dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda że Marcos Senna już nie w Villarealu
0
aha czyli każdy kto założy konto moze na początku pisać wogóle bez sensu?
0
Muszą się pospieszyć z transferem obrońcy,bo po co zwlekac do ostanich dni okienka
0
tak rok będziemy czekać jeszcze jeden sezon bez obrońcy.
0
Ale wtedy Barca szukała jeżeli dobrze pamiętam lewego obrońcy a Gareth nie pasował do stylu Barcy i go nie kupili.Nie wiem może się mylę.
0
Cesc będzie w tym sezonie filarem pomocy. Tak MI się wydaje. :)
0
ale większość.
0
Myśle że gdyby Barca zagrała takim składem jak z Santosem i z Luizem
to z Bayerem by spokojnie wygrała
0
Messi ? xd
0
26lat* jest w newsie :)
0
Ale każdy Brazilijczyk ma ciemną karnacje.
0
No to Pele już chyba nic nie bedzie mówił ( mam nadzieje) :)
0
Dobre zachowanie. VeB!
0
tak jest! nie ma sensu robić z niego skrzydłowego który jak dostanie piłkę musi dograć odrazu do środka do Messiego.
0
wogóle go mi nie brakuje. nie był pokorny w tym sezonie by myśle dużo grał
bo z tego co wiem to Tata lubi dać szanse młodym zawodnikom.
0
nic nowego. Visca el Barca
Puta madrid!
0
zawsze w niego wierzyłem. :)
0
Myśle że Neymar jak wszyscy powieniem grać stylem Barcy ale myśle że Neymarowi koledzy mogli by wybaczać jakieś ,,rajdy,, .Po prostu żeby się nie zmarnował.!Żeby był jak Ronnie :)
0
niesamowitego*
0
To było by coś nie samowitego zobaczyć Go jeszcze raz w barwach grantowo-bordowych :)
0
fabsfan to chyba ironicznie napisał tak mi się tylko wydaje..
0
thompson prawda gdy by Messi nie istniał ,Ronaldo by każdą nagrodę zgarniał.
0
ale gdy Ney ważyłby 67,68 kg to nadal by był szybki.
Gareth Bale waży 73 i jest szybki.
0
Myśle że indywidualnych jak i drużynowych nagród w przyszłości mu nie zabraknie :)
0
Ronaldo waży + - 80 kg a Neymar 64kg . i spójrz jaki Cristiano jest szybki
chodzi mi oto żeby Neymar ważył tak z 67,68 kg jak Messi :)
0
Najpierw musi nabrać nieco masy.Po prostu musi stać twardo na ziemi.
Bo technikę już ma wspaniała brakuje mu siły i doświadczenia. ale nie wiem czy ,,przerośnie,, Cristiano czy Messiego.
0
racja :)
0
jeśli by ktoś tak zrobił mam nadzieje że kibice też go ,,skoszą,,
0
sędzia powinien chronić tego typu piłkarza!.
0
Bartre* ;)