dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co cie tak nie pasuje??? przyznam ze przydalby sie obronca,ale po za tym co jest zle ? w pomocy fabregas w wielkiej formie. w ataku wszyscy w dobrej formie. z reszta narazie w 3 meczach stracilismy dopiero 1 bramke.
0
ej daj linka do jednego filmiku gdzie Messi symuluje
0
A po co Mata jak jest Fabregas?
0
ILE?????!!
0
no i?!!!
0
Pamietam jak niemal wszyscy chcieli sprzedazy Alexisa.Ja w niego wierzylem bo wiedzialem ze ma potencjal..
0
sporting hihon
0
Hmmmm. Ciężki wybór.
0
ale P$G nie chce go sprzedac
0
xavi-fabregas iniesta-sergi roberto lub eriksen :)
0
To jest Klasa.!
0
skrecenie tak dokladnie
0
ja nieoddałbym go nawet za Silve . Dani jest kimś bardzo ważnym,mam nadzieje że zostanie.
0
Ale obrońa powinien juz grać w meczach towrzyskich...
0
A teraz każdy z Realu mysli: dobrze że nie przyszedł , jest słaby,lepszy Bale............
0
nie powiedział bym że Real nas ,,rozjedzie,,
0
Legia Lub Lech :)
0
true ;)
0
gdybyśmy się cofneli nieco to to była by aż za duża cena.
Ronaldinho przeszedł do nas za 25 milionów.
0
zostaje sie Mangala.
0
tak..
0
Czyli Luiz Musiałby nalegać na transfer...
0
on już w tym sezonie będzie nr 1 :)
0
Mistrzów*
0
Może mu chodziło że potrójna korna to te Hiszpanskie treofea( superpuchar,Copa Del Rey, La Liga + Liga Miwstrzów)
0
kapitan? jak dla mnie tylko Puyol.
0
I bardzo dobrze Cesc w tym sezonie będzie bardzo mocnym punktem
( tak sądze)
0
Thiago nie odszedł ze względu na wyniki tylko dlatego że nie grał tyle ile by chciał.
0
Dani - Puyol ( za najlepszych lat)-T.Silva-Alba :)
0
Napewno Ramos przejdzie do Barcy.