diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie w tv bedzie mecz Monaco ?
0
Buty ---------->NIKE
1
Jego uśmiechu nikt chyba nie zapomni :D Powodzenia !
0
Czekam na nastepny mcz !
1
Pik ! :D
0
Dokładnie :)
8
hahaha co komentator u mnie :D
0
U nas to koś gra na lewym skrzydle ? :(
5
Mam pytanie ma ktoś link z -------->ANGIELSKIM
0
Każdy ma jakiś minus np mascherano za niski a jest dobry :)
1
Chciałem zobaczyć Bartre w 11 ale też spoko :)
0
Zawsze oglądam na meczykach ale wszystkiego trzeba w życiu spróbować a i tak czasem mecze obstawiam tylko nie przez internet :)
0
Właśnie widzę jeszcze może numer buta im podać :D Ale już zdjęcia robię więc się wyrobie :P
0
Spoko
0
Logowanie na sts jest darmowe ?
0
Ja go sprzedałem jak miał 24 lata i umiejętności 85 kładł sie jak tylko ktoś go dotkną postawilem za niego isco i jestem zadowoloby :)
0
Też jestem za Fifą zawsze ale zobaczyć można :D
0
PES 2016 demo jest do pobrania na xboxa :D
0
Jest już PS 15 Demo na Xboxa :D !
0
Nie...
0
To mamy takie samo zdanie :)
0
Mnie też ponosi na boisku z tym nie wygrasz
0
Pogrąża ? Graliśmy dobrze ty to chyba inny mecz oglądałeś
2
Pique byl jednym z lepszych wiec nie zrzucajcie na niego winy 1 mecz zawinił a nie nasza 3!!
1
Pique był jednym z lepszch a kartka nie powinna mieć miejsca za takie cos
2
Jeden z lepszych na boisku a kartka czerwona za uwagę tego nawet wróżbita Maciej by nir przewidzal :)
2
Pique gdyby nie kartka moim zdanie był najlepszy caly czas aktywny bronił atakował a kartka moim zdaniem z kapelusza
0
Trzeba bylo oglądać a nie o nie odrobia to se komedie włączę...
3
Mi od 30 minuty nogi paliły sie do grania :D
0
Standard :)