dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie gdyby wywalić Cuardado to były by to dobre transfery
0
Los znowu dał szanse a oni za przeproszeniem spie***lą z Atletico nie mam wątpliwości,przykre jest to co robi Martino zero pojecia o taktyce.
0
Za kase z Alvesa mozna go kupic :)
0
Może weźmy trenera Reprezentacji Niemiec?
1
Legia?PS.Wiem że chodzi o premier league...
1
Ja też :D
0
Spokojnie jeszcze mamy mundial w tym roku :D
32
Nie może być kapitanem bo ma ludzkie uczucia i kocha ten klub?
0
Tito był wielki!! Bardzo przeżywam jego śmierć,jest mi Go bardzo szkoda i Jego rodziny,nadal nie wierze że to się stało na prawdę.
Spoczywaj w pokoju!
0
Czemu ludzie odchodzą w tak młodym wieku :(
8
Oby Rafinha W Celcie Pomogl Barcelonie w wyprzedzeniu Realu :)
2
No właśnie na Onecie...
0
Leo myślę że już się obudził zobaczymy z Villarealem. :)
0
Zdrowiej!!
0
Przecież on nie będzie do nas chciał przejść...
3
Zajebiaszczo zaraz lament Hala dzieci że FIFA jest za Barca :D
0
1 bramka Pedro to główna zasługa Daniego Alvesa..
1
To są przewidywane przez media składy.
1
Pamiętam jak Barca szukała trenera za Tito który ogłosił chorobę,wszyscy chcieli Martino nie powiem ja też chciałem,wierzyłem że coś odmieni,że to będzie pozytywny impuls ,że będzie dobrym trenerem.Teraz po praktycznie zakończeniu sezonu myślę że moglibyśmy w końcu sprowadzić znanego trenera osiągnięciami.Mam już serdecznie dość nie znanych trenerów i nadziei że może wypali może nie.Sprowadźmy wkońcu kogoś znanego i jakieś transfery by się przydały a no tak FIFKA sankcje dała...
1
Trener go niszczy.Co ma do tego Barca jakby był inny trener to moze by go ustawiał na lewej stronie a nie jak tata jakies dziwne te ustawienia ma..
0
Racja, ja jestem fanem Barcy i 4 tydzien mam złamaną noge :)
0
Racja Panie Cruyff
3
Na Bernabeu też taki plan mieli ale Iniesta go pokrzyżował :)
2
Puchar króla musi być nasz!
0
1 zespół powinien także grać tak szybko jak ci młodzi byłaby miazga.Adama Traore moze byc koszmarem Alexisa :P
0
Jakby grała tak ja ostatnio to nie musieli by specjalnie tracic bramek..
0
Zgadzam się!
0
Szczerze mówiąc Martino nic nie wniósł potrzebujemy trenera najlepiej jakiegoś młodego tak jak w 2008 z Guardiolą
0
Napewno Real sprzeda Isco...
0
A ciekawe czy Sociedad bedzie w lidze mialo karnego albo 2 czy znow sedzia uratuje przeciwnikow :)