dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
znwou jak zawsze na ławce :/
5
Montoya mógłby wejść w drugiej połowie!
0
oby napastnicy się dzisiaj rozstrzelali i mieli dobre morale na Lige Mistrzów! :D
0
obroną :D
4
Najpierw musimy pokonać autobus Atletico na wyjeździe! :)
0
jak narazie to mamy sankcje ;)
0
Oby zawodnicy nie byli podbici psychicznie przez te sankcje i to co się dzieje wokół klubu wkraczamy w decydującą fazę sezony a ktoś nam próbuje przeszkodzić mam nadzieje że Barca wyjdzie z tego wszystkiego obronną reką!!! Jutro Musimy wygrać!!
0
Myślałem że swoją przyszłość wiąże z Hiszpanią czy Argentyną.Oby nie było sensacji i nie odszedł :D
1
Teraz wyjdzie czy jego marzeniem była gra dla Barcy.
0
ale może robi to zgodnie z prawem.A w Barcelonie nie wiem co FIFIE nie pasuje skoro La Masia gwarantuje wszystko i zawodnikowi i rodzicom.Zobaczymy co bedzie dalej mam nadzieje ze zdejma sankcje. :)
0
La Masia jak mówił nasz prezydent gwarantuje rodzicom pozyskanego zawodnika prace,zamieszkanie i inne niezbędne rzeczy.Mówił także iż na pierwszym miejscu szkółki jest zadbanie o ty by dany zawodnik przede wszystkim był dobrym człowiekiem a na drugim planie jest zrobienie z niego piłkarza.Więc jeżeli przedstawią te argumenty powinno być dobrze,chociaż ostatnio chyba każdy ma wrażenie że Barcelonie ktoś wyraźnie chce zaszkodzić.
0
CO JEST?
0
oby :P
0
Ktoś wyraźnie che Barcelonie zaszkodzić i coś mi się wydaje że nawet jeśli FIFA przyjmie odwołanie to po jakimś czasie znowu będzie afera. Visca el Barca
0
Szkoda że Ter Stegena nie wykupiliśmy latem i nie wypożyczyliśmy mam nadzieje że FIFA pozytywnie rozpatrzy odwołanie Barcy.
0
Mam nadzieje że przejdzie..
0
Mam nadzieje że obrona nie odwali jakiegoś numeru!. :) Obyśmy zagrali jak najlepiej i na zero z tyłu :> Visca El Barca!!!
0
Na fb jest już koonto Hlen Aalilović :D
0
Nie oszukujmy się w Barcelonie się zmarnuje,zbyt duża konkurencja w ataku :(
0
Może wymiana za Alvesa?? Tylko czy Dani się zgodzi..
0
No i dobrze defensywa troche odżyje ;d
0
Człowieku chyba nie oglądałeś meczu City nie istaniało.Barca miała bardzo dużo sytuacji ale przez 2 rzeczy nie było więcej bramek skuteczność i sędzia
0
The blues też można ich nazwać.Co jest nieco chamskie i pokazuje brak szaczunku dla Chelsea.
0
Jak dla mnie to kupno 2 obrońców + jeden młody pomocnik do wypożyczenia albo Barcy B napastnik myślę jest zbędny.
0
Oczywieście że liga nie jest przegrana.Jest dopiero Marzec a my mamy 4 punkty do lidera Realu i niedługo z nimi gramy,więc tylko człowiek który nie zna się na piłce nożnej może powiedzieć że liga jest przegrana :).Jeżeli z Realem zagramy tak jak z City to jestem spokojny.
0
Ronaldinho,Villa? Marni gracze?
0
Mógłyby ktoś napisać co się dzieje w przypadku remisu w powtórzonym meczu w tym pucharze?
0
Mam wrażenie że Barcelona straciła głód wygrywania pucharów
0
jak City wygra 3:2 to i tak awansujmy :D.
0
Murawa jest naprawdę słabym wytłumaczeniem tu się zgodzę.