diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile doliczyli ?
12
Fajnie że Barca jutro będzie na 1 transmitowana bo nie da się oglądać tych meczy przez neta jedna wielka zcina w moim przypadku :/
0
Wynik z fify remisowy ale padły bramki :D kto trafi 3 brameczki hehe
1
Większość zdań zaczynał on ,,Nie" albo ,,Nie,nie" :D
7
Komentarz usunięty
0
Ciekawa informacja oby prawdziwa ^^ Może do nas wpaść potrenować na wysokim poziomie :D
2
Tez ledwo pamietam poniedzialek ;-)
1
To wczoraj grali ? A ja przegapilem :-(
1
Nie wiem czy ten temat było omawiany ale Messi gra w swoich starszych butach :) wie ktoś coś ?
0
Może na ławce :D
1
A o sprawie Neymara nie wspomnę...
0
Aż się serce kroi :D
0
1
0
Macie linka by się nie cieło nie musi być po polsku :D
0
na czym leci mecz ?
5
" prawdopodobnie również nie są zbyt zadowoleni z wyników losowania,, Tak liczyliśmy na coś nowego a tu stara bieda :D
2
Hahahahah rozjebałeś mnie :D
0
Dzięki może coś zobaczę :)
0
A coś innego :P
1
Da mi ktoś transmisje na mecz psg - che tylko taką bym skończył kopać komputer :D
0
Komentarz usunięty
1
Wielkie dzięki odmieniłeś moje życie tera obejrzę sobie normalnie mecz !
0
Macie coś co się nie zawiesza co 7 s ?
0
Ale my nie damy rady ? Jasne że damy :P
0
A z kim gramy w finale Pucharu króla ? :D
1
Ta wygrana cieszy ale nie zapominajcie że my też musimy ich pokonać w finale ^^
0
https://vine.co/v/OEi0AM6QUIm
0
Dzięki wielkie !
0
Jak wpadła 2 bramka bo wyszedłem ? I kto popełnił błąd ? z góry dzięki :)