0

Niestety ogladalem tylko 1mecz jego to był finał i zapamietałem go odrazu . Asystował i to po ładnej akcji prawym skrzydłem. . Zawodnik który ma przyspieszenie jest dynamiczny i pamięta o kolegach to napewno masz zawodnik który musi grać w Barcy :D

5

Można ? Można ! :-D

5

Poczułeś sie zajebisty ? To tera chciałbym normalnej odpowiedzi !

0

Gra dzis Messi. ?

0

Kolor to kolor na ch.j drążysz temat ?

1

Raczej nie z tego co się domyślam po dzisiejszym wywiadzie :D

0

Czemu na Villarreal mówią żółta łódź podwodna ? :D

0

Ma ktoś dobrą teansmisje ? Z góry dzięki.

0

TO co w tedy z Neymarem ? Albo innym zawodnikiem 1 składu ma cały czas siedzieć ?

0

Mathieu raz mu nie wyszła obrona naszczęście napastnik nie był zbyt utalentowany ale brawo za jego akcje z przodu pola gdyby sięgnoł piłkę może była by brama :D

0

0

Dzis bedzie !!!!!!

0

Byl wywiad iniesty i bylo napisane ze gadali razem :)

0

A Messi w obronie :D

0

Dobrze ich cisnie :)

0

Dzięki ale tera znalazłem :D

0

Sory że nie na temat ale ma ktoś z was transmisje na pożegnalny mecz Deco ? Byłbym bardzo wdzięczny :D :D

3

Sory że nie na temat ale ma ktoś z was transmisje na pożegnalny mecz Deco ? Byłbym bardzo wdzięczny :D

0

To ty bys zdjal Messiegm ?

0

Ale lipa :(

0

Moim zdaniem to bylo zaplanowane . By jego cena spadla przy negocjacji Barca wspomni o tym jaki on jest itp. Ale to tylko moje zdanie :)

2

Niech nawet nie myślą by sprzedać Albe !

0

Moim zdaniem te rekordy to i tak zasługa Tito Vilanovy.

0

Dojebał do pieca :D

0

Zawsze to samo pod każdym linkiem.

0

Chyba że powruci do Barcy :D

0

Na Messiego :P

0

Szału nie ma :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?