derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM jeden chu.... po czasie
0
@MesQueUnClub_87 eeee ja nie Ty :)
0
@bartekvisca i jedna konkretna odpowiedź. Cenie. Gorzej że chce Cie poznać a nie wiem czy będzie Ci po drodze
1
Taka sytuacja. Przyjeżdża kobita po trzech piwach, mówię pij spokojnie. Nie kutfa na raz drink. Nie zdarzyłem zrobić tosta. I teraz tu do Was pytanie. Mimo że miałem żonę i poważne związki bo jestem ciacho taka sytuacja, dodałem za dużo cebuli?
0
@Commando namiary są. Zapraszam zobaczymy ile jesteś wart
0
@albi dziękuję że się martwisz o moje procenty ale niestet nie pije :) Po prostu uważam że w takiej sytuacji nie warto się skupiać na wypowiedziach innych tylko mieć swoje zdanie. Od co.
0
@albi No decyzje co do dalszej gry że względu co z zawodnikiem porównywać do wiatru? Ale 4 zielone zebrałeś. Więc kolegów tu masz.
0
@Commando zapraszam.. Mogę na pw podać adres.
0
@ShinobiQWE kapitalne porównanie. Szkoda ze nie wiesz co to takt.
0
@albi skoro w takiej chwili bardziej skupiasz się na wpisach Koltleszki to odpowiedź dajesz mi sam
0
@Commando myślisz że miałbym z tym problem? Wyprostuje żadnego.
0
@albi lubisz żyć życiem innych? Jeśli tak to Twoje jest do bani
0
@albi weź... Są teraz ważniejsze sprawy
11
Komentarz usunięty
0
@kiper09 skąd wiesz jakie tam zaplecze medyczne? Przestań proszę Cię
1
Ja tylko chciałem powiedzieć. Póki czynności życiowe nie zostaną przywrócone nie można pacjenta wsadzić do karetki czy helikoptera. Bo słyszę głosy gdzie karetka gdzie helikopter.
0
@Nazio87 jaki tętniak. Oni mają badania, tętniaka by wykryli.. Serce
0
O Jezu..... Reanimacja
0
@AmigoBlancos do 0.5 to on nawet nie siada
8
Jednak komentatorzy robią robotę. Można oglądać. A tylu tu jeczalo. Nic dziś nie oglądam może Belgię z Rosją bo co to za mecze. Ano takie panowie że Euro ma swój klimat. Zwłaszcza z dobrym komentarzem. Dziękuję za uwagę.
0
@Deeespacito byłem w szoku że komentuje. To tylko na Euro transfer?
0
@mat32 tak jest wczoraj wrzucili
2
Dla fanów Lupina. Są kolejne odcinki :)
4
@lukasz9197 Pogoń Szczecin
1
@kryhaa ale tam nic nie ma cytując klasyk
1
@Nazio87 Damian z tej strony. U mnie schłodzona perła miodowa się otworzyła.
1
Jak tam Polacy. Procenty już krążą we krwi?
0
@KacperVEB pokonać może nie ale powalczyć myślałem że dadzą radę. Drugi set już ciut lepszy
0
@KacperVEB żal patrzeć no ale oglądam
4
@Messibestplayerintheworld i takie podejście szanuje, koniec z wietrzeniem jaj