diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się działo w 1 połowie bo prowadzę
0
Ale po co to jełopie bez tego też by dotarło :)
3
A czemu go od razu obrażasz? Od razu robisz złą atmosferę na stronie :/
0
Dobrze gada polać mu :)
0
Picolo jest bez tego to nie zabawa ;)
0
Kiedy Barca gra bo na telefonie jestem i na uridzinach wiec czekam na odpowiedz ;)
0
Dzis wszedlem pierwszy raz na stronę realu bo kolega cos udostępnił i z ciekawosci zajrzałem i po przeczytaniu komentarzy pod przeglądem prasy stwierdzam że kibice tam to sie chyba nie lubią lecz pozytywne tam było że kilku chwaliło Messiego mówili że nie zasłużył na taką krytykę po grze w reprezentacji:)
0
Ja osobiście nie chce jego odejścia z Barcelony ponieważ mamy zawodnika o wielkim talencie. Gdyby byl slaby to kluby z wysokiej pułki by się nim nie interesowali a my mamy go jako zmiennika wiec już nie gadajcie że byście go oddali za darmo. Barcelona bez jego uśmieszku nie była by taka sama :)
0
Yhym tego nie wiedziałem.
0
By nikt juz nie gral z 6 nie slyszales o czymś takim ? :)
0
Spoko przyda się :D
0
Dzieki wielkie ;-)
0
Będzie można gdzieś obejrzeć powtórkę dzisiejszego finału ? Nagrajcie mi :D !
3
Właśnie jak oglądałem wczoraj mecz to widziałem że prawie wszystkie piłki do Messiego były zagrywane np jak Di Maria mógł strzelać to jeszcze odgrywał piłkę do kapitana Argentyny...
1
Mecz byl ciekawy argentyna caly czas nacierala ale bylo zbyt wiele fauli z obu stron;-) Emocje caly czas!!
0
Zaznaczyłem ,,Solidną defensywę" a wyskoczył Messi więc nie jestem taki pewien :)
0
Wyszedł Messi ale całkiem z tym się nie zgadzam bardziej bym obstawiał kogoś w stylu Alves -Mascherano :D
1
Trzymamy za słowo :D
2
Mam taką nadzieje :)
1
Ciekawe czy Messi zrobi lepszą imprezę od Ronaldo :D Wszystkiego najlepszego Messi !!!! VeB
0
Pogba na okładce nie możliwe zaskoczyli mnie z rana :D
0
To spoko. :-)
1
Pocisnąłeś mu i ci ulżyło ?
0
I o cene biletu :-D
0
Komentarz usunięty
0
Dobry ale za tą cenę ? Ja bym o niego aż tak nie walczył :)
0
Bystry jak woda w kiblu ^^
1
Na czym będzie mecz Polski ?
0
Ach ten bystry Piqué jak on do tego doszedł ? :D :D :D
0
Mam przeczucie że Messi trafi 2 bramki ale wyniku bym nie obstawił :)