. Co ja jej tu wartości intelektualne oceniam ? Mi się strona fizys podoba. Jak Tobie nie to nie mój problem :)
3
Chyba zostanę lewicowcem https://x.com/klimasara_j/status/1392572682517024769
2
Aż ciężko uwierzyć że to nie film...
0
@Rewolucja123 dobrze niech będzie bardzo dobrych. To ile tych meczy naliczyłeś od starcia z Psg? Proszę Cię. To cień zawodnika od x czasu. Ale cenie namiętność z jaką go bronisz. Tylko po co.
1
@Rewolucja123 . Dla mnie na początku to były tylko poprawne występy. No ale jeśli trzymac go dla paru poprawnych występów w sezonie z taką pensją, to mamy tu zupełnie inne spojrzenie na jego osobę.
0
@norbi77 jakbyś pisał logicznie może bym zrozumiał. Zresztą kolega wyżej chyba Cie wyjaśnił.
0
@busquets5 szach mat
0
@gontex tak skrócili ten okres ale umknęło o ile
2
0
@norbi77 No i już wiem że nie warto z Tobą dyskutować.. Ale by zaspokoić Twoje domysły to mam pakiet i Polsat premium, canal plus i eleven.
2
@norbi77 ilość występów od meczu z Psg porównaj z liczba jego super albo nawet dobrych występów. Wszystko w temacie.
1
Żegnaj żegnaj oooo baj baj zanucę
0
@KapiFCB tez dostałem maila że lipa
0
@Rewolucja123 Właśnie w tym sezonie brakuje mu tego czegoś. Jak ta 3 bramka. W optymalnej formie to by nigdy nie wpadło.
2
@Rewolucja123 Masz rację nie powinno się zrzucać na niego winy z prostego powodu. Jego nie powinno być już w tym zespole.
2
@Comentateiro ja bym jeszcze przy 3 bramce widział winę Matsa
0
@333tricampeones333 u mnie wiosna
0
@333tricampeones333 spójrz na pogodę od dziś.. niespodzianka. Wiosna
0
@hans206 Wyleci i oby z Roberto
8
Leo nie poddawaj się. Zrób kolejnego grilla i więcej śpiewu wincyj... Aaa i szczaw musi być szczaw bo w tym sezonie tylko do tego się nadajecie.
4
@Pivott przestań go już tak bronić, w tym sezonie strasznie obniżył loty, bramkarz w formie wyciąga to co nie powinienem. Mats praktycznie co w światło to gol. A i zdecydowanie źle się często ustawia w tym sezonie.
1
@333tricampeones333 u mnie było 31 wczoraj więc jak na wiosnę ciut za dużo..
3
@FC1899Barca jak zawsze szanowalem każdego gracza Barcelony to patrząc na niego mam wylew...
0
Ciekawe czy Holender tym wynikiem podpisał wczoraj na siebie wyrok.