0

Nie przesadzaj stary to jest rudy

0

Kolejny obrońca po co ?

0

Wszyscy teraz ROBERTO wystawić a jeszcze przed sezonem by go sprzedali gdyby mogli jak to w piłce się zmienia :)

0

Widzieliście reklame skarpetek do baniek Messiego :D Tego jeszcze nie grali ^^

0

Robi nam się naprawę niezła ekipa chyba że FIFA coś wymyśli :/

1

Ale on często próbuje być jak on w każdym spotkaniu to widać :)

0

Adriano nie dostał chyba jeszcze pozwolenia z Roberto też nie wiadomo co jest teraz jeszcze Brawo...

0

Dramatyzuje bo mamy wiele kontuzji a chyba mi nie powiesz że nasza ławka jest najlepsza...

0

Unas jakiś wirus jest :/

5

Szybko i na tematy tylko u nas ^^

0

Oby tak dalej

0

Kto ma transmisje przez neta ?? !!!!

0

Bartra też grywał na prawej obronie :)

0

Dzięki

0

Nagranie po proszę :)

0

Znalazłem i nie ma naszego obrońcy w wyjściowej jedenastce :/

0

Kto wie jakim skladem zagra dziś Belgia bo fife odpalam :)

0

Wiara czyni cuda :)

2

Co tam kontuzje to jest BARCA !!!!!!! Dali by radę w 5 ;-)

0

--------------> Bartra

0

Czyli zrobiliśmy transfer podczas zakazu oby nam kolejnej kary za to nie dali :D

0

Dzięki

40

Czyli Zubi nie zrobił złych transferów za co wielu go krytykowało :)

0

Ma ktoś nagranie z treningu ?

3

Żeby w ogóle wrócili :D

0

Jak będą tak dobrzy jak Neymar na swojej pozycji to przy przedłużeniu kontraktu nie widzę przeszkody :)

3

Co sie przejmujecie ile będzie zarabiał skoro kasa nie idzie z waszej kieszeni nawet jak by zarabiał 20 to po tygodniu o tym zapomnisz bo nie poczujecie różnicy :D

0

Rodzina najważniejsze !!! :)

10

Vidala nie ma :/

4

Sankcja a potem sprzedaż :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?