diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra to dobry pomysl a jak nie to zablokowac ten numer :-D Bo pogba z 6 to by byla lipna decyzja albo jesze inny KUPIONY zawodnik ;-)
0
Dlatego nie zrozumiałem :D
0
Gdzie tak jest napisane chyba że nie zrozumiałem twojego żarciku...
0
Gdzieś słyszałem że cena może być w granicach 80 bo Bayern był nim zainteresowany.
1
To mamy to samo zdanie na ten temat :)
0
To sporawo ale talent ma nawet bym śmiał mówić większy niż Pogba :)
0
Ile by kosztowało zakupienie De Bruyne ? Młody ambitny i utalentowany ^^
0
A wie ktos ile kosztuje ten rudy belg co gra w niemieckiej lidzie mlody z ambicjami i nabija pelno asyst ;-)
0
W robocie nie mialem czasu szukać a to twoje dogryzanie mnie nie denerwoje wiec sie nie mecz pozdrawiam ;-)
0
Dzięki ...................
2
Nie ma mmie w domu wiec nie cwaniakuj jak nie masz nic ważnego do przekazania ;-)
0
Gdzie bedzie transmisja meczu dzis ? Ciekawi mnie polak w akcji
4
U nas to se pogadamy pewnie z 5 kupimy :P
0
Ma może ktoś transmisje do KSW ? plis VeB :D
0
Co to za dupeczki :D
0
Tradycja tradycją ale pamiętajcie że koszulki nie grają a dzięki czemuś nowemu może wpaść więcej kasy bo są inne wyjątkowe a ostatnie były standardowe więc zmiana jest potrzebna lecz ta nie należy do najpiękniejszych...
0
I co potwierdzone :D !!!!!!!! pu tu ssss ^^
0
Przy Pogbie wymięka ale jaka różnica cenowa :/
0
A kto twoim zdaniem powinien dostać opaskę ? Pamiętaj kapitanem jest wychowanek ^^
0
Możliwe lecz wole Bartre :P
1
Teraz Bartra może przejmie opaskę kapitana :)
1
Vermaelen zagra w ostatnim meczu ligi :D
0
Na podstawie wczorajszego meczu wolał bym Isco niż Pogbe . Hiszpan twardo stąpa po murawie walczył o każdą piłkę a co do Pogby to nie odnalazł się w meczu pewnie po kontuzji. Nie chodzi mi że na podstawie 1 meczu wole 1 od 2 tylko chodzi mi o wczorajszy mecz :D
0
Czekają aż Luka powróci :D
0
To teraz chowamy piwo do lodówki i czekamy do wieczora :D
0
Na jakim kanale grają ?
0
Jest jakaś transmisja na telefon ?
0
O co chodzi z tym + ?
0
Bo ma kontuzje ?
10
Okładka Mundo wymiata :D