7

Kto rano wstaje ten... :D

0

I lov fifa

0

Włączyłem fife mecz Barca - Sevilla i trafilem brame jak Rakitić przeciwko Romie :D

0

Komentarz usunięty

0

Widzę 6 myślę że to nasz były kapitan :/

3

Kurw.a piwo już mi się skończyło a oni nie grają :/

1

A może komornik to sory :)

0

Ja bym berła nie oddał :D

0

A u cb też nic nie słychać ? :D

0

Może coś zobaczę :D dzięki

1

kto ma dobrą transmisje nie musi być po polsku ( na meczykach szukałem )

2

Masherano może bramka za to ze 4 kapitanem ; D

0

Mi sie bardzo podoba i ciesze sie ze Bartra

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Sarkazm...

0

Dzięki

0

Były jakieś zmiany ?

0

O jakiej h grała barca b albo gra ?

0

2-3 lata temu powiedział byś to samo o naszym bylym kapitanie :(

0

To nie do cb :)

0

Halidowic jest w 1 drużynie ?

2

To na debiut se trochę poczekamy... :D Suche !

1

Wielkie dzieki za wspólne emocje siemka panowie :)

0

Na karne to Suareza dajcie :D

1

Jak komusi nie działa polecam http://futbolhd.tv/stream1.php :D

0

Profesjonalnie dzięki

0

Nie przepadam za tym Gumbau nie przekobuje mnie

1

Ja to idę chyba spać :D

0

Składy ktoś zna ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?