0

znwou jak zawsze na ławce :/

5

Montoya mógłby wejść w drugiej połowie!

0

oby napastnicy się dzisiaj rozstrzelali i mieli dobre morale na Lige Mistrzów! :D

0

obroną :D

4

Najpierw musimy pokonać autobus Atletico na wyjeździe! :)

0

jak narazie to mamy sankcje ;)

0

Oby zawodnicy nie byli podbici psychicznie przez te sankcje i to co się dzieje wokół klubu wkraczamy w decydującą fazę sezony a ktoś nam próbuje przeszkodzić mam nadzieje że Barca wyjdzie z tego wszystkiego obronną reką!!! Jutro Musimy wygrać!!

0

Myślałem że swoją przyszłość wiąże z Hiszpanią czy Argentyną.Oby nie było sensacji i nie odszedł :D

1

Teraz wyjdzie czy jego marzeniem była gra dla Barcy.

0

ale może robi to zgodnie z prawem.A w Barcelonie nie wiem co FIFIE nie pasuje skoro La Masia gwarantuje wszystko i zawodnikowi i rodzicom.Zobaczymy co bedzie dalej mam nadzieje ze zdejma sankcje. :)

0

La Masia jak mówił nasz prezydent gwarantuje rodzicom pozyskanego zawodnika prace,zamieszkanie i inne niezbędne rzeczy.Mówił także iż na pierwszym miejscu szkółki jest zadbanie o ty by dany zawodnik przede wszystkim był dobrym człowiekiem a na drugim planie jest zrobienie z niego piłkarza.Więc jeżeli przedstawią te argumenty powinno być dobrze,chociaż ostatnio chyba każdy ma wrażenie że Barcelonie ktoś wyraźnie chce zaszkodzić.

0

CO JEST?

0

oby :P

0

Ktoś wyraźnie che Barcelonie zaszkodzić i coś mi się wydaje że nawet jeśli FIFA przyjmie odwołanie to po jakimś czasie znowu będzie afera. Visca el Barca

0

Szkoda że Ter Stegena nie wykupiliśmy latem i nie wypożyczyliśmy mam nadzieje że FIFA pozytywnie rozpatrzy odwołanie Barcy.

0

Mam nadzieje że przejdzie..

0

Mam nadzieje że obrona nie odwali jakiegoś numeru!. :) Obyśmy zagrali jak najlepiej i na zero z tyłu :> Visca El Barca!!!

0

Na fb jest już koonto Hlen Aalilović :D

0

Nie oszukujmy się w Barcelonie się zmarnuje,zbyt duża konkurencja w ataku :(

0

Może wymiana za Alvesa?? Tylko czy Dani się zgodzi..

0

No i dobrze defensywa troche odżyje ;d

0

Człowieku chyba nie oglądałeś meczu City nie istaniało.Barca miała bardzo dużo sytuacji ale przez 2 rzeczy nie było więcej bramek skuteczność i sędzia

0

The blues też można ich nazwać.Co jest nieco chamskie i pokazuje brak szaczunku dla Chelsea.

0

Jak dla mnie to kupno 2 obrońców + jeden młody pomocnik do wypożyczenia albo Barcy B napastnik myślę jest zbędny.

0

Oczywieście że liga nie jest przegrana.Jest dopiero Marzec a my mamy 4 punkty do lidera Realu i niedługo z nimi gramy,więc tylko człowiek który nie zna się na piłce nożnej może powiedzieć że liga jest przegrana :).Jeżeli z Realem zagramy tak jak z City to jestem spokojny.

0

Ronaldinho,Villa? Marni gracze?

0

Mógłyby ktoś napisać co się dzieje w przypadku remisu w powtórzonym meczu w tym pucharze?

0

Mam wrażenie że Barcelona straciła głód wygrywania pucharów

0

jak City wygra 3:2 to i tak awansujmy :D.

0

Murawa jest naprawdę słabym wytłumaczeniem tu się zgodzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?