diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przesadzaj stary to jest rudy
0
Kolejny obrońca po co ?
0
Wszyscy teraz ROBERTO wystawić a jeszcze przed sezonem by go sprzedali gdyby mogli jak to w piłce się zmienia :)
0
Widzieliście reklame skarpetek do baniek Messiego :D Tego jeszcze nie grali ^^
0
Robi nam się naprawę niezła ekipa chyba że FIFA coś wymyśli :/
1
Ale on często próbuje być jak on w każdym spotkaniu to widać :)
0
Adriano nie dostał chyba jeszcze pozwolenia z Roberto też nie wiadomo co jest teraz jeszcze Brawo...
0
Dramatyzuje bo mamy wiele kontuzji a chyba mi nie powiesz że nasza ławka jest najlepsza...
0
Unas jakiś wirus jest :/
5
Szybko i na tematy tylko u nas ^^
0
Oby tak dalej
0
Kto ma transmisje przez neta ?? !!!!
0
Bartra też grywał na prawej obronie :)
0
Dzięki
0
Nagranie po proszę :)
0
Znalazłem i nie ma naszego obrońcy w wyjściowej jedenastce :/
0
Kto wie jakim skladem zagra dziś Belgia bo fife odpalam :)
0
Wiara czyni cuda :)
2
Co tam kontuzje to jest BARCA !!!!!!! Dali by radę w 5 ;-)
0
--------------> Bartra
0
Czyli zrobiliśmy transfer podczas zakazu oby nam kolejnej kary za to nie dali :D
0
Dzięki
40
Czyli Zubi nie zrobił złych transferów za co wielu go krytykowało :)
0
Ma ktoś nagranie z treningu ?
3
Żeby w ogóle wrócili :D
0
Jak będą tak dobrzy jak Neymar na swojej pozycji to przy przedłużeniu kontraktu nie widzę przeszkody :)
3
Co sie przejmujecie ile będzie zarabiał skoro kasa nie idzie z waszej kieszeni nawet jak by zarabiał 20 to po tygodniu o tym zapomnisz bo nie poczujecie różnicy :D
0
Rodzina najważniejsze !!! :)
10
Vidala nie ma :/
4
Sankcja a potem sprzedaż :)