dhu432
Dołączył/a: lipiec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idąc to Arsenalu myśli że będzie w 1 składzie ?? To pozdrowienia dla niego.!!
0
Ja tam P$G się nie boję i mam nadzieje że już w 1/8 odpadną.Nie lubię zespołów budowanych na milionach.!
0
Trzeba zagrać spokojnie.
0
Ja bym dał taki: Pinto,Montoya,Pique,Bartra,Alba,Sergi Roberto,Iniesta,Cesc,Pedro Alexis,Neymar. :) VeB
0
I prawidłowo.
0
To jakby każdy trener,kapitan głosował na zasadzie Del Bosque to byłoby ciekawie. :d
0
Według mnie Ronaldo powinien ją dostać bo to co on robi w w ostatnich miesiącach jest niesamowite.Chociaż z drugiej strony przyznaje ją się za cały rok.Ribery też ma dużą szanse,a Messi miał bardzo udany sezon ale niestety byli lepsi.
0
Gdyby nie ta kontuzja wszystko potoczyło by się inaczej...
0
Pique zagrał fantastyczny mecz.
0
Wszedł w Barce jak nóż w masło. :>>
0
Nie koniecznie.
0
No niby tak. Ale są jeszcze ci którzy w tej młodzieżowej Lidze Mistrzów wyszli z 1 miejsca.
0
Prezydent powinien być pewny siebie....
0
Wracaj Dani! :)
0
Gdyby między słupkami stał Froster to wynik nie byłby aż tak obfity.VeB
0
To będzie nowy Ronaldinho!
0
Real Sociedad może w najbliższych latach coś zwojować w BBVA
0
Myślę że dobrze było by zagrać z Galatasaray.
0
Dlaczego miałby to zrobić?
0
W sumie masz racje.Ale szkoda mi że nie miał woli walki żeby się wedrzeć do 1 składu.Z resztą po tym jak oglądał każdy mecz po kolei z ławki to ciężko było aby miał chęć ryzykować jeszcze jeden sezon!.Myślę też że gdyby Pep nie trenował Bayernu to Thiago by tam nie poszedł,bo było by coś w podobie jak w Barcelonie.Pozdrawiam
0
Ten wyżej dobrze gada polać mu!
0
Czy ja napisałem że grał na tyle ile zasługiwał?
Ja też sądzę że grał mało ale mógł zostać,chyba zdawał sb sprawę że Xavi jest coraz starszy i szans na grę będzie więcej..
I powinien robić wszystko aby wgryźć się do pierwszej 11.
0
Dużo nie wiesz. Mówił że jego marzeniem jest gra dla Barcy....
PS. Gdybym miał 21 lat i grał w pierwszym zespole Barcy to zrobił bym wszystko aby więcej grać na pewno bym nie odszedł..
0
Już dajmy spokój z ta ,,9,, kupmy obrońce..
0
Już wolałbym Rasiaka.!
0
Sprzedał się..
0
Myślę że jest zbędny u nas.Za to w Realu by się z pewnością przydał gdyż na pozycji pomocnika mają braki... :)
0
Według mnie lepszym wyjściem jest wypożyczenie do drużyny w której mógłby grać cały sezon w 1 składzie i najlepiej aby ten zespół grał w lidze hiszpańskiej
0
Co to paddle?
0
Chciałbym aby po zakończeniu został jakimś trenerem bramkarzy albo może 2
trenerem. :>