0

@barcelonaLM jeden chu.... po czasie

0

@MesQueUnClub_87 eeee ja nie Ty :)

0

@bartekvisca i jedna konkretna odpowiedź. Cenie. Gorzej że chce Cie poznać a nie wiem czy będzie Ci po drodze

1

Taka sytuacja. Przyjeżdża kobita po trzech piwach, mówię pij spokojnie. Nie kutfa na raz drink. Nie zdarzyłem zrobić tosta. I teraz tu do Was pytanie. Mimo że miałem żonę i poważne związki bo jestem ciacho taka sytuacja, dodałem za dużo cebuli?

0

@Commando namiary są. Zapraszam zobaczymy ile jesteś wart

0

@albi dziękuję że się martwisz o moje procenty ale niestet nie pije :) Po prostu uważam że w takiej sytuacji nie warto się skupiać na wypowiedziach innych tylko mieć swoje zdanie. Od co.

0

@albi No decyzje co do dalszej gry że względu co z zawodnikiem porównywać do wiatru? Ale 4 zielone zebrałeś. Więc kolegów tu masz.

0

@Commando zapraszam.. Mogę na pw podać adres.

0

@ShinobiQWE kapitalne porównanie. Szkoda ze nie wiesz co to takt.

0

@albi skoro w takiej chwili bardziej skupiasz się na wpisach Koltleszki to odpowiedź dajesz mi sam

0

@Commando myślisz że miałbym z tym problem? Wyprostuje żadnego.

0

@albi lubisz żyć życiem innych? Jeśli tak to Twoje jest do bani

0

@albi weź... Są teraz ważniejsze sprawy

11

Komentarz usunięty

0

@kiper09 skąd wiesz jakie tam zaplecze medyczne? Przestań proszę Cię

1

Ja tylko chciałem powiedzieć. Póki czynności życiowe nie zostaną przywrócone nie można pacjenta wsadzić do karetki czy helikoptera. Bo słyszę głosy gdzie karetka gdzie helikopter.

0

@Nazio87 jaki tętniak. Oni mają badania, tętniaka by wykryli.. Serce

0

O Jezu..... Reanimacja

0

@AmigoBlancos do 0.5 to on nawet nie siada

8

Jednak komentatorzy robią robotę. Można oglądać. A tylu tu jeczalo. Nic dziś nie oglądam może Belgię z Rosją bo co to za mecze. Ano takie panowie że Euro ma swój klimat. Zwłaszcza z dobrym komentarzem. Dziękuję za uwagę.

0

@Deeespacito byłem w szoku że komentuje. To tylko na Euro transfer?

0

@mat32 tak jest wczoraj wrzucili

2

Dla fanów Lupina. Są kolejne odcinki :)

4

@lukasz9197 Pogoń Szczecin

1

@kryhaa ale tam nic nie ma cytując klasyk

1

@Nazio87 Damian z tej strony. U mnie schłodzona perła miodowa się otworzyła.

1

Jak tam Polacy. Procenty już krążą we krwi?

0

@KacperVEB pokonać może nie ale powalczyć myślałem że dadzą radę. Drugi set już ciut lepszy

0

@KacperVEB żal patrzeć no ale oglądam

4

@Messibestplayerintheworld i takie podejście szanuje, koniec z wietrzeniem jaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?