dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja myśle że Sergi bedzie lepszy od Thiago
0
czuje że dużoooo wniesie :)
0
ja dałbym Pedro 9 a Alexisowi 7 ( tak jak w udinese )
0
Siwy go nie puści... :/
0
MUSI :)
0
dudus ja nikogo nie wyzywam tylko twierdze że MI sie to po prostu nie podoba takie zachowanie ;)
0
ale on grał przed chwilą w Barcy nie rozumiesz?
0
*bramke kolegi
0
mi nawet nie chodzi o pięnieądze ale chyba ledwo 2 tygodnie temu przeszedl z Barcy do Bayernu i już bramke świetuje to Ronaldo grał w Man UTD 4 lata temu a nie świetował trzeba miec respekt do byłego klubu tym bardziej że Barca go wychowała i wypromowała ..
0
a tak z innej beczki. :)
Co za bramka jeszcze przeciwko realowi
0
Piotrze dobrze gadasz :P :)
0
Mnie przybiło przy golu Lahma jak Thiago do niego podbiegl i sie usmiechnął...
Mam nadzieje że nigdy nie wróci do Barcy!!
0
JA TEz!!!
0
dobrze grac klepka niech gonia jak psy ;)
0
my musimy wymienic chyba cala obrone!
0
skad wiecie?
0
racja :)
0
błgam nie!! :(
0
Ronaldinho
0
a ktory człowiek nie ma charakteru ??? XD
0
Roberto Di matteo
0
ale ten mecz odwolany czy przelozony? ale chyba odwolany?
0
to jest troche śmieszne że jakiś Rubi ma trenowac BARCE.A co z Roberto Di Matteo??
0
thx :)
0
to gdzie sie urodzil?
0
ON też nie gra dużo ale nie odchodzi... ma chęć do gry w barcie
0
tak szczerze to żaden nie jest jakis super...
0
Howedes?
0
tzn. moze nie słabiaka, ale nie jest on klasowy.
0
Ja stawiam że w końcu kupimy słabiaka typu Vermalen..