diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ostatnie pytania :) wiesz ile by mnie wyniosło to na miesiąc i czy da się załatwić to wszystko przez internet bo nie mogę tam iść :/
0
Multirum też mają ?
0
Mam pytanie :) bd zakładał kablowkę i nie wiem w czym wziąć :/ Chce mieć eleven i inne sportowe oraz multirum jakieś propozycje bo ja nic na ten temat nie wiem :/
0
Bardziej żale ^^
0
To ten mecz już leci ? przez zmiane czasu i do tego ze jestem w angli tyle mnie ominelo :/
0
chyba wygrałeś ! :D
0
Dzięki wszystkim ale chyba wybiore całe Camp Nou bo fajnie wygląda :D
1
Poszukuje fajnej tapety na pulpit jakieś propozycje :D
0
wygranie z Realem bez Messiego :0 Ale by mieli totalny bul dup..... :D
0
Kolejny czarodziej w Brazylii :)
1
Pozdrowienia z UK :)
0
Ok dzieki
0
Ilr trzeba będzie płacić za eleven w nc+
0
Bartra jest zostawiony na lepszych przeciwników :D
0
Witam i sory ze nie na temat meczu INT-JUV :) Pytanie mam odnosnie kablówki ! Chodzi o to czy da się kupić w uk polską telewizję kablową np nc+ czy to raczej niemożliwe bo znajomy przywiózł se z polski tależ dekoder itp ale ja jak narazie autem sie nie wybieram i mam problem :/
0
Miał wszystko adblock i adblock plus a nic to nie daje format chyba tylko pozostał ale dzięki za chęci :)
0
Ej znajomy ma problem ja go też kiedyś mialem ale ktoś mi to naprawil chodzi o to ze jak jestem na jakiejś stronie to mi w nowej karcie wyskakuje reklama jak to usunąć
0
Powinna być miała by największe wzięcie
0
A gdzie obcja nie idę ? :D
0
:D
0
Za co suarez ?
0
Ten czarny ładny motorek w nogach ma ^^
0
Dzięki liczę na jego powrót :)
0
Ktoś wie jak się spisuje ADAMA w nowym klubie ?
0
Przegląd prasy będzie ?
0
O to se zobaczę dzięki :)
0
Jestem u znajomego i ma nc+ są tu mecze Liverpoolu ? Doklafnie dzisiejszego :)
0
Manchester United pewnie też jest nim zainteresowane ale to jak każdym...
0
Na ławce myślę że dał by se rade :) a tak serio to moim zdaniem by całkiem nie pasował do Barcelony
0
Wie ktoś ile mogą kosztować bilety na mecz polski we Francji bo mam niedaleko :)