diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O jaki wpis chodzi bo już nie ogarniam który to...
0
Dzięki :)
0
Mam pytanie czy są dostępne jakieś bilety na mecze Polski we Francji ?
2
Może mi ktoś przypomnieć ile Barcelona zaplacila za Arde i Vidala
0
Oby nikt go nie namówił...
0
M Team jest nawet na fb :)
0
Nie inny team ^^
0
Tak niedawno awansowali :)
13
Chciałbym się pochwalić!! W Anglii w małej miejscowości powstał zespół złożony z polaków w wieku od 18 do 48 lat którzy mieszkają niedaleko tego tego miejsca ( 30 min jazdy max ) Aktualnie grają w 2 lidze i prowadzą w tabeli w koszulkach biało czerwonych z orłem na piersi !!!!!!!!!
4
Bez formy :0
0
Mak ktoś dobrą transmisje i się podzieli jeszcze upadek Ronaldo bym chciał zobaczyć
0
Dzięki
0
co się dzieje bo mi się zcieło karny czy co ?
0
To jakby kontynuacja Rokiego uczy syna Apollo
3
Znacie dobrą aplikacje co pokazuje ile przebiegłem i w jakim czasie ale bez połączenia z internetem :)
0
Aż sprawdziłem ile mam i o 26 więcej :D Naprawdę dzięki za stronkę nie było chyba takiego dnia bym tu nie wchodził :) Ile tych porannych przeglądów prasy było...
0
Messiego nie chcą :0
5
Oby Następny rok był jeszcze bardziej udany od 2015 NAJLEPRZEGo !
0
Ej wiecie może gdzie mogę oglądać online sylwestra z Krakowa albo jeszcze gdzie indziej
0
kurcze transmisje mi nagle nie działają :/
0
KOPANINA...
0
Dzieje się już coś ?
1
Bartra pewnie odchodzi zimom jak tyle już nie grał :/
0
O jakiej h zacznie się pokaz pucharów ?
0
Sandro to pewnie do Anglii do Spurs :/
0
W fifa 16 nie da się zapisać gola tak jak w 15 ?
0
Ale na ps3 było darmowe chyba co ?
0
czy w fifie 16 na ps4 by grać online trzeba coś wykupić ?
0
Spoko miałem to w jakiejś starej wiadomości :D Wesołych świąt :)
0
W tym problem że go nie mogę znaleźć :/