diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Pedro ostatni wszyscy wołali by zagrał a po 1 meczu zmiana ^^
0
To ile chciał dać Roma za Adriano :D
0
Adriano...
0
Mozna to uznac jako przecinek :D
0
Ale z przytupem :P
0
Ja dokladnie tydzień temu a historie o insygni smierci znam na pamięć :)
12
3
Dobrze ze Hary Potter leci bo bym takto chodzil po domu z okna do okna :-D
0
Tego szukałem a znaleźć nie mogłem :)
0
A najlepiej Pedro
0
To wiem ale jaka ^^
0
W presezonie nie wyróżniał sie poza piękna bramką... Munir w tamtym roku na strzelał bramek w towarzyskich i to nie byle jakich to moim zdaniem trener na treningach widzi kto lepiej pasuje do jego ukladanki ( z tej 2 tez wole Sandro ale nie koniecznie bym na niego stawial w dzisiejszym meczu wole zobaczyć tam Brazylijczyka )
0
Co dolega douglasowi ?
0
Dlaczego ?
1
Dla mnie bomba ^^
2
CO mina :D
0
1
Teraz wszyscy czekamy na przegląd prasy :D !!
7
Do dupy ten spraj :D
0
Trochę czytania ale polecam oby wiecej takich artykułów :) Nie zgadzam sie tylko z fragmentem o Albie ten gość wymiata a co do Bartry też moim zdaniem jest niedoceniony myślę że w innym klubie gdzie dostawal by minuty bylby naprawdę obrońca 1 klasa
0
Po zwycięstwo VeB ! ^^
0
NIe denerwuj dziatki tera dzwonili bym przyjechał bo zbelkowali :/
0
Miałem co innego na mysli ale za tego suchara wygrywasz puchara !
2
I fajnie:)
0
Pierwsza literka na k
2
Ja jak bylem nad morzem to wiało i padalo :/
0
Pomoc publicznosci :)
2
O u mnie o 14 ma byc 36 stopni wyciagam kurtkę z szafy ^^
1
Wygrales talon na... :D
11
Weekend to na pobliskie jezioro zimny browar i jest idealnie :P