diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po 3 punkty ! :)
0
Z nagrania zauważyłem że wszyscy chcą tylko strzelić ma piłkę to idzie nie patrzy na nic innego :/
1
Ma opaskę kapitana ! Koniec twoich zmartwień ^^
0
Zawsze n ie mogę się doczekać PORANNEGO PRZEGLĄDU PRASY ale nie dziś :/ Już się boje poranka i tekstu jaki napiszą o Barcelonie :( !
0
Rozumiem wydać na kogoś dobrego ale nie w tym wieku to po co sprzedany Pedro skoro chcą kupić kolesia w podobnym wieku :/
0
Mnie gracze realu nie interesują i ile na nich sie wydaje więc nie wiem po co z tym wyskakujesz :)
0
Ta wydać tyle kasy by koleś siedział na ławce. ..
0
Po co wam nolito on ma już swoje lata...
0
Lewy WYŁĄCZ FIFE !!!!!!!!!
0
Ciekawe kto zawodnikiem meczu będzie :D
0
Macie dobrą transmisje ?
10
,,To tak jakby twój brat spieprzył sprawę, a rodzice ukaraliby ciebie." CYTAT TYGODNIA ?
0
He może i tak być :)
0
Myślę ze na ławce by siedział ale tańszy niż Pogba ^^
0
Coutinho ciekawe na jakiej pozycji ławki miałby siedzieć :(
13
Roberto czekał czekał i sie doczekał tak samo jak my by zobaczyć jego umiejętność
0
Poratujcie dobrym linkiem dopiero przyjechałem :/
0
Wreszcie Bartra może zagra :)
0
Pogba przyjdzie i tyle ^^
1
To ze zawodnik z urazem mechanicznym i kontuzją mięśniową nie może grać :) dlamnie to kontuzje jak zawodnik nie wystepuje z przyczyn zdrowotnych bo nie grają dlatego ze są na wakacjach albo im sie nie chce po prostu zawodnik jest kontuzjowany...
0
A jak pisalem ze jakaś plaga z kontuzjami u nas sie zaczyna to mnie wyśmiali a tera ciekawe co by napisali?
5
Przypomnijcie mi bym wyłączył ROSÓŁ po meczu bo mnie mama jutro zajebie jak zapomnę :)
0
A na dziś masz coś dobrego Roma Barca :)
0
dzięki :D
0
Dajcie dobry link do meczu juve !!!!
1
Zaczyna sie...
0
To mnie zaskoczy Enrique :O
0
Co do Bartry to ja nie zmienie o nim zdania a Douglas jak grał w presezonie to wszyscy byli nim tak podjarani dopóki nie doznał kontuzji...
0
Ja w Bartre nadal wieże :)
0
Jest też Bartra Douglas Alba :D