diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ej macie jakąś dobrą transmisje ? I nie chodzi mi o http://www.futbolhd.pl/stream1.php
0
To tak jak byście mieli ostatnie dni szkoły i byś przyszedł. Wolne ale możesz przyjść :D
0
Mam wrażenie że wszyscy wbili tam gdzie ja na transmisje i mi się tnie :/ !
Macie jakieś dobre ?
0
Na ten 1 sezon jeszcze mogli by go zatrzymać :D
0
Prawdopodobnie wybiegnie na murawę :P
0
Będzie na nSport :D
0
Będzie świerszcza tylko słychać ( szyszy szyszy ) :D
1
Po przeczytaniu ostatniego zdania uśmiech na twarzy się pojawia :D
0
Good Job MEN ! :D Oby było tak jak w twoim rozliczeniu ! VeB
0
„TAK” w kontekście walki o ligowe trofeum i referendum o ------->przebudowę
0
(((((( -))))))
0
Dzięki !
0
Zna ktoś dobrą darmową transmisje ?
0
Proszę o zmianę W Barcelona --------> O klubie ------> Najwięcej bramek strzelonych dla klubu . Bo nadal jest Alcántara (357) A nie Messi :D
0
Proszę o zmianę W Barcelona --------> O klubie ------> Najwięcej bramek strzelonych dla klubu . Bo nadal jest Alcántara (357) z góry dziękuje :D
0
Gdyby boczny sędzia się nie pomylił było by 3:0 :D
0
To nie ten Sandro ?
0
Na pewno będzie dobre widowisko Argentyńczyk będzie chciał pokazać że jego klub jest jednym z najlepszych i się nikogo nie boi :D 2:1 Barca
0
Chciałbym zobaczyć choć troche Tiki Taki .
0
Kibice Realu jeszcze trochę i będą pisać ze przekupiliśmy sędziego w meczu między Realem a Osasuną :D
0
Zero pomysłu na gre :/
0
Neymar zamienia sie w Pinokio !!!!!!
0
A gdzie Ibrahimović ???
0
W fifie może ta :P
0
Ej kto i jak jebną bramę dla Barcy ?
0
Ma toś jakąś dobrą transmisje ?
0
Brawo !!
0
Gdzie jest Tiki Taka !!!????!!!!
0
A Barca nie ?
0
Coś czuje ze Balotelli Wpakuje nam bramke :/