0

A co cie tak nie pasuje??? przyznam ze przydalby sie obronca,ale po za tym co jest zle ? w pomocy fabregas w wielkiej formie. w ataku wszyscy w dobrej formie. z reszta narazie w 3 meczach stracilismy dopiero 1 bramke.

0

ej daj linka do jednego filmiku gdzie Messi symuluje

0

A po co Mata jak jest Fabregas?

0

ILE?????!!

0

no i?!!!

0

Pamietam jak niemal wszyscy chcieli sprzedazy Alexisa.Ja w niego wierzylem bo wiedzialem ze ma potencjal..

0

sporting hihon

0

Hmmmm. Ciężki wybór.

0

ale P$G nie chce go sprzedac

0

xavi-fabregas iniesta-sergi roberto lub eriksen :)

0

To jest Klasa.!

0

skrecenie tak dokladnie

0

ja nieoddałbym go nawet za Silve . Dani jest kimś bardzo ważnym,mam nadzieje że zostanie.

0

Ale obrońa powinien juz grać w meczach towrzyskich...

0

A teraz każdy z Realu mysli: dobrze że nie przyszedł , jest słaby,lepszy Bale............

0

nie powiedział bym że Real nas ,,rozjedzie,,

0

Legia Lub Lech :)

0

true ;)

0

gdybyśmy się cofneli nieco to to była by aż za duża cena.
Ronaldinho przeszedł do nas za 25 milionów.

0

zostaje sie Mangala.

0

tak..

0

Czyli Luiz Musiałby nalegać na transfer...

0

on już w tym sezonie będzie nr 1 :)

0

Mistrzów*

0

Może mu chodziło że potrójna korna to te Hiszpanskie treofea( superpuchar,Copa Del Rey, La Liga + Liga Miwstrzów)

0

kapitan? jak dla mnie tylko Puyol.

0

I bardzo dobrze Cesc w tym sezonie będzie bardzo mocnym punktem
( tak sądze)

0

Thiago nie odszedł ze względu na wyniki tylko dlatego że nie grał tyle ile by chciał.

0

Dani - Puyol ( za najlepszych lat)-T.Silva-Alba :)

0

Napewno Ramos przejdzie do Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?