diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zależy czy pracujesz :P
0
Chyba włączę fife i jakoś wytrzymam :)
1
Mam dylemat co polecacie iść wcześniej spać i nastawić budzik na mecz czy wypić dzbanek kawy ? :D
9
Czyli i tak by nic nie grał :)
0
Mógł darować sobie wzmiankę o murawie ale pozytywnie ocenia meczy i to mi sie podoba bo to nie LM...
0
Ich bramkarz przypomina mi kogoś
0
dzięki
0
Jakie były zmiany ?!
0
http://futbolhd.tv/stream4.php
0
Byle tak dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie mogę się opamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
0
Dzięki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Nie wiecie dlaczego nie działa mi transmisja na Livemecz MeczTV i na podobnych bardziej znanych stronach na meczykach ?
0
A może wie ktoś czy w Barcelonie jak idzie na trening to nadal skacze przez taki plotek byl o tym wpis na początku tamtego sezonu :D
0
Przywódca musi dawac dobry przykład :)
0
Bysmy mieli najlepszych przeciwko nam chociaż ciekawie będzie :)
0
Spoko ja i tak na to nie licze bo nic z tego nie mam a daje je jak ktos mi pomoże ;-)
1
Chyba nie zrozumialem z lekka ale nie szkodzi ^^
1
Dzięki nie trzeba wstawać o 4:50 jak ostatnio :) Pozdrawiam
1
O jakiej godzinie Barcelona gra jutro. Na telefonie nie widzę z prawej strony więc was uprzedzam :)
20
A gdzieś napisali poranny ?
0
Kibice realu sprzedają isco po sknoceniu akcji :)
0
Ale brama
0
Jak ma być konflikt 1zawodnika ale wygramy wszystko chyba dałbym radę przeżyć :)
0
Naprawdę suche :D
0
Messi tez mial kłótnie z trenerem a teraz mamy potrójną koronę wiec nie piszcie że real sie rozpada bo może to być plotka...
5
Szybko :)
1
Ma ktoś czytana transmisję???? Bo na telefonie!!!
0
A coś więcej ;)
0
Co się działo w pierwszej połowie bo prowadzę a nic nie wiem :\ albo ma ktoś transmisję czytana na telefon?