0

Gdzie w tv bedzie mecz Monaco ?

0

Buty ---------->NIKE

1

Jego uśmiechu nikt chyba nie zapomni :D Powodzenia !

0

Czekam na nastepny mcz !

1

Pik ! :D

0

Dokładnie :)

8

hahaha co komentator u mnie :D

0

U nas to koś gra na lewym skrzydle ? :(

5

Mam pytanie ma ktoś link z -------->ANGIELSKIM

0

Każdy ma jakiś minus np mascherano za niski a jest dobry :)

1

Chciałem zobaczyć Bartre w 11 ale też spoko :)

0

Zawsze oglądam na meczykach ale wszystkiego trzeba w życiu spróbować a i tak czasem mecze obstawiam tylko nie przez internet :)

0

Właśnie widzę jeszcze może numer buta im podać :D Ale już zdjęcia robię więc się wyrobie :P

0

Spoko

0

Logowanie na sts jest darmowe ?

0

Ja go sprzedałem jak miał 24 lata i umiejętności 85 kładł sie jak tylko ktoś go dotkną postawilem za niego isco i jestem zadowoloby :)

0

Też jestem za Fifą zawsze ale zobaczyć można :D

0

PES 2016 demo jest do pobrania na xboxa :D

0

Jest już PS 15 Demo na Xboxa :D !

0

Nie...

0

To mamy takie samo zdanie :)

0

Mnie też ponosi na boisku z tym nie wygrasz

0

Pogrąża ? Graliśmy dobrze ty to chyba inny mecz oglądałeś

2

Pique byl jednym z lepszych wiec nie zrzucajcie na niego winy 1 mecz zawinił a nie nasza 3!!

1

Pique był jednym z lepszch a kartka nie powinna mieć miejsca za takie cos

2

Jeden z lepszych na boisku a kartka czerwona za uwagę tego nawet wróżbita Maciej by nir przewidzal :)

2

Pique gdyby nie kartka moim zdanie był najlepszy caly czas aktywny bronił atakował a kartka moim zdaniem z kapelusza

0

Trzeba bylo oglądać a nie o nie odrobia to se komedie włączę...

3

Mi od 30 minuty nogi paliły sie do grania :D

0

Standard :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?