0

O jaki wpis chodzi bo już nie ogarniam który to...

0

Dzięki :)

0

Mam pytanie czy są dostępne jakieś bilety na mecze Polski we Francji ?

2

Może mi ktoś przypomnieć ile Barcelona zaplacila za Arde i Vidala

0

Oby nikt go nie namówił...

0

M Team jest nawet na fb :)

0

Nie inny team ^^

0

Tak niedawno awansowali :)

13

Chciałbym się pochwalić!! W Anglii w małej miejscowości powstał zespół złożony z polaków w wieku od 18 do 48 lat którzy mieszkają niedaleko tego tego miejsca ( 30 min jazdy max ) Aktualnie grają w 2 lidze i prowadzą w tabeli w koszulkach biało czerwonych z orłem na piersi !!!!!!!!!

4

Bez formy :0

0

Mak ktoś dobrą transmisje i się podzieli jeszcze upadek Ronaldo bym chciał zobaczyć

0

Dzięki

0

co się dzieje bo mi się zcieło karny czy co ?

0

To jakby kontynuacja Rokiego uczy syna Apollo

3

Znacie dobrą aplikacje co pokazuje ile przebiegłem i w jakim czasie ale bez połączenia z internetem :)

0

Aż sprawdziłem ile mam i o 26 więcej :D Naprawdę dzięki za stronkę nie było chyba takiego dnia bym tu nie wchodził :) Ile tych porannych przeglądów prasy było...

0

Messiego nie chcą :0

5

Oby Następny rok był jeszcze bardziej udany od 2015 NAJLEPRZEGo !

0

Ej wiecie może gdzie mogę oglądać online sylwestra z Krakowa albo jeszcze gdzie indziej

0

kurcze transmisje mi nagle nie działają :/

0

KOPANINA...

0

Dzieje się już coś ?

1

Bartra pewnie odchodzi zimom jak tyle już nie grał :/

0

O jakiej h zacznie się pokaz pucharów ?

0

Sandro to pewnie do Anglii do Spurs :/

0

W fifa 16 nie da się zapisać gola tak jak w 15 ?

0

Ale na ps3 było darmowe chyba co ?

0

czy w fifie 16 na ps4 by grać online trzeba coś wykupić ?

0

Spoko miałem to w jakiejś starej wiadomości :D Wesołych świąt :)

0

W tym problem że go nie mogę znaleźć :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?