0

Zależy czy pracujesz :P

0

Chyba włączę fife i jakoś wytrzymam :)

1

Mam dylemat co polecacie iść wcześniej spać i nastawić budzik na mecz czy wypić dzbanek kawy ? :D

9

Czyli i tak by nic nie grał :)

0

Mógł darować sobie wzmiankę o murawie ale pozytywnie ocenia meczy i to mi sie podoba bo to nie LM...

0

Ich bramkarz przypomina mi kogoś

0

dzięki

0

Jakie były zmiany ?!

0

0

Byle tak dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę się opamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

0

Dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Komentarz usunięty

0

Nie wiecie dlaczego nie działa mi transmisja na Livemecz MeczTV i na podobnych bardziej znanych stronach na meczykach ?

0

A może wie ktoś czy w Barcelonie jak idzie na trening to nadal skacze przez taki plotek byl o tym wpis na początku tamtego sezonu :D

0

Przywódca musi dawac dobry przykład :)

0

Bysmy mieli najlepszych przeciwko nam chociaż ciekawie będzie :)

0

Spoko ja i tak na to nie licze bo nic z tego nie mam a daje je jak ktos mi pomoże ;-)

1

Chyba nie zrozumialem z lekka ale nie szkodzi ^^

1

Dzięki nie trzeba wstawać o 4:50 jak ostatnio :) Pozdrawiam

1

O jakiej godzinie Barcelona gra jutro. Na telefonie nie widzę z prawej strony więc was uprzedzam :)

20

A gdzieś napisali poranny ?

0

Kibice realu sprzedają isco po sknoceniu akcji :)

0

Ale brama

0

Jak ma być konflikt 1zawodnika ale wygramy wszystko chyba dałbym radę przeżyć :)

0

Naprawdę suche :D

0

Messi tez mial kłótnie z trenerem a teraz mamy potrójną koronę wiec nie piszcie że real sie rozpada bo może to być plotka...

5

Szybko :)

1

Ma ktoś czytana transmisję???? Bo na telefonie!!!

0

A coś więcej ;)

0

Co się działo w pierwszej połowie bo prowadzę a nic nie wiem :\ albo ma ktoś transmisję czytana na telefon?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?