0

No zobacz na Alexisa nogi jakie umięśnione mógłby z daleka naprawdę nie jedną piękną bramkę zdobyć zresztą zdobył jak Messi miał kontuzje...

0

Moze czas poeksperyntować z ustawieniem ale nie teraz bo już dosyć pokazali w lidze i tylko mam nadzieje że czegoś nie odwalą w środe z City....

0

Tak jest..Czas na wielkie zmiany bo to wszystko zmierza w złym kierunku!.

1

Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie że Neymar w Reprezentacji Brazylii ma wolną rękę i ma więcej swobody niż w Barcelonie.Mam wrażenie jakby Barca go ograniczała i robiła z niego takiego typowego "asystenta" Messiego.Jeżeli to prawda to bardzo źle to co on wyprawia w Brazylii jest niesamowite,on jest bardzo dobry w tak młodym wieku i nie wiem czy Tata tego nie widzi że ma ogromny potencjał?

0

Co się dzieje z Barceloną!!! To musi się zmienić!! Jak Martino przychodził do Nas to naprawdę myślałem że zmieni nieco taktykę,oczywiście nie że na np będziemy nagle grac innym ustawieniem itp.. Tylko że nasz styl "Tiki-Take" przyspieszy i Barca będzie grać jak za czasów Pepa szybko i odważnie.A tu klapa co chwile wycofanie rozrzucenie na skrzydło i następnie strata piłki.Coś trzeba zmienić albo wkońcu Tata przejrzy na oczy albo obudzimy się na 3 miejscu w La liga i w LM też nic nie osiągniemy..BARCA NA ZAWSZE! Visca el Barca

0

Czemu masz avatar Riberiego?

1

Może na prawą stronę Danilo a na środek Mangala i po prostu oddać np Alvesa i dopłacić no nie wiem.. Alves lepszy już nie będzie, a jego wrzutki to regularne straty piłek.Chociaż bardzo Go lubię to jego czas w Barcelonie zbliża się ku końcowi.60 milionów na 4 transfery wymienione powyżej nie starczyły by,myślę że napastnik jest zbędny pamiętajmy o Barcelonie B.Ja bym kupił 2 obrońców i jednego młodego pomocnika który byłby od razu wypożyczony.

0

Ja bym nie umiał w takich grać :D

0

Nie wiele lepszy od Pique? słabiak? pozdro600
PS. Pique jest milion razy lepszy

0

Dlaczego Brazylia w 2 połowie grała w wyjazdowych strojach?

0

Mertesacker jest zbyt szybki...

0

Mam tylko nadzieje że nie chodzi o Halilovicia I Ter Stegena :D

0

Wzruszające. Szkoda mi że to koniec :/

0

przywÓdcą*

0

Właśnie teraz widać jak i czuć iż pewna era w Barcelonie się zamyka , a druga otwiera(Halilović,Ter Stegen itd..) Mam nadzieje że ta nowa dorówna zamykającej się a nawet przewyższy..\
ŻEGNAJ MISTRZU!!Oby dla Ciebie Barca zgarneła potrójną koronę.:)

0

0

Ma racje jest.W meczu z Valencia gdy strzelili gola było ich głośniej słychać niż kibiców Barcy szkoda.

0

[*] Spoczywaj w pokoju!.

0

Grałbym tam chętnie za darmo;_;

0

Taki skład byłby dobry tylko w 2 połowie Afellay za Inieste który jest po kontuzji :)

0

Oby Iniesta zaczął czarować tak aby znów był nominowany to wygrania ZP.:)

0

a w 13 też może być?

0

Np.Rosell skrócił dług o około 100 mln ale co tam...

0

ahahahahah..

0

Neymar,Messi,Xavi Bayern nie da rady. :D

0

oby wszedl na boisko pod koniec meczu. :)

0

Pisze jak byk że dostał kontuzji..

0

On powinien być w 1 trójce na gali.Ribery był dobry w tym sezonie ale to poziomu Crisa,Leo czy Zlatana było daleko był wykreowany przez media i zawodników Bayernu.Mówi się że dlatego że wygrał wszystko...Przecież Dante też to wygrał co on i w czerwcu dołożył Puchar Konfederacji. :)

0

No Wole aby miał ją Ronaldo niż Franck.:)

0

Z tym Riberym to przesadziłeś.. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?