derlysy1979
Dołączył/a: sierpień 2017
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I dalej sobie klepią. No ruszyć tylki do cholery
0
Nooo oooo można?
0
Dobra niech się ogarną bo trzeba znów będzie hydroksyzyne brać
0
@Bobo25 aaa nie dopisałem że raz na kwartał pozwalam sobie na taki wyskok
0
@tristan87 myślałem że ten od szamana już dał sobie spokój z piłką
0
@Zip kradzież tekstu. Kastrować
0
@Bobo25 kupuje chleb żytni w dobrej piekarni i jem go 5 dni. Jak kupujesz marketowy syf to tak jest.
1
@AmigoBlancos innego scenariusza nie będzie. Nie popadajmy w paranoje. Piłkarze czują krew mistrza.
0
@ObiektywnyKibic121 oczywiście hahaha.
1
@neeed chyba wypożyczyć bo rozumiem że mówisz o Cou
0
Jak oni Sane mogli oddać
0
@Kwasiak98 a dla mnie technicznie jest lepszy Neymar
2
@lucas/catalan kiedyś to zbierało się auta z gumy turbo
1
@ptrx przecież to pytanie retoryczne
1
Tak czytam te luzowania. Galerie, knajpy, solaria. A balety? Ani słowa o nich czy to podciągnięte pod restauracje?
2
@eckov od 29 maja
2
@qbsonFCBarca od razu napiszę maja być podwyższone
0
@Dembouz1899 ponoć już podpisana. Joan Laporta podpisał umowę ze sponsorem o wartości 500M euro. [Jose Alavarez Haya]
1
Tadam tadam bec
0
@RonnieVEB cyfrowy Polsat po antenie nic nie opóźnione
0
@amanter tego uczą na tym online? Umiesz coś więcej napisać
1
Ale setka jesuuuu
0
Ale szybko Chelsea gra wow. W tym tempie Real padnie kondycyjnie na cyce szybciutko
0
@socha skrótów nie ma ale bramki przecież canal plus wrzuca
3
Obydwóch na listę. Co tu się rozpisywać.
0
Zaraz im jebn.....
0
Ale piach gramy w drugiej połowie
0
@Madridistaaa nie macie. Rakow jest jeszcze. Jak nie wygra w środę wtedy macie
0
Można wyłączyć.
0
Albo jednak może zasługujemy