1

@tadzik447 dla mnie też to horror, weź tu zaśnij jak się do pościeli przyklejasz

1

@Sergio5Busquets na wybrzeżu 31 więc lato w pełni

2

@kosiarz92 i zepsuł emocje ostatniej kolejki :(

0

Do chrzanu tego potrzebuje takich arystokrotow

0

@Joe_Pesci weź odstaw alko, nic nie robi

0

Dobra kolejny mecz z verwa. Oni te campenos to mogą u Leo spiewac. Mizeria bez smietany.

0

@zorf to ustaw porządnie. Zwłaszcza co do naświetlenia. Sam mi zmienia. Oglądam jak panicz

0

@zorf kup oleda i nic Ci nie będzie przeszkadzać

2

No grać bo alkohol to nie tanie rzeczy

0

@batik17 canal premium Barca

0

@damiano996 anonim precz

1

Max skup się kutfa

0

Dobra ludki. Szydera, drwiny i czarny humor o Ney był? Był. Skupmy się na tym co istotne za parę chwil.

2

@damiano996 wyjdź

0

@lukaszmatusiewicz ale jest Longle. Wygramy

4

Nie ma Roberto. Wygramy uff

0

@zadafcb wyrobią się

1

@Shroud ufffffffff

0

Zaprawdę powiadam Wam. Jeśli Roberto w pierwszym...

0

@mkord Ale ty jesteś prostak. Napisałem że mam. I taki internetowy znawca wejdzie i tylko wkurw..człowieka. Pewnie gile pod nosem wciąż kapią i siedzi na utrzymaniu u mamusi.

0

@batoosz aha....ryzyko potęguje, dzizys jaki tu czasami ciemnogród to się w głowie nie mieści.

0

@mkord hahahahahah, uwielbiam Was serio :D

1

@AlexDark00 jak jaki problem ? nie szczepie się od małolata. Mam 42 lata. Dlaczego ktoś mnie do czegoś chce zmusić by przemieszczać się po Europie ?? I co rok, dwa kolejne odmiany i będziesz przyjmował kolejne mikstury ?

1

@BART97 hahhah, podziele się z Wami wiarą że będziemy mistrzami :D zdjęcia jednak zostawiam wyłącznie dla siebie :)

4

@AnnaMarianna mam od swoich byłych takie zdjęcie w
tel. Mimo że rozstania były i burzliwe i z klasa nigdy bym się nie odważył pokazać tych zdjęć komukolwiek. I nie uważam tego za coś złego. To pikanteria związku ;)

1

@VeB 1899 chyba mam podobne emocje, Roma Romą ale Live nie zapomnę do końca życia. Takie rozczarowanie po takim wyniku pierwszego meczu. Nie da się wyrzucić z pamięci.

1

@VeB 1899 dokładnie tak było kolego...

0

2 lata temu...pewnego wieczoru....

0

@Barca1992 Ja tam lubie SU i Kimii. Świetna kobieta i mega inteligentna. Polecam przeczytać z nią wywiad.

1

@Kgorecki2500 a jeśli od czasu do czasu to nie było tematu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?