diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Kto rano wstaje ten... :D
0
I lov fifa
0
Włączyłem fife mecz Barca - Sevilla i trafilem brame jak Rakitić przeciwko Romie :D
0
Komentarz usunięty
0
Widzę 6 myślę że to nasz były kapitan :/
3
Kurw.a piwo już mi się skończyło a oni nie grają :/
1
A może komornik to sory :)
0
Ja bym berła nie oddał :D
0
A u cb też nic nie słychać ? :D
0
Może coś zobaczę :D dzięki
1
kto ma dobrą transmisje nie musi być po polsku ( na meczykach szukałem )
2
Masherano może bramka za to ze 4 kapitanem ; D
0
Mi sie bardzo podoba i ciesze sie ze Bartra
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Sarkazm...
0
Dzięki
0
Były jakieś zmiany ?
0
O jakiej h grała barca b albo gra ?
0
2-3 lata temu powiedział byś to samo o naszym bylym kapitanie :(
0
To nie do cb :)
0
Halidowic jest w 1 drużynie ?
2
To na debiut se trochę poczekamy... :D Suche !
1
Wielkie dzieki za wspólne emocje siemka panowie :)
0
Na karne to Suareza dajcie :D
1
Jak komusi nie działa polecam http://futbolhd.tv/stream1.php :D
0
Profesjonalnie dzięki
0
Nie przepadam za tym Gumbau nie przekobuje mnie
1
Ja to idę chyba spać :D
0
Składy ktoś zna ?