1

I dalej sobie klepią. No ruszyć tylki do cholery

0

Nooo oooo można?

0

Dobra niech się ogarną bo trzeba znów będzie hydroksyzyne brać

0

@Bobo25 aaa nie dopisałem że raz na kwartał pozwalam sobie na taki wyskok

0

@tristan87 myślałem że ten od szamana już dał sobie spokój z piłką

0

@Zip kradzież tekstu. Kastrować

0

@Bobo25 kupuje chleb żytni w dobrej piekarni i jem go 5 dni. Jak kupujesz marketowy syf to tak jest.

1

@AmigoBlancos innego scenariusza nie będzie. Nie popadajmy w paranoje. Piłkarze czują krew mistrza.

0

@ObiektywnyKibic121 oczywiście hahaha.

1

@neeed chyba wypożyczyć bo rozumiem że mówisz o Cou

0

Jak oni Sane mogli oddać

0

@Kwasiak98 a dla mnie technicznie jest lepszy Neymar

2

@lucas/catalan kiedyś to zbierało się auta z gumy turbo

1

@ptrx przecież to pytanie retoryczne

1

Tak czytam te luzowania. Galerie, knajpy, solaria. A balety? Ani słowa o nich czy to podciągnięte pod restauracje?

2

@eckov od 29 maja

2

@qbsonFCBarca od razu napiszę maja być podwyższone

0

@Dembouz1899 ponoć już podpisana. Joan Laporta podpisał umowę ze sponsorem o wartości 500M euro. [Jose Alavarez Haya]

1

Tadam tadam bec

0

@RonnieVEB cyfrowy Polsat po antenie nic nie opóźnione

0

@amanter tego uczą na tym online? Umiesz coś więcej napisać

1

Ale setka jesuuuu

0

Ale szybko Chelsea gra wow. W tym tempie Real padnie kondycyjnie na cyce szybciutko

0

@socha skrótów nie ma ale bramki przecież canal plus wrzuca

3

Obydwóch na listę. Co tu się rozpisywać.

0

Zaraz im jebn.....

0

Ale piach gramy w drugiej połowie

0

@Madridistaaa nie macie. Rakow jest jeszcze. Jak nie wygra w środę wtedy macie

0

Można wyłączyć.

0

Albo jednak może zasługujemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?