diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja pije szybciej jak wygrywamy
0
A to inna bajka tu mowao Kubie który nic nie grał jak i tamta 2 co wymieniłeś :)
0
W ostatnim meczu nic nie grał był pierwszy do zdjęcia z boiska :)
0
Oby dziś się zdziwili
0
A co wypisywali bo za granicą to nie mam czasu na czytanie wszystkiego :)
2
Minuta dla fotografów :D
0
Liczy sie tylko wygrana
0
Lewy wejdzie na 10 min i po meczu :)
29
Obaj nie trafili 100 a Munir narazie popisał się piękna asystą i to bardzo ważną
0
Nie chodzi mi o to na jaki temat tu jest gadane tylko nie lepiej wszystko pod jednym postem a nie ciagle nowe a podnim pełno komentarzy
5
Ej możecie przestać gadać o tej polityce ?!! Bo wchodzę a tu ciągle te same pytania...
0
To wiem że ktoś ale ja nigdy nie widziałem takiej sytuacji :p
0
To z,,ebiście dzięki :)
0
Ale w Angli a nie Katalonii
0
Nie widziałem jeszcze by ktoś się śmiał z Iniesty :)
0
Nie wiecie ile mogly by kosztowac bilety w LM Barcy na przykład z angielska drużyną ?
9
To na co czekasz odpalaj FIFE !!!!!!!!!! :D
1
Czyli nie jestem jedynym który wierzy jeszcze w Bartre :D
13
Zobacz że grają na zmianę raz Sandra raz Munir i to jest dobre moim zdaniem :)
0
Jego brat czy ktoś wypowiedział sie niby że babcia nie ma raka a sam Neymar nie mówił czemu to zrobił
0
Chodzą plotki ze to nie prawda...
15
Zdecydowanie wole go we włosach lepiej wygląda :D
0
Lubie to ! :D
0
Stroje na sezon 16/17 podobno zaklepane już są
1
Tylko samolotem i trochę autem bo to w Angli :)
0
A ile daje adidas kasy a ile nike ? Jak była dyskusja na temat stroju to wszyscy chcieli adidasa widząc projekty strojów na ten sezon :)
0
Ja grudzień fajnie by bylo nowe mieszkanko :)
2
Teraz zamiast Nike to Adidas i byłoby fajnie :)
1
Spoko
0
Jak, i czy się da zmienić identyfikator internetowy na ps3 POMOCY !