0

ja myśle że Sergi bedzie lepszy od Thiago

0

czuje że dużoooo wniesie :)

0

ja dałbym Pedro 9 a Alexisowi 7 ( tak jak w udinese )

0

Siwy go nie puści... :/

0

MUSI :)

0

dudus ja nikogo nie wyzywam tylko twierdze że MI sie to po prostu nie podoba takie zachowanie ;)

0

ale on grał przed chwilą w Barcy nie rozumiesz?

0

*bramke kolegi

0

mi nawet nie chodzi o pięnieądze ale chyba ledwo 2 tygodnie temu przeszedl z Barcy do Bayernu i już bramke świetuje to Ronaldo grał w Man UTD 4 lata temu a nie świetował trzeba miec respekt do byłego klubu tym bardziej że Barca go wychowała i wypromowała ..

0

a tak z innej beczki. :)


Co za bramka jeszcze przeciwko realowi

0

Piotrze dobrze gadasz :P :)

0

Mnie przybiło przy golu Lahma jak Thiago do niego podbiegl i sie usmiechnął...
Mam nadzieje że nigdy nie wróci do Barcy!!

0

JA TEz!!!

0

dobrze grac klepka niech gonia jak psy ;)

0

my musimy wymienic chyba cala obrone!

0

skad wiecie?

0

racja :)

0

błgam nie!! :(

0

Ronaldinho

0

a ktory człowiek nie ma charakteru ??? XD

0

Roberto Di matteo

0

ale ten mecz odwolany czy przelozony? ale chyba odwolany?

0

to jest troche śmieszne że jakiś Rubi ma trenowac BARCE.A co z Roberto Di Matteo??

0

thx :)

0

to gdzie sie urodzil?

0

ON też nie gra dużo ale nie odchodzi... ma chęć do gry w barcie

0

tak szczerze to żaden nie jest jakis super...

0

Howedes?

0

tzn. moze nie słabiaka, ale nie jest on klasowy.

0

Ja stawiam że w końcu kupimy słabiaka typu Vermalen..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?