0

szkoda że Marcos Senna już nie w Villarealu

0

aha czyli każdy kto założy konto moze na początku pisać wogóle bez sensu?

0

Muszą się pospieszyć z transferem obrońcy,bo po co zwlekac do ostanich dni okienka

0

tak rok będziemy czekać jeszcze jeden sezon bez obrońcy.

0

Ale wtedy Barca szukała jeżeli dobrze pamiętam lewego obrońcy a Gareth nie pasował do stylu Barcy i go nie kupili.Nie wiem może się mylę.

0

Cesc będzie w tym sezonie filarem pomocy. Tak MI się wydaje. :)

0

ale większość.

0

Myśle że gdyby Barca zagrała takim składem jak z Santosem i z Luizem
to z Bayerem by spokojnie wygrała

0

Messi ? xd

0

26lat* jest w newsie :)

0

Ale każdy Brazilijczyk ma ciemną karnacje.

0

No to Pele już chyba nic nie bedzie mówił ( mam nadzieje) :)

0

Dobre zachowanie. VeB!

0

tak jest! nie ma sensu robić z niego skrzydłowego który jak dostanie piłkę musi dograć odrazu do środka do Messiego.

0

wogóle go mi nie brakuje. nie był pokorny w tym sezonie by myśle dużo grał
bo z tego co wiem to Tata lubi dać szanse młodym zawodnikom.

0

nic nowego. Visca el Barca
Puta madrid!

0

zawsze w niego wierzyłem. :)

0

Myśle że Neymar jak wszyscy powieniem grać stylem Barcy ale myśle że Neymarowi koledzy mogli by wybaczać jakieś ,,rajdy,, .Po prostu żeby się nie zmarnował.!Żeby był jak Ronnie :)

0

niesamowitego*

0

To było by coś nie samowitego zobaczyć Go jeszcze raz w barwach grantowo-bordowych :)

0

fabsfan to chyba ironicznie napisał tak mi się tylko wydaje..

0

thompson prawda gdy by Messi nie istniał ,Ronaldo by każdą nagrodę zgarniał.

0

ale gdy Ney ważyłby 67,68 kg to nadal by był szybki.
Gareth Bale waży 73 i jest szybki.

0

Myśle że indywidualnych jak i drużynowych nagród w przyszłości mu nie zabraknie :)

0

Ronaldo waży + - 80 kg a Neymar 64kg . i spójrz jaki Cristiano jest szybki
chodzi mi oto żeby Neymar ważył tak z 67,68 kg jak Messi :)

0

Najpierw musi nabrać nieco masy.Po prostu musi stać twardo na ziemi.
Bo technikę już ma wspaniała brakuje mu siły i doświadczenia. ale nie wiem czy ,,przerośnie,, Cristiano czy Messiego.

0

racja :)

0

jeśli by ktoś tak zrobił mam nadzieje że kibice też go ,,skoszą,,

0

sędzia powinien chronić tego typu piłkarza!.

0

Bartre* ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?