diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety ogladalem tylko 1mecz jego to był finał i zapamietałem go odrazu . Asystował i to po ładnej akcji prawym skrzydłem. . Zawodnik który ma przyspieszenie jest dynamiczny i pamięta o kolegach to napewno masz zawodnik który musi grać w Barcy :D
5
Można ? Można ! :-D
5
Poczułeś sie zajebisty ? To tera chciałbym normalnej odpowiedzi !
0
Gra dzis Messi. ?
0
Kolor to kolor na ch.j drążysz temat ?
1
Raczej nie z tego co się domyślam po dzisiejszym wywiadzie :D
0
Czemu na Villarreal mówią żółta łódź podwodna ? :D
0
Ma ktoś dobrą teansmisje ? Z góry dzięki.
0
TO co w tedy z Neymarem ? Albo innym zawodnikiem 1 składu ma cały czas siedzieć ?
0
Mathieu raz mu nie wyszła obrona naszczęście napastnik nie był zbyt utalentowany ale brawo za jego akcje z przodu pola gdyby sięgnoł piłkę może była by brama :D
0
0
Dzis bedzie !!!!!!
0
Byl wywiad iniesty i bylo napisane ze gadali razem :)
0
A Messi w obronie :D
0
Dobrze ich cisnie :)
0
http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo,33234,porto_fc_barcelona,1.html Transmisja :D
0
http://www.meczyki.pl/transmisja-na-zywo,33234,porto_fc_barcelona,1.html
0
Dzięki ale tera znalazłem :D
0
Sory że nie na temat ale ma ktoś z was transmisje na pożegnalny mecz Deco ? Byłbym bardzo wdzięczny :D :D
3
Sory że nie na temat ale ma ktoś z was transmisje na pożegnalny mecz Deco ? Byłbym bardzo wdzięczny :D
0
To ty bys zdjal Messiegm ?
0
Ale lipa :(
0
Moim zdaniem to bylo zaplanowane . By jego cena spadla przy negocjacji Barca wspomni o tym jaki on jest itp. Ale to tylko moje zdanie :)
2
Niech nawet nie myślą by sprzedać Albe !
0
Moim zdaniem te rekordy to i tak zasługa Tito Vilanovy.
0
Dojebał do pieca :D
0
Zawsze to samo pod każdym linkiem.
0
Chyba że powruci do Barcy :D
0
Na Messiego :P
0
Szału nie ma :D