0

Ostatnie pytania :) wiesz ile by mnie wyniosło to na miesiąc i czy da się załatwić to wszystko przez internet bo nie mogę tam iść :/

0

Multirum też mają ?

0

Mam pytanie :) bd zakładał kablowkę i nie wiem w czym wziąć :/ Chce mieć eleven i inne sportowe oraz multirum jakieś propozycje bo ja nic na ten temat nie wiem :/

0

Bardziej żale ^^

0

To ten mecz już leci ? przez zmiane czasu i do tego ze jestem w angli tyle mnie ominelo :/

0

chyba wygrałeś ! :D

0

Dzięki wszystkim ale chyba wybiore całe Camp Nou bo fajnie wygląda :D

1

Poszukuje fajnej tapety na pulpit jakieś propozycje :D

0

wygranie z Realem bez Messiego :0 Ale by mieli totalny bul dup..... :D

0

Kolejny czarodziej w Brazylii :)

1

Pozdrowienia z UK :)

0

Ok dzieki

0

Ilr trzeba będzie płacić za eleven w nc+

0

Bartra jest zostawiony na lepszych przeciwników :D

0

Witam i sory ze nie na temat meczu INT-JUV :) Pytanie mam odnosnie kablówki ! Chodzi o to czy da się kupić w uk polską telewizję kablową np nc+ czy to raczej niemożliwe bo znajomy przywiózł se z polski tależ dekoder itp ale ja jak narazie autem sie nie wybieram i mam problem :/

0

Miał wszystko adblock i adblock plus a nic to nie daje format chyba tylko pozostał ale dzięki za chęci :)

0

Ej znajomy ma problem ja go też kiedyś mialem ale ktoś mi to naprawil chodzi o to ze jak jestem na jakiejś stronie to mi w nowej karcie wyskakuje reklama jak to usunąć

0

Powinna być miała by największe wzięcie

0

A gdzie obcja nie idę ? :D

0

:D

0

Za co suarez ?

0

Ten czarny ładny motorek w nogach ma ^^

0

Dzięki liczę na jego powrót :)

0

Ktoś wie jak się spisuje ADAMA w nowym klubie ?

0

Przegląd prasy będzie ?

0

O to se zobaczę dzięki :)

0

Jestem u znajomego i ma nc+ są tu mecze Liverpoolu ? Doklafnie dzisiejszego :)

0

Manchester United pewnie też jest nim zainteresowane ale to jak każdym...

0

Na ławce myślę że dał by se rade :) a tak serio to moim zdaniem by całkiem nie pasował do Barcelony

0

Wie ktoś ile mogą kosztować bilety na mecz polski we Francji bo mam niedaleko :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?