diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Sądzisz że Messi przejdzie do Realu i pobije rekordy :D
0
Na samym początku to lubiłem poszaleć ale się trochę oduczyłem :)
0
Jak zdasz prawko to zbytnio nie szalej potem autem ja po zdaniu bym wpadł do dołu i raz bym w drzewo walnął ale to 2 nie z mojej winy :)
24
Wiele dla Barcelony zrobił wielkie dzięki !!! :)
0
wielkie dzięki !
0
wszyscy na koniec trafiają Barcy się naoglądali :D
0
mnie też nie bo to znajomy szuka :D
0
Na cyfrowym polsacie jest jakiś mecz ?
0
Ale z takim rywalem myślę że spokojnie 0:2 powinno być
0
To Real tak słabo gra czy Malmo tak dobrze się broni że tylko 0:1
0
NIe mogę się doczekać aż zagram przeciwko Barcelonie
0
Powinni to dopracować. Dzięki :)
0
Mam pytanie co do FIFY 15 ^^ Zacząłem karierę zawodnika wybrałem Barcelone B grałem już jeden sezon najlepszy strzelec ponad 40 bramek :) Ale pytanie brzmi czy mogę awansować do Barcelony czy mogę tam przejść tylko jako transfer bo teraz zostałem w zespole rezerw i gram w La liga i są 2 zespoły Barcelony :D
0
Gdyby mi się nie zacinało było by super :)
0
Gdzie najwięcej emocji bo dopiero wszedłem ?
0
Co zrobisz nic nie zrobisz...
0
Teraz pisałem do brata co tam mieszka i kosztują po 220 250 nówka
0
No właśnie do Angli a dokładniej gdzie
0
Tyle że od 25 października nie ma mnie już w Polsce :(
0
Nie wiecie ile teraz kosztuje ps 4 w sklepach takich jak mediamark albo rtv agd
0
A gdzie można zobaczyć na jakich kanałach będą poszczególne mecze ?
0
Jakiś dobry film sinister2 może :D
0
I tak że nie przegrali...
0
Fajnie to teraz wygląda GOOD JOB !! :D
0
Kilka tygodni temu byłem na kacercie :D
0
Żadnej dobrej transmisji... :/ Tak się tnie że nawet nie wiem co komentatorzy mówią PORATUJ KTOŚ ! :(
1
FutbolHD mi nie działa poratuj ktoś ! :(
0
Wejdzie w drugiej połowie bo przecież nie mamy zbyt wielu pomocników :)
2
A wersja mobilna ?
22
Tak Messi będzie wyglądał jak zakończy karierę :D !!!