1

Ja pije szybciej jak wygrywamy

0

A to inna bajka tu mowao Kubie który nic nie grał jak i tamta 2 co wymieniłeś :)

0

W ostatnim meczu nic nie grał był pierwszy do zdjęcia z boiska :)

0

Oby dziś się zdziwili

0

A co wypisywali bo za granicą to nie mam czasu na czytanie wszystkiego :)

2

Minuta dla fotografów :D

0

Liczy sie tylko wygrana

0

Lewy wejdzie na 10 min i po meczu :)

29

Obaj nie trafili 100 a Munir narazie popisał się piękna asystą i to bardzo ważną

0

Nie chodzi mi o to na jaki temat tu jest gadane tylko nie lepiej wszystko pod jednym postem a nie ciagle nowe a podnim pełno komentarzy

5

Ej możecie przestać gadać o tej polityce ?!! Bo wchodzę a tu ciągle te same pytania...

0

To wiem że ktoś ale ja nigdy nie widziałem takiej sytuacji :p

0

To z,,ebiście dzięki :)

0

Ale w Angli a nie Katalonii

0

Nie widziałem jeszcze by ktoś się śmiał z Iniesty :)

0

Nie wiecie ile mogly by kosztowac bilety w LM Barcy na przykład z angielska drużyną ?

9

To na co czekasz odpalaj FIFE !!!!!!!!!! :D

1

Czyli nie jestem jedynym który wierzy jeszcze w Bartre :D

13

Zobacz że grają na zmianę raz Sandra raz Munir i to jest dobre moim zdaniem :)

0

Jego brat czy ktoś wypowiedział sie niby że babcia nie ma raka a sam Neymar nie mówił czemu to zrobił

0

Chodzą plotki ze to nie prawda...

15

Zdecydowanie wole go we włosach lepiej wygląda :D

0

Lubie to ! :D

0

Stroje na sezon 16/17 podobno zaklepane już są

1

Tylko samolotem i trochę autem bo to w Angli :)

0

A ile daje adidas kasy a ile nike ? Jak była dyskusja na temat stroju to wszyscy chcieli adidasa widząc projekty strojów na ten sezon :)

0

Ja grudzień fajnie by bylo nowe mieszkanko :)

2

Teraz zamiast Nike to Adidas i byłoby fajnie :)

1

Spoko

0

Jak, i czy się da zmienić identyfikator internetowy na ps3 POMOCY !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?