dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i dobrze
0
Chciałbym Luiza lub Aggera ale do tego jeszcze Cristian Eriksen
jest świetny.!
0
nie ma sensu składać kolejnej oferty...
0
4:0 chyba ;)
0
Ale trzeba przyznać że Lechia trochę autobusikiem grała :)
0
no masz racje za co on wgl. został najlepszym piłkarzem europy???.......
0
sędzia nic.
0
ale widać że neymar nie mógł usiedzieć na tej ławce i już prosił o zmiane :D
0
nie :)
0
Montoya to porażka według MNIE!.
0
aha. stwierdzasz to bo jednym meczu?
0
Bardzo cenie Alexisa ale Pedro jest równie ważny.
np. jego gol z P$G dał nam awans do półfinalu,co z tego że przegraliśmy
z Bayernem gdyby nie on to odpadlibysmy w ćwierćfinale
0
dobrze że zostaje. A na stronie realu juz chyba powariowali
piszą że np. Ronaldo powinien grac grac na środku a jego pozycje zająłby
Bale i że jak sie Ronaldo to nie bedzie podobac to za rok moze odejsc...
0
prawdziwy kibic Realu.!
0
sama mourinho XD
0
na takiego piłkarza*
0
teraz przez tych szejków ceny w futbolu są niesamowite
np. Bale ponad 100 mil? komiczna cena
0
racja
0
http://sport.wp.pl/kat,1746,title,The-Sun-Bayern-chce-Davida-Luiza,wid,15851174,wiadomosc.html?ticaid=11107f
0
a z innej beczki. Podobno Pep chce Davida Luiza....
0
a deco to nie jest czasem portugalczyk?
0
ta????
0
Mam nadzieje że lige Francuska wygra Lyon lub OM
0
on ma podajże 27 lat to nie powiedziałbym że wypożyczenie jest tu dobre
0
a co ma wiek to ulubionego piłkarza?
0
Ale Lewy był na bank łaczony z tym klubem,jak z każdym innym....
0
ktos minusami sie bawi :/
0
Cesc jest za dobry :)
0
wydaje mi się że Agger to dobra opcja
0
0:43 *.*