dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mi też sprawia to wielką przyjemność. :)
0
No bedzie ciezko..
0
Messi jest najlepszy nie mam co do tego wątpliwości.
0
Bez sensu,Mundial czy Euro zawsze kojarzyło mi się z latem.
0
Ja bym Chciał aby nic się nie zmieniło i zagrać z którąś z tych 2 drużyn i poprawić humory przed 1/8 :).
0
dobre było by wypożyczenie.
0
Ale wypowiada się nie pochlebnie o rywalu,chyba można mu wybaczyć :)
0
Tylko po co? Niech odpocznie na maksa żeby później nie było niespodzianek.Oczywiście chodzi mi o Elche.
0
Wszystkie piękne.
0
Nie koniecznie,bynajmniej mam taką nadzieję jest wielkim przywódcą chyba śmiało można powiedzieć najlepszy kapitan na świecie.
0
Czemu nie ! :P
0
A mi się wydaję że właśnie Niemcy mogą namieszać.
0
Ja życzył bym sobie:
1.Aby Real nic nie wygrał i w la la liga 3 miejsce.
2.Potrójną koronę.
3.Zrewanżować się Bayernowi.
4.Sprowadzić obrońce.
5.Aby nie było szpitalu w klubie.
6.Aby wszyscy zawodnicy mieli udany rok.
:)
0
Bardzo bym chciał półfinałowego meczu Baryern vs Real a w finale czekała by już Barca.No i dzień finału mecz z Bayernem 1:1 i w doliczonym czasie Puyol pokonuje Neuera coś pięknego. :)
0
Przecież City już w 1/8 odpadnie ;p
0
O Juve może być ziarenko prawdy,Arsenal myślę że plotka.Z resztą om chyba chce do Barcy.
0
Ja też bym chciał.:)
0
Rzeczywiście mógłby grać więcej ale w pomocy ma naprawdę dużą konkurencje wręcz ogromną.
0
Tak jest... Carlos ma rację
0
Oszust to cię robił.
0
To widziałeś słabe powtÓrki bo za daleka także potrafi strzelic. :)
0
Dobrze że to napisałeś to pomoże.
0
Jeżeli mamy wygrać LM to z najlepszymi.!
0
Thiago celuje w złotą piłke! :D
0
Heh i on miał być następcą Xaviego..
0
Hahhahah dobre tom....
0
1.Neymar odpocznie
2.Tello Będzie miał szanse(chyba)
0
Są składy :Pinto, Montoya, Piqué, Bartra, Alba, Sergio, Song, Iniesta, Fàbregas, Alexis, Neymar.
0
Tak sobie pomyślałem jakby grał Sergi Roberto i wrzucił do Neymara a ten jak Ronnie z przewrotki. Achh takie wejście w nowe pokolenie.:)
0
Real remisuje dobrze byłoby wygrać.! VEB!.