0

Ej macie jakąś dobrą transmisje ? I nie chodzi mi o http://www.futbolhd.pl/stream1.php

0

To tak jak byście mieli ostatnie dni szkoły i byś przyszedł. Wolne ale możesz przyjść :D

0

Mam wrażenie że wszyscy wbili tam gdzie ja na transmisje i mi się tnie :/ !
Macie jakieś dobre ?

0

Na ten 1 sezon jeszcze mogli by go zatrzymać :D

0

Prawdopodobnie wybiegnie na murawę :P

0

Będzie na nSport :D

0

Będzie świerszcza tylko słychać ( szyszy szyszy ) :D

1

Po przeczytaniu ostatniego zdania uśmiech na twarzy się pojawia :D

0

Good Job MEN ! :D Oby było tak jak w twoim rozliczeniu ! VeB

0

„TAK” w kontekście walki o ligowe trofeum i referendum o ------->przebudowę

0

(((((( -))))))

0

Dzięki !

0

Zna ktoś dobrą darmową transmisje ?

0

Proszę o zmianę W Barcelona --------> O klubie ------> Najwięcej bramek strzelonych dla klubu . Bo nadal jest Alcántara (357) A nie Messi :D

0

Proszę o zmianę W Barcelona --------> O klubie ------> Najwięcej bramek strzelonych dla klubu . Bo nadal jest Alcántara (357) z góry dziękuje :D

0

Gdyby boczny sędzia się nie pomylił było by 3:0 :D

0

To nie ten Sandro ?

0

Na pewno będzie dobre widowisko Argentyńczyk będzie chciał pokazać że jego klub jest jednym z najlepszych i się nikogo nie boi :D 2:1 Barca

0

Chciałbym zobaczyć choć troche Tiki Taki .

0

Kibice Realu jeszcze trochę i będą pisać ze przekupiliśmy sędziego w meczu między Realem a Osasuną :D

0

Zero pomysłu na gre :/

0

Neymar zamienia sie w Pinokio !!!!!!

0

A gdzie Ibrahimović ???

0

W fifie może ta :P

0

Ej kto i jak jebną bramę dla Barcy ?

0

Ma toś jakąś dobrą transmisje ?

0

Brawo !!

0

Gdzie jest Tiki Taka !!!????!!!!

0

A Barca nie ?

0

Coś czuje ze Balotelli Wpakuje nam bramke :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?