diablozgr
Dołączył/a: marzec 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam problem może to dla wielu śmieszne ale nie ogarniam tego :/ Mam ps4 i chce się wpsać na konto PlayStatin Network przysłali mi e maila odczytałem go i co dalej ?
0
Że Bartra nie narzeka ani nic to szok :0
0
Szukam kogoś kto się nudzi perfekcyjnie rysuje i ma dobre pomysły i chciałby mi pomóc zastanawiam się nad tatuażem na karku takim podobnym do tego co ma Neymar i Beckham tyle że ja nie chce krzyża ale np datę 1899 albo jakoś umieścić tam symbol Barcelony ciekawi mnie jak by to wyglądało :D Czekam na rysunki pozdrawiam :)
0
Ma może ktoś fotkę podobnego tatuażu co ma neymar na karku tylko bez krzyża :D
0
Spoko :)
0
?
0
Ronaldo też wiele zrobił nie miejcie tyle pretensji...
0
To ty ksw oglądasz tylko dla 1 walki ? Wczoraj bylo naprawde wiele fajnych walk :)
0
To samo mam pytanie dziś ide do sklepu
0
A macie nagranie ? Tego brutala
1
Ma ktoś filmik jak Ronaldo wali z łokcia ?
0
Dzięki
0
Hallilowić nie jests perła barcy on dołączył jako perełka wiec bym go nie wypisywał wśród tych graczy i wiele nie pokazał dopiero na wypożyczeniu zaczął błyszczeć :)
1
A ten co trenuje czasem z pierwszym zespole chińczyk albo koreanczyk nie wiem dokładnie nie może grać ?
0
Zrobione :)
1
Co go poniosło :0
0
Ma ktoś nagranie za co wczoraj była czerwona kartka bo nie mogłem oglądać drugiej połowy :/
1
Dzięki
0
Jak poszło naszym w skokach przespałem :/
0
Odejdź przed tobą kariera już nie jesteś tak młody !
1
1:0 mi wystarczy :)
0
To se nie zobaczę w dobrej jakości a jakaś stronka gdzie będę mógł wykupić by oglądać w dobrej jakości ?
0
Cieło *
1
Jak wykupie eleven na necie to się nie będzie ciepło wcale czy czasem się może pozacinać? I powinno normalnie działać w uk ?
0
100% Prawdy :)
0
Wykup eleven :)
0
Wiadomo w jednej fifie miał dobre uderzenie ale nie pamiętam która to :/
9
Zawsze go kupowałem w fifie na początku kariery nie był bardzo drogi i z chęcią szedł do słabszego klubu :)
0
Dojebaleś :D
1
wina kapitana nie upilnował...