0

Idąc to Arsenalu myśli że będzie w 1 składzie ?? To pozdrowienia dla niego.!!

0

Ja tam P$G się nie boję i mam nadzieje że już w 1/8 odpadną.Nie lubię zespołów budowanych na milionach.!

0

Trzeba zagrać spokojnie.

0

Ja bym dał taki: Pinto,Montoya,Pique,Bartra,Alba,Sergi Roberto,Iniesta,Cesc,Pedro Alexis,Neymar. :) VeB

0

I prawidłowo.

0

To jakby każdy trener,kapitan głosował na zasadzie Del Bosque to byłoby ciekawie. :d

0

Według mnie Ronaldo powinien ją dostać bo to co on robi w w ostatnich miesiącach jest niesamowite.Chociaż z drugiej strony przyznaje ją się za cały rok.Ribery też ma dużą szanse,a Messi miał bardzo udany sezon ale niestety byli lepsi.

0

Gdyby nie ta kontuzja wszystko potoczyło by się inaczej...

0

Pique zagrał fantastyczny mecz.

0

Wszedł w Barce jak nóż w masło. :>>

0

Nie koniecznie.

0

No niby tak. Ale są jeszcze ci którzy w tej młodzieżowej Lidze Mistrzów wyszli z 1 miejsca.

0

Prezydent powinien być pewny siebie....

0

Wracaj Dani! :)

0

Gdyby między słupkami stał Froster to wynik nie byłby aż tak obfity.VeB

0

To będzie nowy Ronaldinho!

0

Real Sociedad może w najbliższych latach coś zwojować w BBVA

0

Myślę że dobrze było by zagrać z Galatasaray.

0

Dlaczego miałby to zrobić?

0

W sumie masz racje.Ale szkoda mi że nie miał woli walki żeby się wedrzeć do 1 składu.Z resztą po tym jak oglądał każdy mecz po kolei z ławki to ciężko było aby miał chęć ryzykować jeszcze jeden sezon!.Myślę też że gdyby Pep nie trenował Bayernu to Thiago by tam nie poszedł,bo było by coś w podobie jak w Barcelonie.Pozdrawiam

0

Ten wyżej dobrze gada polać mu!

0

Czy ja napisałem że grał na tyle ile zasługiwał?
Ja też sądzę że grał mało ale mógł zostać,chyba zdawał sb sprawę że Xavi jest coraz starszy i szans na grę będzie więcej..
I powinien robić wszystko aby wgryźć się do pierwszej 11.

0

Dużo nie wiesz. Mówił że jego marzeniem jest gra dla Barcy....
PS. Gdybym miał 21 lat i grał w pierwszym zespole Barcy to zrobił bym wszystko aby więcej grać na pewno bym nie odszedł..

0

Już dajmy spokój z ta ,,9,, kupmy obrońce..

0

Już wolałbym Rasiaka.!

0

Sprzedał się..

0

Myślę że jest zbędny u nas.Za to w Realu by się z pewnością przydał gdyż na pozycji pomocnika mają braki... :)

0

Według mnie lepszym wyjściem jest wypożyczenie do drużyny w której mógłby grać cały sezon w 1 składzie i najlepiej aby ten zespół grał w lidze hiszpańskiej

0

Co to paddle?

0

Chciałbym aby po zakończeniu został jakimś trenerem bramkarzy albo może 2
trenerem. :>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?