0

Mi też sprawia to wielką przyjemność. :)

0

No bedzie ciezko..

0

Messi jest najlepszy nie mam co do tego wątpliwości.

0

Bez sensu,Mundial czy Euro zawsze kojarzyło mi się z latem.

0

Ja bym Chciał aby nic się nie zmieniło i zagrać z którąś z tych 2 drużyn i poprawić humory przed 1/8 :).

0

dobre było by wypożyczenie.

0

Ale wypowiada się nie pochlebnie o rywalu,chyba można mu wybaczyć :)

0

Tylko po co? Niech odpocznie na maksa żeby później nie było niespodzianek.Oczywiście chodzi mi o Elche.

0

Wszystkie piękne.

0

Nie koniecznie,bynajmniej mam taką nadzieję jest wielkim przywódcą chyba śmiało można powiedzieć najlepszy kapitan na świecie.

0

Czemu nie ! :P

0

A mi się wydaję że właśnie Niemcy mogą namieszać.

0

Ja życzył bym sobie:
1.Aby Real nic nie wygrał i w la la liga 3 miejsce.
2.Potrójną koronę.
3.Zrewanżować się Bayernowi.
4.Sprowadzić obrońce.
5.Aby nie było szpitalu w klubie.
6.Aby wszyscy zawodnicy mieli udany rok.
:)

0

Bardzo bym chciał półfinałowego meczu Baryern vs Real a w finale czekała by już Barca.No i dzień finału mecz z Bayernem 1:1 i w doliczonym czasie Puyol pokonuje Neuera coś pięknego. :)

0

Przecież City już w 1/8 odpadnie ;p

0

O Juve może być ziarenko prawdy,Arsenal myślę że plotka.Z resztą om chyba chce do Barcy.

0

Ja też bym chciał.:)

0

Rzeczywiście mógłby grać więcej ale w pomocy ma naprawdę dużą konkurencje wręcz ogromną.

0

Tak jest... Carlos ma rację

0

Oszust to cię robił.

0

To widziałeś słabe powtÓrki bo za daleka także potrafi strzelic. :)

0

Dobrze że to napisałeś to pomoże.

0

Jeżeli mamy wygrać LM to z najlepszymi.!

0

Thiago celuje w złotą piłke! :D

0

Heh i on miał być następcą Xaviego..

0

Hahhahah dobre tom....

0

1.Neymar odpocznie
2.Tello Będzie miał szanse(chyba)

0

Są składy :Pinto, Montoya, Piqué, Bartra, Alba, Sergio, Song, Iniesta, Fàbregas, Alexis, Neymar.

0

Tak sobie pomyślałem jakby grał Sergi Roberto i wrzucił do Neymara a ten jak Ronnie z przewrotki. Achh takie wejście w nowe pokolenie.:)

0

Real remisuje dobrze byłoby wygrać.! VEB!.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?