derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 dla mnie też to horror, weź tu zaśnij jak się do pościeli przyklejasz
1
@Sergio5Busquets na wybrzeżu 31 więc lato w pełni
2
@kosiarz92 i zepsuł emocje ostatniej kolejki :(
0
Do chrzanu tego potrzebuje takich arystokrotow
0
@Joe_Pesci weź odstaw alko, nic nie robi
0
Dobra kolejny mecz z verwa. Oni te campenos to mogą u Leo spiewac. Mizeria bez smietany.
0
@zorf to ustaw porządnie. Zwłaszcza co do naświetlenia. Sam mi zmienia. Oglądam jak panicz
0
@zorf kup oleda i nic Ci nie będzie przeszkadzać
2
No grać bo alkohol to nie tanie rzeczy
0
@batik17 canal premium Barca
0
@damiano996 anonim precz
1
Max skup się kutfa
0
Dobra ludki. Szydera, drwiny i czarny humor o Ney był? Był. Skupmy się na tym co istotne za parę chwil.
2
@damiano996 wyjdź
0
@lukaszmatusiewicz ale jest Longle. Wygramy
4
Nie ma Roberto. Wygramy uff
0
@zadafcb wyrobią się
1
@Shroud ufffffffff
0
Zaprawdę powiadam Wam. Jeśli Roberto w pierwszym...
0
@mkord Ale ty jesteś prostak. Napisałem że mam. I taki internetowy znawca wejdzie i tylko wkurw..człowieka. Pewnie gile pod nosem wciąż kapią i siedzi na utrzymaniu u mamusi.
0
@batoosz aha....ryzyko potęguje, dzizys jaki tu czasami ciemnogród to się w głowie nie mieści.
0
@mkord hahahahahah, uwielbiam Was serio :D
1
@AlexDark00 jak jaki problem ? nie szczepie się od małolata. Mam 42 lata. Dlaczego ktoś mnie do czegoś chce zmusić by przemieszczać się po Europie ?? I co rok, dwa kolejne odmiany i będziesz przyjmował kolejne mikstury ?
1
@BART97 hahhah, podziele się z Wami wiarą że będziemy mistrzami :D zdjęcia jednak zostawiam wyłącznie dla siebie :)
4
@AnnaMarianna mam od swoich byłych takie zdjęcie w
tel. Mimo że rozstania były i burzliwe i z klasa nigdy bym się nie odważył pokazać tych zdjęć komukolwiek. I nie uważam tego za coś złego. To pikanteria związku ;)
1
@VeB 1899 chyba mam podobne emocje, Roma Romą ale Live nie zapomnę do końca życia. Takie rozczarowanie po takim wyniku pierwszego meczu. Nie da się wyrzucić z pamięci.
1
@VeB 1899 dokładnie tak było kolego...
0
2 lata temu...pewnego wieczoru....
0
@Barca1992 Ja tam lubie SU i Kimii. Świetna kobieta i mega inteligentna. Polecam przeczytać z nią wywiad.
1
@Kgorecki2500 a jeśli od czasu do czasu to nie było tematu ;)