0

@tomek8756 skoro nie wiesz to znaczy że to temat jeszcze nie dla Ciebie.

2

@Kwasiak98 Bo na tej stronie większość to gówniaki spędzające 80% swojego czasu w świecie wirtualnym. Niestety to krzywi psychikę i racjonalne podejście do normalnego życia.

0

@KrystianR dobrze już dobrze, zaprowadź ład i porządek, najlepiej im to powiedz prosto w oczy ;)

0

@KrystianR czyli jednak nie rozumiesz skoro temat tu pedofili wrzucasz do porównania. No to z tego że go mają i tyle w temacie.

1

@KrystianR nie to świat kibicowski choć może powinien użyć słowa pseudokibicowski. Gdybyś choć trochę liznął tematu wiedział byś że to standardowa akcja. Pisze oczywiście to nie mając broń boże na celu pochwalania tego co robią. Ale mają swój świat swój ład. Nam normalnym ludziom ciężko to zrozumieć.

4

@Archie Nie mówię że to coś normalnego ale Śląska obili w Sewilli, Lecha w Macedonii...No taki urok niestety świata kibicowskiego.

1

@Zoker A to że nas wydoili z kasy za Neymara to pełna zgoda.

30

@Zoker No sory nasze grajki też się wydawało że są warci po tym co grali w bylych klubach

0

@Sergio_Devils lewa obrona, dwóch środkowych i prawa. Zaskoczymy świat

5

@Quavosk hamuj z tym foliarzem

0

@kapi267 emporio stronger with you

0

@Bykunn a to to wiadome nie od dziś

1

@marcianek nakupili tej chemii, chętnych brak to trzeba promocje zrobić

10

Płaczki do domu. Skąd kasa na kogoś innego jak stara gwardia siedzi na dupie i nie chce odejść ? Myślicie logicznie czy trzeba tłumaczyć tak proste sprawy.

0

@Crakitic jak każde inne, nie ze wszystkim trafiają

0

@Crakitic transfery.info rzuciły tematem

0

@FafitFCB się chce on rozmyślić

5

Depay nie rób scen, chłopie come tu Barcelona

3

TT nadaje że Białorusin w stanie krytcznym....

0

@baginczyk najlepiej przedstaw kosztorys

1

Co za kolejny wrzód

2

@adambądkowski93 Wincyj nosów w smartfony, tablety i komputery, do tego śmieciowe żarcie i efekt gotowy. Zastanawiam się czasem czy rodzice tak mają to w dupie czy są ślepi...

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arkasath nie lubię czytać gniotów a jestem zmuszony

0

@arkasath za darmo, nic nie kosztuje to jedno i to samo. Dwa kosztuje kontrakt

0

@kamiVeB fachura

0

@Roobo 5 tys kary jest jeśli nie będziesz uczestniczyć

0

Komentarz usunięty

1

@ptrx owszem ceny kiedyś były wysokie, ale teraz konkurencja na rynku ogromną i piękny rękaw w kolorze zrobisz tak jak tu wspominamy

33

Też tak macie ;)


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?